Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No to Gwerty coś sknocił :(

Ale poza tym, jest ok :) - Jak narazie, a jeździłem z tymi przerobionymi lampami z 5 minut.

Dziękuję chłopaki za odpowiedź!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A dużo grzebania, aby ogarnąć przesłonę? Jeśli to to oczywiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz bo może kabelków od przesłony nie są podłączone zdemontuj lampę odkręć przetwornice później będziesz wszystko już widział [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rabbi napisał:

Ja też we wlepie nie mam QQ1 ani QQ2 a mam fabryczny pełny pakiet światło

Jednego kodu już im się nie chciało do wlepki dopisać? :D A masz diode do podświetlania klamki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego kodu już im się nie chciało do wlepki dopisać? [emoji3] A masz diode do podświetlania klamki?
Samej diody nikt nie założy. Do pakietu światło klamek są inne klamki z ori podświetleniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pracy i kosztów z dołożeniem pakietu oświetlenie wew i zew? Co można ciekawego zrobić z halogenami? Czy da się dorzucić np doświetlały w zakrętach ale przy skrecie kierownicy? Zastanawiam się co można dorzucić do auta :)

Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sedrak Dan napisał:

Czy da się dorzucić np doświetlały w zakrętach

W B6 się nie da. 

Chyba że jakaś rzeźba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 się nie da. 
Chyba że jakaś rzeźba.
Szkoda :( czyli zostaje tylko opcja, że razem z kierunkowskazem

Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karol89 napisał:

Zobacz bo może kabelków od przesłony nie są podłączone zdemontuj lampę odkręć przetwornice później będziesz wszystko już widział emoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A do tego, nie mogę zrobić adaptacji ksenonów. Coś się zchrzanilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak jest podłączone w lampie sprawdź kabelki w lampie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zauważyłem że moje bixy świecą powiedzmy delikatnie do d...y, no swoje lata mają więc trzeba je ratować, wydaje mi się że szkła są jakieś teraz ciemniejsze, jak myślicie polerka od zewnątrz coś pomorze?? wrzucam fotkę lampy 

c2cd2bfd3667d2f3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zauważyłem że moje bixy świecą powiedzmy delikatnie do d...y, no swoje lata mają więc trzeba je ratować, wydaje mi się że szkła są jakieś teraz ciemniejsze, jak myślicie polerka od zewnątrz coś pomorze?? wrzucam fotkę lampy 

c2cd2bfd3667d2f3.jpg
Do odbłyśników trzeba zajrzeć. Skoro ciemność w soczewce pewnie odbłyśnik wypalony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbłyśniki zmieniałem, w soczewce biało, tylko klosze wydaje mi się że są teraz sporo ciemniejsze niż kiedyś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie niech odda rzeczywistości tym bardziej czarnego wnętrza lampy. Musisz sprawdzić od środka jak klosze wyglądają skoro mówisz że jakość światła spadła znacząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A soczewy masz zalozone z B8? Jezeli klosze nie ruszane to raczej by Ci tak nie zczerniały na ori filtrze UV. Może brudne od środka ?! 

 

"ja" mam na to sposób :cool1:

 

hQg9Pry.jpg

sPulgOf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat polerowanie lamp uważam ze nie powinno się tego robić w naszych bixach bo posiadają one dobra powłokę która nie matowieje tak ja w passatach b5fl wystarczy zmienić soczewki bądź dać do regeneracji kto jak woli i będzie super. Widziałem łapy po polerowaniu nigdy później nie wytrzymywały tak długo jak oryg.. zawsze po jakiś dwóch latach matowiały. Żaden zakład nie nałoży Ci takiej ochrony jak jest w oryginale [emoji17][emoji17] ja bym na twoim miejscu je tylko dokładnie umył i dał najwyżej soczewki do regeneracji tylko ze tego tytułu ze nie jestem zwolennikiem cięcia w lampach i wkładania soczewek z b8. A patrzyłeś czy żarniki są jeszcze w dobrej kondycji ? Czy nieświeża już na różowo ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy w stanie dziewiczym, wymieniałem jedynie odbłyśniki, nie polerowane nie rozklejane itd, mają już 14 lat więc mają prawo się zużyć kwestia tylko jak je uratować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...