Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Pany powiedzcie, jakiej firmy najlepiej kupić wałek rozrządu i szklanki? Zastanawiam sie nad wymianą szklanek, bo zaczyna być je słychać. Może od razu sprawdzę sobie wałek.

Wałek kup ori po niskim przelocie, taka moja rada. Ruville to loteria, możesz trafić kiepskie Febi w środku albo jeszcze gorszego Federala. Szklanki tylko poprawione (anodyzowane na czarno) z INY

co daje wyymiana tego wałka i szklanek? kiedy i po co się to wyminia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens to brać?

View image: IMAG0397

Pytanie za ile...

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Mogę się wymienić samymi springami H&R -45 na ori 1BE ale nie wiem jak to będzie stało... Lub zamiana na kompletny gwint H&R za ori 1BE. Co lepiej się opłaca?

Bierz gwint.

950

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur jak się chce robić program to bez tego nie da rady...dobry wałek to podstawa:wink:

ale OCB z tym wałkiem...program mam juz od dawna i nie wymianielem zadnego wałka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też przed programem sprawdzałem i było git...poprostu jak byś miał wałek wytarty to już byś o tym wiedział od razu po progamie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur jak się chce robić program to bez tego nie da rady...dobry wałek to podstawa:wink:

ale OCB z tym wałkiem...program mam juz od dawna i nie wymianielem zadnego wałka

W kazdym 1.9 sie wyciera walek.

Nie jest to tal nagminne i czeste jak w 2.5, ale jednak wystepuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuje się z przejściem na RNS-E i powiedzcie mi do czego jest czwarta kostka. Jedna do zasilania, druga do głośników, trzecia do zmieniarki, a ta czwarta?

4113091424

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzikos pieknie masz posadzona swoja niunie ale dla mnie to juz za nisko w teren by bylo :D jeszcze jako kawalera skusilbym sie ale z żonką i małym bejbe na pokladzie to nie moze za bardzo rzucac itp. Juz obawiam sie po trochu, ze moje 18" na 1BE moga byc za malo komfortowe do przewozenia niemowlaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, halogeny w zwykłym zderzaku i s-line są takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuje się z przejściem na RNS-E i powiedzcie mi do czego jest czwarta kostka. Jedna do zasilania, druga do głośników, trzecia do zmieniarki, a ta czwarta?

http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/41/13/09/14/4113091424

zasilanie navi,telefonu

9k=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pany powiedzcie, jakiej firmy najlepiej kupić wałek rozrządu i szklanki? Zastanawiam sie nad wymianą szklanek, bo zaczyna być je słychać. Może od razu sprawdzę sobie wałek.

Wałek kup ori po niskim przelocie, taka moja rada. Ruville to loteria, możesz trafić kiepskie Febi w środku albo jeszcze gorszego Federala. Szklanki tylko poprawione (anodyzowane na czarno) z INY

Też tak słyszałem. Ale weź teraz traf na wałek dobry i nie przelatany. Ale dzięki za info:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie jak słychać ze szklanki są do wymiany ?

silnik dudni, jest spadek mocy, może kopcić...

Ups to chyba mnie również czeka wymiana :-/ po zdjęciu pokrywy w celu tylko sprawdzenia stanu walka itd uszczelkę pokrywy dac nową trzeba czy stara jeszcze może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie jak słychać ze szklanki są do wymiany ?

silnik dudni, jest spadek mocy, może kopcić...

Ups to chyba mnie również czeka wymiana :-/ po zdjęciu pokrywy w celu tylko sprawdzenia stanu walka itd uszczelkę pokrywy dac nową trzeba czy stara jeszcze może być?

U mnie kumpel 2 razy zaglądał i nie wymieniał uszczelki i było ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...