Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to już sama opcja z jednym asferycznym będzie się różnić tym że w EU będzie to lewe a w UK prawe ;).

Więc racja leży po środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W ETCE nie ma rozrożnienia na wkłady dla ruchu lewo czy prawostronnego, te same numery mają zatem wkłady lusterek angielskich jak i europejskich. Dla mnie jest to jednoznaczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast jak brałem autko od niemca to miałem prawe asferyczne lewe niet, a jak mialem okazje zmienic lustra na elektr skladane to zrobilem sobie oba wkłady asferyczne tj z linią pionową i gra gitara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo ja zrobiłem bo zależało mi na likwidacji martwego pola na stronie pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak odnowić tą chromowaną ramke na jaśku od b7? da sie to jakoś odświeżyc? czy trzeba całą pokrywke od jaśka kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Moglibyscie polecic jakis sprawdzony zestaw HID 4300K pod zwykle lampy Valeo, zeby nie bylo zadnych zaklucen na radiu FM i CB?

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ra4al - a nie lepiej/latwiej by Ci bylo wytargac caly mc person z wahaczami gornymi i na wierzchu je sobie odkrecac jesli potrzeba? Tam najgorsza jest ta dluga sruba i ewentualnie, jsk sa nie ruszane to te sworznie od wahaczy, reszta jakos leci. ;)

Siwy - zaraz Cie zjedza, ze chcesz hidy wkladac zamiast ori xena od razu. ;)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak otworzyc maske awaryjnie? Albo mi linka pekla albo spadla z zamka? Chcialem otworzyc maske i linka jest luzna;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalila mi sie zarowka i tak pomyslalem ze wsadze Hidy. Na wiosne bede dzialal z autem takze wtedy sie pomodzi juz konkretniej

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakies rozwiazamie na rns-e i ksiazke z modulu bt h? Kopiuje mi z telefonu kontakty do rnse bt ale nie vlwidac paru numerow ktore sa zapisane w komorce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto wymienić wycieraczki na aero?? Kosztują ponad 200 zł więc nie tak mało

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał możesz próbować dostać się do linki od spodu poprzez zdjętą osłone silnika lub tak jak ja to robie wyciągasz delikatnie grill maski i odkręcasz 3 nakrętki M6 trzymające zatrzask do maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak otworzyc maske awaryjnie? Albo mi linka pekla albo spadla z zamka? Chcialem otworzyc maske i linka jest luzna;/

musisz wyszarpać grill , mi się nic nie ułamało na całe szczęście , potem odkręcasz 3 śruby zamka i maska idzie w górę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie:) A mam jeszcze pytanie jestem po wymianie rozrzadu i spiedziela plyn z chlodnicy i pompa wymieniona czujnike tem tez. Z tylu od grodzi mi cos syczy jak sie rozgrzal silnik. Kruciec do wymiany ? Bo takowy kupilem. Czy gdzies indziej szukac winy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy - musisz zakupic taki zestaw, zeby przetwornice mial can busy, co by bremse nie mrygalo - okolice ~200zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...