Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Prezesunio powinien trochę" lejce" podciagnac bo co niektóre konie z zaprzegu zaczyna nosić za bardzo

nabazgrane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chciałbym podzielić się swoją opinią na temat zajścia jakie miało miejsce bo widzę że już nie jest to tajemnicą. Mam nadzieje że prezes weźmie sobie to do serca. Jak wiadomo Wladi a teraz też Domin79 zostali zbanowani - jest to dla mnie NIE DO POJĘCIA jak te dwie osoby mogły zostać wyrzucone z forum skoro pomagają bezinteresownie każdemu kto o to poprosi , NIE ZNAJĄC W OGÓLE OSOBY. Ja sam takiej pomocy z ich strony doświadczyłem i nauczyłem się tego właśnie od nich ! Kiedyś będąc świeżakiem , nie ogarniając zupełnie forum i modyfikowania oraz rezania przeróżnych rzeczy w aucie zadawałem setki pytań o to co już było na forum wałkowane milion razy ... A CI panowie spokojnie z kulturą odpowiadali i pomagali - a nie tak jak reszta nabijali sie z nowych świeżych , jeszcze nie ogarniętych na forum.

Dlaczego zatem osoby które mają największe pojęcie o tym co najważniejsze na forum czyli WIEDZA NA TEMAT AUDI zostają usuwani za zajście które w ogóle nie zostało w żaden sposób udowodnione ???

Chciałbym aby każdy publicznie wyraził swoje zdanie na temat tego czy takie osoby jak Wladi i Domin79 mają zostać wyrzucone z forum , wcześniej zapoznając się z opisem sytuacji przez który rzekomo tak się stało bo JA STANOWCZO MOWIĘ NIE !!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesunio powinien trochę" lejce" podciagnac bo co niektóre konie z zaprzegu zaczyna nosić za bardzo

nabazgrane z Tapatalka

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co, albo ja cos przegapilem w watku jakis konkretny post albo cala ta akcja z banowaniem poszczegolnyh osob wynika z wypadu do BT? Moze ktos napisac o co wogole kaman aby moc rzeczowo wypowiedziec sie na obecny stan rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. No ja właśnie też nie wiem o co kaman bo do bt nie dotarłem w tym roku a w zeszłym padło na mnie i moją żonę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy swoje zdanie zna i wie

No właśnie znaczna większość, a przynajmniej "nie-klubowicze" w tym też ja, nie mają zielonego pojęcia co się dzieje z tą sprawą. Nikt nie chce wszczynania żadnych burd. Ludzie polecieli z forum, z tego co widzę lubiani (jestem płotką, więc nie znam za wiele osóB), więc przewinienie musiało być konkretne. Powód powinien być znany chociażby dla przestrogi?

Ktoś mógłby napisać w malutkim skrócie, po ŚW pełna wersja :)

Wesołego jajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym podzielić się swoją opinią na temat zajścia jakie miało miejsce bo widzę że już nie jest to tajemnicą. Mam nadzieje że prezes weźmie sobie to do serca. Jak wiadomo Wladi a teraz też Domin79 zostali zbanowani - jest to dla mnie NIE DO POJĘCIA jak te dwie osoby mogły zostać wyrzucone z forum skoro pomagają bezinteresownie każdemu kto o to poprosi , NIE ZNAJĄC W OGÓLE OSOBY. Ja sam takiej pomocy z ich strony doświadczyłem i nauczyłem się tego właśnie od nich ! Kiedyś będąc świeżakiem , nie ogarniając zupełnie forum i modyfikowania oraz rezania przeróżnych rzeczy w aucie zadawałem setki pytań o to co już było na forum wałkowane milion razy ... A CI panowie spokojnie z kulturą odpowiadali i pomagali - a nie tak jak reszta nabijali sie z nowych świeżych , jeszcze nie ogarniętych na forum.

Dlaczego zatem osoby które mają największe pojęcie o tym co najważniejsze na forum czyli WIEDZA NA TEMAT AUDI zostają usuwani za zajście które w ogóle nie zostało w żaden sposób udowodnione ???

Chciałbym aby każdy publicznie wyraził swoje zdanie na temat tego czy takie osoby jak Wladi i Domin79 mają zostać wyrzucone z forum , wcześniej zapoznając się z opisem sytuacji przez który rzekomo tak się stało bo JA STANOWCZO MOWIĘ NIE !!! :hi:

Tak to jest jak id..tom sie wladze oddaje..nie mają sensownych argumentow to dają bana bo tak najszybciej rozwiążą problem. Widze ze Prezes juz calkowicie odpuscil temat forum skoro pan P. i S. robią tutaj taką samowolke ze sie rzygac chce. Oni sie nie nadają zeby kolko rozancowe prowadzic a co dopiero mowic forum. Widze ze strasznie szybko przychodzi im rozp....alanie tego co budowano przez kilka lat. ZK żal mi was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem, o co chodzi, na pewno nie o pieniądze. Ale forum jest dla ludzi, do wyrażania opinii, do dzielenia się wiedzą i swoimi spostrzeżeniami. Osoby, które zostały zbanowane, są osobami stanowiącymi jeden z filarów tego forum. Tak, jak napisał powyżej Michał. Są bezinteresowni i dzielą się swoją wiedzą, pomagają jak tylko potrafią, doradzą. Do tego są wyrozumiali i szczerzy, czego nie którym forumowiczom niestety, ale brakuje. Nie wypisują o pierdołach, nie nabijają sztucznie postów......

"Oni" bez forum sobie poradzą, ale forum bez nich jest puste. Dużo by jeszcze można pisać, ale po co, skoro zaraz tekst wyląduje w śmietniku. Przyglądałem się z boku całej tej dyskusji jaka się porobiła po Bukowinie, pewnie wyszły jakieś klocki po alkoholu, ale nie moja sprawa. Bukowina i forum, to dwie różne sprawy i nie powinny być łączone.

I zwracam się z prośbą do moderatorów:

Panowie, ogarnijcie się.....to jest forum - zresztą jedno z lepszych w PL, a nie plac zabaw z ostrzeżeniami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako "świeżak" coś dopowiem bo jestem w szoku po tym jak zobaczyłem, że Dominik, który bardzo mi pomógł i doradzał nie raz, został zbanowany...

Założyłem tutaj konto aby móc jak najwięcej się nauczyć i przy okazji trochę podrezać samochód. Tymczasem widzę, że osoby która zawsze bez problemu i z wielką chęcią odpisywała mi na PW już nie ma bo została zbanowana :facepalm: Nie wiem o co dokładnie poszło i się w to nie mieszam bo mam za mały staż żeby jakoś specjalnie się udzielać, ale według mnie jest to śmieszne i do niczego dobrego nie prowadzi. Osoby ogarnięte których wątki zawsze śledziłem po prostu wyleciały :doh:

Marcin - jeżeli ten jakże wszechmocny Prezes coś robi to niech się śpieszy bo jak tak dalej będą sypać się bany to forum całkowicie straci masę ogarniętych osób.

------------

Spokojnych i radosnych Świąt wszystkim! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego grzes283 nie stosujesz sie do REGULAMINU :)

Po to jest Modeartor aby takie rzeczy sprzatał

Dla przypomnienia :

Pisanie z włączonym przyciskiem Caps Lock - 1pkt.

Link do tematu :hi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314987-proponuje-pozamykac-wszystkie-tematy/#entry4449248





Jestem zaskoczony jaka ostatnio panuje agresja na FORUM .

Jesli ktos ma cos do ZARZADU KLUBU ( bo widze non stop oszczerstwa w ich kierunku ) to jest do tego chyba odpowiedni temat ( tak mi sie wydaje :) )

Link jak ktos nie wie :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75148-pytania-do-zarzadu-klubu/?p=1215527#entry1215527

Nie wiem czym sobie zasłuzyłem takim traktowaniem od Forumowiczów :kwasny:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Radia Audi z USA różnią się względem tych z EU tylko wyszukiwaniem nieparzystych częstotliwości (czyli problem z odbiorem radia u nas)?? Reszta jest taka sama i wsio działa? :eusathink:

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...