Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przynajmniej nie widzę spalania - w pełnym zakresie jeżdżę mając to baaaardzo gdzieś :grin:

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

jak nie masz czasu zrobić zdjęcia, to będziesz miał czas to zabezpieczyć, spakować, wysłać? "może..."

no bez urazy stary ale po ciulu fest podejście, ja zaiwaniam na dwie zmiany i staram się ogarnąć wszystko, ale nie otwieram się aż tak, że powiem "może zrobie" - wiadomo, że są przypadki losowe, no ale bez jaj - jeśli nie jesteś w stanie ogarnąć tematu, to "może" nie zawracaj innym gitary i "może" pchnij to na pobliskim złomie - o ile "może" znajdziesz na to czas.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dbac1df82b0bf3000184f3daf23a31b1.jpg

Mi się nie chciało tyle pisać , ale odebrałem to dokładnie tak samo i czekałem kiedy ruszy to jeszcze kogoś ;)

Piękne podsumowanie [emoji106] [emoji16]

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawracanie du...y

Wiesz co nie mam czasu jak co niektórzy co tylko siedzą na forum i picują bryki i dokładają wyposażenie.

Mam dni gdzie wstaję o 6.00 rano i siedzę w garażu nawet do 21.00 a nie tylko odwalę 8 godzin w robocie przychodzę do domu wywalam kiełbachę i mam wszystko w nosie.

Zleciłem zrobienie wydechu z kwasówki i teraz stary leży i zajmuje miejsce...jak będę miał czas to zdjęcia zrobię jak nie będę miał to nie zrobię. ot i tyle w temacie. jak mam wywalić to na złom to wolę za kilka monet oddać komuś kto zrobi z tego pożytek.

Wow!!! Ale wziąłeś to do siebie [emoji102]

Ja tyram po 12h dziennie ... ;)

U mnie dolicz 3h dziennie dojazdów po 90km do roboty :lol:

Ja można powiedzieć że jestem w pracy 24 h na dobę :decayed::decayed: nie licząc weekendów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawracanie du...y

Wiesz co nie mam czasu jak co niektórzy co tylko siedzą na forum i picują bryki i dokładają wyposażenie.

Mam dni gdzie wstaję o 6.00 rano i siedzę w garażu nawet do 21.00 a nie tylko odwalę 8 godzin w robocie przychodzę do domu wywalam kiełbachę i mam wszystko w nosie.

Zleciłem zrobienie wydechu z kwasówki i teraz stary leży i zajmuje miejsce...jak będę miał czas to zdjęcia zrobię jak nie będę miał to nie zrobię. ot i tyle w temacie. jak mam wywalić to na złom to wolę za kilka monet oddać komuś kto zrobi z tego pożytek.

widze ze masz Q ja szukam do Q bo u mojego kolegi sie urwaly tylne tlumiki bo ktos zalozyl jakis szajs i przerdzewialo a sie chlop nie zna i byl u jakiegos fachmana i chcia go wyrzezbic na kilka koła cebulionow :kwasny::facepalm: moze pospawac stare ale to ostatecznosc, wolimy kupic uzywke nie musi byc caly uklad wystarcza dwa uzywane z kawalkami rury to sobie pospawamy. :thumbup1:

Edytowane przez mrogal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie moze jakies video jak brzmi wydech 2.5 tdi bez srodkowego tłumika w 1.9 tdi?

naciepane z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księciunie, ogarniał ktoś przekładke mocowania w lusterku z B7 fotochrom na to wąskie z b6? pasuje ta kulka w mocowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie mamy kogoś z mazowieckiego kto ogarnąłby wiązkę do suba i wzmacniacza zwykłego do sedana i to podłączył u mnie w aucie odpłatnie? Bo doniek wiecznie nie ma czasu? Półkę już zamontowałem trzeba wrzucić tylko suba i wzmaka do auta, zrobić i podłączyć odpowiednio wiązkę pod rns-e. Kostkę do wzmacniacza z kawałkiem kabelka mam do suba 2pin nie mam.

Edytowane przez patryk10015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ostro haahaha

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby doprowadzić auto do takiego syfu :(

Idiotą trzeba być, krótko mówiąc ... :facepalm::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rns i zwykła gała? O to chodzi? :-D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rns i zwykła gała? O to chodzi? :-D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Tez tak mam i to fabrycznie z tym ze ori był rns-d

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księciunie, ogarniał ktoś przekładke mocowania w lusterku z B7 fotochrom na to wąskie z b6? pasuje ta kulka w mocowaniu?

a do warsztatu to nie zaglądasz??

wisi to w warsztacie jak to wyrazać już od kilku lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księciunie, ogarniał ktoś przekładke mocowania w lusterku z B7 fotochrom na to wąskie z b6? pasuje ta kulka w mocowaniu?

a do warsztatu to nie zaglądasz??

wisi to w warsztacie jak to wyrazać już od kilku lat

zaglądam, pokaż konkretny wpis opisujący podmianke stopki w lusterku z B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...