Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle ze nie maciqgają, ale jeśli wstawisz auto nie wypuszcza Cie jesli nie jest na 100% sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin dziękuję Ci za propozycję gdyby nie odległość na pewno bym skorzystał, nie chce żebyś tracił czas na wysyłki i wogole, może któryś z kolegów gdzieś bliżej się odezwie, jak nie to poprostu kupię jakąś uzywke z gwarancją i podmienie, dodam że kompresję mierzylem i na każdym garze jest ponad 30,uszczelniacze pompek też wpadły nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin dziękuję Ci za propozycję gdyby nie odległość na pewno bym skorzystał, nie chce żebyś tracił czas na wysyłki i wogole, może któryś z kolegów gdzieś bliżej się odezwie, jak nie to poprostu kupię jakąś uzywke z gwarancją i podmienie, dodam że kompresję mierzylem i na każdym garze jest ponad 30,uszczelniacze pompek też wpadły nowe...

Ok rozumiem i jak cos to propozycja aktualna. To nie zaden problem dla mnie no chyba , ze potrzebujesz owa pompke na Poniedzialek lub Wtorek to tak raczej do tego czasu nie zdarzy dojsc. Ale jak cos to pisz i sie dogadamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za chęć pomocy kolego,w dalszym ciągu się bije z myślami co z tym zrobić więc może skorzystam z Twojej pomocy, troche z innej beczki mam do wymiany chłodnice klimy polecacie jakiś zamiennik nabyć czy szukać używki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem nissens,tak mi koledzy w klepie doradzili.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kompresor klimy do roboty mechanik twierdzi ze jest tam jakis zawor ktory sie nie otwiera.

Da sie to zrobic czy kompresor do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda podjedź do Paździorka na Podleską 34 w Mikołowie to Ci poradzi co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem nissens,tak mi koledzy w klepie doradzili.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda podjedź do Paździorka na Podleską 34 w Mikołowie to Ci poradzi co i jak.

Tylko żeby Ci nie poradził tak jak mi czyli wymiana kompresora i płukanie układu za skromne 3500pln, gdzie okazało się że naprawa mnie wyszła ostatecznie 30zł u Grześka na Jedlinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kompresor klimy do roboty mechanik twierdzi ze jest tam jakis zawor ktory sie nie otwiera.

Da sie to zrobic czy kompresor do wymiany

Tak cos tam jest jakis elektrozawor z tego co pamietam jak mi wszystkie szpece tlumaczyli co i jak.

Ale zrob tak jak inni radza aby dokladnie to sprawdzic zanim wydasz kase. Mi kazali wymieniac ten zawor nawet go VAG-iem diagnozowali i niby byl uszkodzony bo bylo bardzo male napiecie na nim , jak pamietam to chyba 1,4V a co sie wkoncu okazalo to sprzegielko sie skonczylo. Inni odrazu chcieli kompresor wymieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem nissens,tak mi koledzy w klepie doradzili.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jaka cena?

Ja płacilem jakos 350zł(ostatnia sztuka na magazynie)

Cyce nie chce ktoś kupić?

wiele za to ?

Ja dopiero teraz odczytałem temat :facepalm:

Czemuś nic dziś nie wspomniał jak sie widzieliśmy??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zamieniał ktoś z was zaślepke poduszki air bag z tej 4ramiennej na 3ramienna?

Gdzie można takie zaślepki kupić.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kupiłem felgi nowe i muszę kupić wentyle. Ktoś użytkuje takie chowane ? Sprawdzają się ?

http://www.tiptopopony.pl/index.php?page=nakretki-na-wentyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pany kupiłem felgi nowe i muszę kupić wentyle. Ktoś użytkuje takie chowane ? Sprawdzają się ?

Posiadałem (czas przeszły) takie w Bravo HGT na felach firmy Smoor ktore kosztowały 1400eur i jezdziły dobre 7 lat i wiatru nie ubywało nawet po zimie leżakowania kół takze polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Panowie mam pytanie czy uchwyty mocowania ISOFIX 8E0 813 545B i 8E0 813 546B (chyba z B7) będą pasowały do A4 B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Panowie mam pytanie czy uchwyty mocowania ISOFIX 8E0 813 545B i 8E0 813 546B (chyba z B7) będą pasowały do A4 B6 ?

Będą pasować, mam tę same w B6 zamontowane od 4 lat

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...