Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie najprawdopodobniej szykuje mi się wymiana magla :kwasny: ktoś poleci kogoś gdzie kupić regenerowany z B7/Exeo

Regenerowanego? Szukaj ORI używki z exeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Od dawna myślałem o 90 mm ale teraz wydaje mi się ze 90 przy zderzaku z eSki mogą być za małe

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Są idealne ale to moja opinia

Dla mnie też. Tylko trzeba je odpowiednio schować.

Nie ma nic gorszego niż wystające trąbki ze zderzaka.

90mm najlepszaśrednica i lekko musi wystawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ...kupiłem od Tomnika ośw .zew na postój do bixa h6w....przednie wytrzymały 1 dzień .. swieciły ładnie biało ale krótko.....od razu pokaz sie bład spalonej zarówki

Mozecie cos polecic sprawdzonego oraz o odpowiedniej barwie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze zdesiu S-line 90mm to max, ale przy S4 wedlug mnie 100mm wcale nie wygladaja jak wiadra. Tu jest 90mm przy zdesiu S :

male_2aff15671466971daa8c428d79df5.jpg

male_7e274898b5d689a0601d654f80f0d3.jpg

male_609665566e18e5c1502dc4abbdd8.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamuj i weź wersję bez błędu spalonej żarówki

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamuj i weź wersję bez błędu spalonej żarówki

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

bez obrazy ale chyba nie wiesz co gadasz,jak założy zwykłego leda to błąd od razu będzie Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c98fffedcfc1838b1776c25d84620b73.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Do napisu ulter

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany orientuje sie ktos, czy czarne relingi wychodzily w wersji delikatny polysk i drugie w takiej "satynowej/pol matowej" ? Czy byly tylko w jednej wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany orientuje sie ktos, czy czarne relingi wychodzily w wersji delikatny polysk i drugie w takiej "satynowej/pol matowej" ? Czy byly tylko w jednej wersji ?

Tylko w jednej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mat czarny

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze zdesiu S-line 90mm to max, ale przy S4 wedlug mnie 100mm wcale nie wygladaja jak wiadra. Tu jest 90mm przy zdesiu S :

male_2aff15671466971daa8c428d79df5.jpg

male_7e274898b5d689a0601d654f80f0d3.jpg

male_609665566e18e5c1502dc4abbdd8.jpg

Jak dlamnie to za malo widoczne sa

c98fffedcfc1838b1776c25d84620b73.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Do napisu ulter

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Dokladnie oczyms takim myslalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie coś polecic czy kolejny komplet od Tomnika brac??

Osram leddriving mam od 2 lat zero problemow, nie powoduje bledu spalonej zarowki

Dokladnie oczyms takim myslalem :)

Mialem chwile wystajace koncowki gdy czekalem na zderzak S4 mi sie to nie podobalo, wygladalo to lipnie, ale to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi po co się pitolić w ori spinki osłony? Ori drogie jak diabli a i tak jest prawdopodobieństwo, że wylecą. Ja kupiłem w metalowym śrubki i do tego takie metalowe wsuwki za 20 parę złotych. Trzyma to skubaństwo tak, że prędzej by się osłona połamała niż by śrubki puściły.

po to żeby było jak z fabryki, bez kombinowania. Co jak co, ale takiego druciarstwa jakie czytam powyżej to mam obraz człowieka przed sobą

Turzol a ja w tym momencie po Twoim jednym poście wyrobiłem sobie zdanie na Twój temat. Stary wyjadacz na forum który sprawia wrażenie normalnego człowieka, podpowie, pomoże "świeżym" a tu proszę...ciśnie za byle śrubki? Pff, żenada...uważam, że lekko przesadziłeś...obrażać ludzi za śrubki? Gdzie ludzie na forum rezają dokładki s-line do zwykłego zderzaka? To widzę, że zdanie masz o ludziach ładne wyrobione, można powiedzieć, że conajmniej o 30% tego forum :decayed:

Jeszcze się odniosę do tych śrubek bo zrobił się z tego śmieszny powód do dyskusji ale ja nie widzę różnicy w śrubkach z ASO a śrubkach ze sklepu metalowego w którym są identyczne czarne śrubki spasowane z wsuwką poza ceną. Śrubki to nie trytytki...

Ty nie widzisz różnicy, ja widzę, ale ja mam inne postrzeganie świata - jak ktoś oszczędza na śrubkach do jakiejś j**anej osłony w aucie to co jego dzieci dostają do jedzenia ja się pytam???? !!!

:grin:

Zluzujcie majtasy, ja kupuje to co uważam za słuszne, ale nie mam fetyszu brania wszystkiego z ASO. Po prostu akurat przy tych osłonach warto się pokusić o ori bo jest to trwałe i wiem ile k**ew wylewają mechnicy jak mają to ściągać i zakładać potem na jakiś śrubkach z OBI.

Peace :)

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale nie mam fetyszu brania wszystkiego z ASO
Artur sorry ale bajki o 19tej lecą :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi po co się pitolić w ori spinki osłony? Ori drogie jak diabli a i tak jest prawdopodobieństwo, że wylecą. Ja kupiłem w metalowym śrubki i do tego takie metalowe wsuwki za 20 parę złotych. Trzyma to skubaństwo tak, że prędzej by się osłona połamała niż by śrubki puściły.

po to żeby było jak z fabryki, bez kombinowania. Co jak co, ale takiego druciarstwa jakie czytam powyżej to mam obraz człowieka przed sobą

Turzol a ja w tym momencie po Twoim jednym poście wyrobiłem sobie zdanie na Twój temat. Stary wyjadacz na forum który sprawia wrażenie normalnego człowieka, podpowie, pomoże "świeżym" a tu proszę...ciśnie za byle śrubki? Pff, żenada...uważam, że lekko przesadziłeś...obrażać ludzi za śrubki? Gdzie ludzie na forum rezają dokładki s-line do zwykłego zderzaka? To widzę, że zdanie masz o ludziach ładne wyrobione, można powiedzieć, że conajmniej o 30% tego forum :decayed:

Jeszcze się odniosę do tych śrubek bo zrobił się z tego śmieszny powód do dyskusji ale ja nie widzę różnicy w śrubkach z ASO a śrubkach ze sklepu metalowego w którym są identyczne czarne śrubki spasowane z wsuwką poza ceną. Śrubki to nie trytytki...

Ty nie widzisz różnicy, ja widzę, ale ja mam inne postrzeganie świata - jak ktoś oszczędza na śrubkach do jakiejś j**anej osłony w aucie to co jego dzieci dostają do jedzenia ja się pytam???? !!!

:grin:

Zluzujcie majtasy, ja kupuje to co uważam za słuszne, ale nie mam fetyszu brania wszystkiego z ASO. Po prostu akurat przy tych osłonach warto się pokusić o ori bo jest to trwałe i wiem ile k**ew wylewają mechnicy jak mają to ściągać i zakładać potem na jakiś śrubkach z OBI.

Peace :)

Jo cie prosza!

Myślisz że jak masz śrubki z aso to mechanik jest w niebo wzięty! Ja myślę ze wolal by abyś tej osłony nie miał wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...