Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje takie uzywane oryginalne poduszki, jak ktos ma auto po dzwonie to z checia odkupie

poduszka skrzyni 8e0399105hb

poduszka silnika lewa 8e0199379ad prawa 8e0199382j

jakie zadanie ma odbijak 8e0199339? na schemacie w etce widnieja 2 sztuki koszt w aso ok 33zl sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany do czego sluzy to cos 8E0 129 955 (tlumik - rezonator) ??? czarna plastikowa puszka po stronie turbiny , schowane jest za przednim zderzakiem i polaczone jest do orurowania od IC. Jak bede zakladal FMIC to moge sie tego pozbyc czy jednak jest to do czegos potrzebne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany do czego sluzy to cos 8E0 129 955 (tlumik - rezonator) ??? czarna plastikowa puszka po stronie turbiny , schowane jest za przednim zderzakiem i polaczone jest do orurowania od IC. Jak bede zakladal FMIC to moge sie tego pozbyc czy jednak jest to do czegos potrzebne ?

tłumik szmerów ? mi zostawili to, ale trzeba było tam coś rezać żeby weszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok dzieki za info kolego :wink:

!!!!!!! Jeszcze jedno pilne pytanie a mianowicie w Mojej A4 mam silnik AWX , jak wiekszosc czytala glowica jest do remontu po peknietym pasku rozrzadu.

Moje pytanie teraz to czy moge wsadzic silnik AVF zamiast AWXa podlaczyc Moj obecny sterownik ECU oraz czy moge zalozyc kompletne sprzeglo z dwumasem z mojego starego silnika i zalozyc pod ten AVF , czy bedzie to dzialac jak nalezy?

Pytam gdyz trafila sie okazja zakupu silnika z VW Passata za nie duze pieniadze i sie zastanawiam czy nie lepiej wlozyc ten drugi silnik gdyz wtedy to wyjdzie duzo taniej :wink:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

I jak tam Pany ktos sie z Was orientuje czy to podpasi z tym silnikiem AVF zamiast AWXa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że sprzęgło i dwumas są inne ale jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprzeglo i dwumas sa inne dlatego bym zalozyl komplet z mojego starego silnika AWXa , pytanie czy po zmianie silnika wszystko bexzie gralo z ECU? Czy tez musze zakupic sterownik od tego silnika AVF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że sprzęgło i dwumas są inne ale jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi

dobrze Ci się wydaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniki w sumie są takie same i moc tez ta sama , różnią się tylko tym że są montowane jeden z sześcio a drugi z piecio biegową skrzynią . Osprzęt też powinien być ten sam ale czy to wszystko będzie grało z twoim obecnym ecu to nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie :eusathink: co prawda Moje pompki tez bede przekladal do tego AVFa bo wtryski beda wyjete z tego silnika. Kurcze mam metlik w glowie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie :eusathink: co prawda Moje pompki tez bede przekladal do tego AVFa bo wtryskibeda wyjete z tego silnika. Kurcze mam metlik w glowie :facepalm:

...i jednak chcesz wymienić ten silnik , a upierałeś się że zostawisz ten twój :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej tak jest , raczej zostawie ten Moj a raczej napewno i podmiana silnika juz nie aktualna. Pytalem sie dlatego gdyz jak pisalem znalazlem silnik w bardzo dobrej cenie z przebiegiem 121.000 mil ale zaczolem dobrze przegladac inne przedmioty sprzedajacego na Ebayu i taki maly przekret sprzedawcy dla przykladu a mianowicie pisze ze posiada na sprzedaz VW Passat z 2003r , na kilku zdjeciach zaslonil numer rejestracyjny lecz na jednym przegapil i jak My w UK wiemy z tablic mozesz wycztac z jakiego roku jest auto i tu tablica pokazuje 2001r. zas silnik z tego Passata pisze ,ze jest z roku 2002 :facepalm:

Tak wiec jak kreci z takimi rzeczami tak wiec nie moge mu wierzyc , ze ten przebieg 121.000 mil jest realny no i cena duzo nizsza od podobnych silnikow na Ebayu.

Tak wiec decyzja juz zapadla , regeneracja obecnej glowicy i reszte sie zobaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak prawie jak Moj cztero letni synek jak czasami cos dowali lub powie to az w piety wchodzi :shock3: Cztery lata a przemondzaly jak 8-mio latek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ogry:hi: pany mam promocję w firmie na Motula motocyklowego + filterek Hiflo w zestawie po 120zł:naughty: Jakby ktoś chciał to pisać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak prawie jak Moj cztero letni synek jak czasami cos dowali lub powie to az w piety wchodzi :shock3: Cztery lata a przemondzaly jak 8-mio latek :polew:

mam czteroletnią córkę i wiem coś o tym , jak coś dowali to lepiej nic się nie odzywać bo człowiek załatwiony na amen i nie wiadomo co odpowiedzieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motula motocyklowego ? Hmmm motocykl jak poznalem Swoja kobiete to odlozylem zakup na pozniej , po kupnie A4 to sobie powiedzialem , ze motocykl jeszcze musi poczekac ale jak juz mi sie syn urodzil to brak kasy wybil mi zakup motocykla :facepalm:

Moze jeszcze kiedys nadejdzie taki czas i zdaze posmigac zanim ze starosci juz mnie zabiora na tamta strone :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motula motocyklowego ? Hmmm motocykl jak poznalem Swoja kobiete to odlozylem zakup na pozniej , po kupnie A4 to sobie powiedzialem , ze motocykl jeszcze musi poczekac ale jak juz mi sie syn urodzil to brak kasy wybil mi zakup motocykla :facepalm:

Moze jeszcze kiedys nadejdzie taki czas i zdaze posmigac zanim ze starosci juz mnie zabiora na tamta strone :kox:

Ta 5100 Ester:kox: A jeszcze mam u siebie całą gamę Repsola za bezcen ale nie zaleje tego do auta chyba:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czteroletnią córkę i wiem coś o tym , jak coś dowali to lepiej nic się nie odzywać bo człowiek załatwiony na amen i nie wiadomo co odpowiedzieć :decayed:

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...