Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy "od klimy" - dziękuje bardzo za wyczerpujące rozwiązanie tematu! Jutro zapinam VAGa i będę sprawdzał, które sprzęgło mam do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No! Jest i Wandej :decayed:

:hi:

Gdzieś Ty wczoraj był jak Ciebie nie było?

Daj spokój byłem wczoraj na rybach i przez 6 godzin złapałem 1 szuczupaka co anwet pół kilo nie miał:facepalm: Do tego się najebałem i opaliłem plechy za mocno i jeszce mi dysk wypadł i łażę skrzywiony:decayed:Ot cała niedziela:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszce mi dysk wypadł i łażę skrzywiony:decayed:Ot cała niedziela:decayed:

Uważaj na mudżinuff teraz...

images?q=tbn:ANd9GcSNJPio9RJSHqEvm2GsqRO9YEuBtKt8ihSXDMDxB7r_j-W-H9bZpA

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszce mi dysk wypadł i łażę skrzywiony:decayed:Ot cała niedziela:decayed:

Uważaj na mudżinuff teraz...

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSNJPio9RJSHqEvm2GsqRO9YEuBtKt8ihSXDMDxB7r_j-W-H9bZpA

:decayed:

Na szczęście w promieniu kilku km nie ma czarnych ani bedrylów(chyba:decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy "od klimy" - dziękuje bardzo za wyczerpujące rozwiązanie tematu! Jutro zapinam VAGa i będę sprawdzał, które sprzęgło mam do wymiany.

Nie ma problemu a co do wymiany sprzegla zrywnego i zdiagnozowanie tego to VAG-iem ciezko to sprawdzic , u mnie jedynie co to po zalaczeniu klimy VAG pokazywal za niskie napiecie na kompresorze chyba bylo 1.4V ale to dla osoby , ktora to sprawdzala bylo tak mylace , ze gosc powiedzial mi , ze zawor na kompresorze jest walniety lub mdoul komfortu :facepalm::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz komfort do wymiany :grin:

Nie pokazał Vag błędów w grupie klimy?

Wlasnie w tym byl problem , ze nie wykazal zadnych bledow :eusathink: jedynie co to tylko po sprawdzeniu napiecia na kompresorze to pokazywal bardzo niskie napiecie.

Z tego co sie domyslam dlatego nie pokazal gdyz nie bylo zadnego uszkodzenia elektrycznego ani w prawdzie mowiac mechanicznego. Kompresor nie zostal uszkodzony tylko to smieszne zrywne sprzeglo ale z drugiej strony gdy klima nie dmuchala zimnym powietrzem jak powinna dmuchac i po uszkodzeniu tego sprzegla kompresora to jakis blad powinien sie pokazac a tu nic nie bylo.

Sam tez mam VAG-a i podlanczalem autko pare razy jeszcze zanim przybylem do Polandowa i zaczolem jezdzic po serwisach klimatyzacji i wlasnie tez nie bylo zadnych bledow co powodowalo , ze troche zglupialem gdyz nie wiedzialem co bylo nie tak , ze niby wszystko dziala ( miesiac wczesniej przed usterka autko bylo w ASO w UK na serwisie klimy czyli odgrzybienie , czyszczenie oraz ponowne nabicie ukladu) klima automatycznie nie przechodzila w tryb ECON a tu zonk klima nie dzialala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz komfort do wymiany :grin:

Nie pokazał Vag błędów w grupie klimy?

Nie nie, to przetwornica od xenonów sieje zakłócenia i to dlatego tak jest!!!!111 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz komfort do wymiany :grin:

Nie pokazał Vag błędów w grupie klimy?

Nie nie, to przetwornica od xenonów sieje zakłócenia i to dlatego tak jest!!!!111 :decayed:

:polew::polew::polew: nie ma co sie smiac u szpecjalistow tak jest jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o zostawienie wiekszej kasy :facepalm: a byc moze sie uda a moze glupi wlasciciel sie da nabrac , nabic w butelke wkoncu co taki nie douczony kierowca moze wiedziec ? , Ja Pan Czesio z dyplomem konserwacji powierzchni plaskich znam sie lepiej i nie gadaj Pan tylko plac kasiore i autko bedzie smigac.

:facepalm::facepalm::facepalm: zeby grom z jasnego nieba szczelil w te tempe , wieczne zachlanne na kasiore makowki tych wszystkich Panow mechanikow i specjalistow :kwasny:

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

Rozumiem ze jeden spec moze sie pomylic , kazdemu moze sie to zdarzyc ale 6-ciu czy nawet wiecej pieprzy te same pierdoly bez dokladnych ogledzin itp. to sie w pale nie miesci :facepalm:

Naprawde czasmi daj wiare temu co wiecznie bylo powtarzane od lat , ze my to jestesmy 100 lat za murzynami ale raczej wydaje mi sie , ze nie chodzi o zacofanie techologiczne tylko chamska i glupia chec oszukania kazdego kto tylko pojawi sie w drzwiach warsztatu i zalozenie z gory , ze taki delikfent wie mniej albo nawet nic od Pana szpecjalisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej powinien sie witac z 4 razy dziennie :decayed:

Mogę z każdym po kolei:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W ramach upewnienia się... chciałbym zamówić olej motul u TOM77 żadnych przeciwwskazań nie ma? :wink:

I drugie pytanko, gdzieś kiedyś widziałem ale nie mogę znaleźć... ktoś sprzedawał nowe wycieraczki do B6 chyba areo czy tam pseudo areo na ten super klips B6 :doh: Kto to był? Bo wymieniam te bosche co parę miesięcy i trzeba chyba zmienić firmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie duże wiadra do mycia autek? chodzi mi o mycie na dwa wiaderka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie duże wiadra do mycia autek? chodzi mi o mycie na dwa wiaderka :P

takie po ogórkach kiszonych albo śledziach

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie duże wiadra do mycia autek? chodzi mi o mycie na dwa wiaderka :P

Najzwyklejsze z castoramy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile litrów? :-P

Takie na cztery dobre buchy

0_0_0_1638617199_middle.jpg

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...