Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ogarnia temat z tv w rns? Co kupić żeby chodziło?

najtańszym kosztem musisz kupić unlocer i kabel od forumowego kolegi woszu i do tego antenę, zasilacz i tuner dvbt np wiwa

Kurcze źle się wyraziłem wszystko już mam:banan: chodzi mi o sama antene jaka kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ja dałem do siebie coś takiego Antena samochodowa do cyfr. telewizji DVB-T 0525 (3531845858) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i jak chce tv ogladac to tylko wyciagam ja z schowka bo nie chcialem na stale gdzies przylepiać poszukaj takiej na podobę bo można taniej ogarnąć ja dałem tylko przykładowe zdjęcie i parametry jakie wystarczą jak nie chcesz tak jak Ja fury na zewnątrz jakimiś wielkimi obwieszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Ktoś ogarnia temat z tv w rns? Co kupić żeby chodziło?

najtańszym kosztem musisz kupić unlocer i kabel od forumowego kolegi woszu i do tego antenę, zasilacz i tuner dvbt np wiwa

Kurcze źle się wyraziłem wszystko już mam:banan: chodzi mi o sama antene jaka kupić?

ja mam samą antenkę za 20zł :decayed: działa spoko , chociaż można mocniejszą znaleźć

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

powiem tak nawet u domina złapały kanały ;):D rezaj to co ja mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej kosztuje u was malowanie felg ?

Ja płaciłem 450zl za proszek biały 19':wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam o taką , o to link ANTENA Magnetyczna do tunerów DVB-T STB MPEG-4 (3507837150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :decayed:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

o dziwo cenka wpadła w dół

I co to chodzi normalnie? odbiór względny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

powiem Ci że w moim mieście trochę przerywa a jak wpadnę do Rz to obraz jest piękny elegancko śmiga, tak samo jak w Przemyślu :decayed: , jedyny minus to szkoda że tv tylko w postoju pięknie chodzi a nie w trakcje jazdy :kwasny: ,ale i tak więcej korzystam z usb i oglądam filmy nawet w trakcie jazdy :naughty: tak wracałem od Domina i przez całą drogę zdążyłem 3 filmy pooglądać i jest cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że w moim mieście trochę przerywa a jak wpadnę do Rz to obraz jest piękny elegancko śmiga, tak samo jak w Przemyślu :decayed: , jedyny minus to szkoda że tv tylko w postoju pięknie chodzi a nie w trakcje jazdy :kwasny: ,ale i tak więcej korzystam z usb i oglądam filmy nawet w trakcie jazdy :naughty: tak wracałem od Domina i przez całą drogę zdążyłem 3 filmy pooglądać i jest cudo
No i gitarra to kupuje jak mówisz że jest spoko:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogarnia temat z tv w rns? Co kupić żeby chodziło?

najtańszym kosztem musisz kupić unlocer i kabel od forumowego kolegi woszu i do tego antenę, zasilacz i tuner dvbt np wiwa

Kurcze źle się wyraziłem wszystko już mam:banan: chodzi mi o sama antene jaka kupić?

ja mam samą antenkę za 20zł :decayed: działa spoko , chociaż można mocniejszą znaleźć

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

powiem tak nawet u domina złapały kanały ;):D rezaj to co ja mam :D

dobrze prawi tylko odrazu dokup sobie uzupełnienie czyli układzik do sterowania tunerem z pozycji radia... jakiś kolega forumowy to oferuje jako uzupełnienie systemu kolegi Woszu :)

ps. ja mam zestaw od woszu, i antene dvbt okrągłą antena przyklejona na magnes w bagażniku do kanapy i odbiera kanały :decayed:

no a tuner wpisz wiwa dvbt turystyczny będzie na zapalniczkowe gniazdo ;)

ja dałem sobie dodatkowe gniazdo zapalniczkowe (napięcie po zapłonie) bo tuner ciagle zasysa prad, w schowek tam rozdzielacz na dwie zapalniczki i z tego zasilam tunera za schowkiem ukrytego i antenę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek ja już mam cały zestawik razem z boxem do obsługi z pozycji rns-a:banan: szukam teraz tylko anteny ale jak harry mówi że dobrze smiga to biere tą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że w moim mieście trochę przerywa a jak wpadnę do Rz to obraz jest piękny elegancko śmiga, tak samo jak w Przemyślu :decayed: , jedyny minus to szkoda że tv tylko w postoju pięknie chodzi a nie w trakcje jazdy :kwasny: ,ale i tak więcej korzystam z usb i oglądam filmy nawet w trakcie jazdy :naughty: tak wracałem od Domina i przez całą drogę zdążyłem 3 filmy pooglądać i jest cudo
No i gitarra to kupuje jak mówisz że jest spoko:wink:

tylko pamiętaj że od Woszu działa na zwykłym rns-e nie ledziaku, ps odrazu weż sobie do kametry cofania adapter, ja przynajmniej wziałem teraz musze kamerke dorwać od a6 c6 bodajże jeśli dobrze pamiętam :wink:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

Krzysiek ja już mam cały zestawik razem z boxem do obsługi z pozycji rns-a:banan: szukam teraz tylko anteny ale jak harry mówi że dobrze smiga to biere tą:wink:

eeee to bajera, i co od Woszu brałeś, a ten box przypomnij mi kto sprzedaje ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa chyba napisałem wyraźnie że mam cały zestaw:facepalm::grin::grin::grin: będzie i kamerka i tv:banan:

czego się czepisza nie moja wina że za wolno odpisujesz :whistling: a od kogo boxa szarpnąłeś ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście auto wygląda:good:

Tylko koza trochę:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza ma byc.

To jest dupowoz.

Zona na codzien jezdzi a i ja czasami potrzebuje szybko sie przemiescic i wtedy lata sie lux.

W BMW mam glebe:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pn wrzuce foty jak moja finalnie będzie ustawiona na gwincie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...