Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dałem do siebie coś takiego Antena samochodowa do cyfr. telewizji DVB-T 0525 (3531845858) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i jak chce tv ogladac to tylko wyciagam ja z schowka bo nie chcialem na stale gdzies przylepiać poszukaj takiej na podobę bo można taniej ogarnąć ja dałem tylko przykładowe zdjęcie i parametry jakie wystarczą jak nie chcesz tak jak Ja fury na zewnątrz jakimiś wielkimi obwieszać

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile mniej więcej kosztuje u was malowanie felg ?

Opublikowano
Ktoś ogarnia temat z tv w rns? Co kupić żeby chodziło?

najtańszym kosztem musisz kupić unlocer i kabel od forumowego kolegi woszu i do tego antenę, zasilacz i tuner dvbt np wiwa

Kurcze źle się wyraziłem wszystko już mam:banan: chodzi mi o sama antene jaka kupić?

ja mam samą antenkę za 20zł :decayed: działa spoko , chociaż można mocniejszą znaleźć

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

powiem tak nawet u domina złapały kanały ;):D rezaj to co ja mam :D

Opublikowano

Harry zapodaj linka

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Ile mniej więcej kosztuje u was malowanie felg ?

Ja płaciłem 450zl za proszek biały 19':wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
ja mam o taką , o to link ANTENA Magnetyczna do tunerów DVB-T STB MPEG-4 (3507837150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :decayed:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

o dziwo cenka wpadła w dół

I co to chodzi normalnie? odbiór względny?
Opublikowano

powiem Ci że w moim mieście trochę przerywa a jak wpadnę do Rz to obraz jest piękny elegancko śmiga, tak samo jak w Przemyślu :decayed: , jedyny minus to szkoda że tv tylko w postoju pięknie chodzi a nie w trakcje jazdy :kwasny: ,ale i tak więcej korzystam z usb i oglądam filmy nawet w trakcie jazdy :naughty: tak wracałem od Domina i przez całą drogę zdążyłem 3 filmy pooglądać i jest cudo

Opublikowano
powiem Ci że w moim mieście trochę przerywa a jak wpadnę do Rz to obraz jest piękny elegancko śmiga, tak samo jak w Przemyślu :decayed: , jedyny minus to szkoda że tv tylko w postoju pięknie chodzi a nie w trakcje jazdy :kwasny: ,ale i tak więcej korzystam z usb i oglądam filmy nawet w trakcie jazdy :naughty: tak wracałem od Domina i przez całą drogę zdążyłem 3 filmy pooglądać i jest cudo
No i gitarra to kupuje jak mówisz że jest spoko:wink:
Opublikowano
Ktoś ogarnia temat z tv w rns? Co kupić żeby chodziło?

najtańszym kosztem musisz kupić unlocer i kabel od forumowego kolegi woszu i do tego antenę, zasilacz i tuner dvbt np wiwa

Kurcze źle się wyraziłem wszystko już mam:banan: chodzi mi o sama antene jaka kupić?

ja mam samą antenkę za 20zł :decayed: działa spoko , chociaż można mocniejszą znaleźć

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

powiem tak nawet u domina złapały kanały ;):D rezaj to co ja mam :D

dobrze prawi tylko odrazu dokup sobie uzupełnienie czyli układzik do sterowania tunerem z pozycji radia... jakiś kolega forumowy to oferuje jako uzupełnienie systemu kolegi Woszu :)

ps. ja mam zestaw od woszu, i antene dvbt okrągłą antena przyklejona na magnes w bagażniku do kanapy i odbiera kanały :decayed:

no a tuner wpisz wiwa dvbt turystyczny będzie na zapalniczkowe gniazdo ;)

ja dałem sobie dodatkowe gniazdo zapalniczkowe (napięcie po zapłonie) bo tuner ciagle zasysa prad, w schowek tam rozdzielacz na dwie zapalniczki i z tego zasilam tunera za schowkiem ukrytego i antenę :wink:

Opublikowano

Krzysiek ja już mam cały zestawik razem z boxem do obsługi z pozycji rns-a:banan: szukam teraz tylko anteny ale jak harry mówi że dobrze smiga to biere tą:wink:

Opublikowano
powiem Ci że w moim mieście trochę przerywa a jak wpadnę do Rz to obraz jest piękny elegancko śmiga, tak samo jak w Przemyślu :decayed: , jedyny minus to szkoda że tv tylko w postoju pięknie chodzi a nie w trakcje jazdy :kwasny: ,ale i tak więcej korzystam z usb i oglądam filmy nawet w trakcie jazdy :naughty: tak wracałem od Domina i przez całą drogę zdążyłem 3 filmy pooglądać i jest cudo
No i gitarra to kupuje jak mówisz że jest spoko:wink:

tylko pamiętaj że od Woszu działa na zwykłym rns-e nie ledziaku, ps odrazu weż sobie do kametry cofania adapter, ja przynajmniej wziałem teraz musze kamerke dorwać od a6 c6 bodajże jeśli dobrze pamiętam :wink:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

Krzysiek ja już mam cały zestawik razem z boxem do obsługi z pozycji rns-a:banan: szukam teraz tylko anteny ale jak harry mówi że dobrze smiga to biere tą:wink:

eeee to bajera, i co od Woszu brałeś, a ten box przypomnij mi kto sprzedaje ?? :decayed:

Opublikowano

Kuźwa chyba napisałem wyraźnie że mam cały zestaw:facepalm::grin::grin::grin: będzie i kamerka i tv:banan:

Opublikowano
Kuźwa chyba napisałem wyraźnie że mam cały zestaw:facepalm::grin::grin::grin: będzie i kamerka i tv:banan:

czego się czepisza nie moja wina że za wolno odpisujesz :whistling: a od kogo boxa szarpnąłeś ?? :naughty:

Opublikowano

Wszystko mam od woszu dla niego te boxy robi koleś z forum nie pamiętam nicka:wink:

Opublikowano

Wymylem dziada:decayed:

C6aUrWT.jpg

n6wknXk.jpg

Opublikowano

Koza ma byc.

To jest dupowoz.

Zona na codzien jezdzi a i ja czasami potrzebuje szybko sie przemiescic i wtedy lata sie lux.

W BMW mam glebe:decayed:

Opublikowano

Ja w pn wrzuce foty jak moja finalnie będzie ustawiona na gwincie:kox:

Opublikowano

Nie no wiadomo, ze na glebie jest bez porownania.

Pytanie jakie sa priorytety.

Na weekend gleba jest tutaj:

img2943o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.