Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myslałem że Gracjana,ale to nie jego

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ulep Kaska. Made by Nosb. Kolor w realu powala.
Opublikowano

noo autko zwala nóg :shock3::shock3::slina:

Opublikowano

Takie se dzisiaj nakleiłem:naughty: dzięki Artur:wink:

p0pl.jpg

Opublikowano

Jestem ciekaw, czy ktos sie w ogole zastanawial nad sensem sformulowania "POLISH WORKS" ? :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Jakby ktos chcial kupic gwint KW V1 do B6/B7, to walic na PW. Cena 1800PLN.

Swoj sciagasz ?

Sent from my телефон

Nie, ja mam Weiteca (i tez jest do kupienia, ale nie wystawialem, bo nie mam w tej chwili cisnienia i czasu na zabawe w rozbieranie tego ponownie), KW sprzedaje czlowiek, od ktorego ja kupowalem gwint. Wyglada bardzo spoko na zdjeciach.

Opublikowano

Ciekawe kto się zastanawiał nad napisem doope :grin:

Opublikowano

Potrzebowałbym pełnego wydruku wyposażenia oraz historię serwisową jednego auta, mam numer vin. Czy mogę liczyć na czyjąś pomoc ?

Opublikowano

Ja bym tam nie naklejał żadnych naklejek na Waszym miejscu :-P furki fajne ale te naklejki hmm nie pasują moim zdaniem :-)

Opublikowano
Ja bym tam nie naklejał żadnych naklejek na Waszym miejscu :-P furki fajne ale te naklejki hmm nie pasują moim zdaniem :-)
No jak Ci się nie podoba to nie naklejaj nikt Cię nie zmusza:decayed:
Opublikowano

Wiem o tym tylko się zastanawiam czemu naklejacie i to jeszcze takie wielkie :-P jak w ogóle rozumieć polish works? :decayed:

Opublikowano

Ja już mam przygotowaną "evrybady józek" więc to moja sprawa co naklejam:decayed::decayed:

Opublikowano
Ja już mam przygotowaną "evrybady józek" więc to moja sprawa co naklejam:decayed::decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Domin paczki już do Ciebie idą:naughty:

Opublikowano
Domin paczki już do Ciebie idą:naughty:

od Artura juz dotarła więc mam takie same naklejki:naughty: czekam na te Twoje :decayed:

Opublikowano

No dzisiaj wszystko zamówiłem więc po wekendzie myślę że możesz się spodziewać:wink:

Opublikowano

:hi:elyta

Czy mógłby ktoś wspomóc radą i powiedzieć czy warto ładować się w taki zderzak? Znajomy sprzedaje i wziął bym dla siebie (on sam kupił ale zmienił auto i mu został). Jak widać, pęknięty, chrom złazi, jedna kratka przykręcona wkrętem :shock3: i jakoś słabo wpasowana.... ogólnie od środka jak by miał braki tam gdzie siedzi środkowy grill... Czyżby to był rezany z zwykłego + dokładka? Musiał bym liczyć spawanie, szpachlowanie + lakierowanie + dolna kratka chrom chyba, że polece w czarny mat + halo. Jaka była by sensowa cena? Dziękuje za góry :notworthy::notworthy::notworthy:

1034.jpg 1035.jpg 1036.jpg

1038.jpg 1039.jpg 1049.jpg

1053.jpg IMG_20130903_112228.jpg IMG_20130903_112233.jpg

IMG_20130903_112238.jpg IMG_20130903_112331.jpg

Opublikowano

Wszystko kewstia ceny ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
Takie se dzisiaj nakleiłem:naughty: dzięki Artur:wink:

http://img690.imageshack.us/img690/3987/p0pl.jpg

eee ta twoja furmanka zaczyna przypominać ładne autko :wink:

ps chłopaki i truskawa kto ma pożyczyć byle jakie lampy przednie żebym mógł swoje na przeróbki do gwertego wysłać :decayed:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

:hi:elyta

Czy mógłby ktoś wspomóc radą i powiedzieć czy warto ładować się w taki zderzak? Znajomy sprzedaje i wziął bym dla siebie (on sam kupił ale zmienił auto i mu został). Jak widać, pęknięty, chrom złazi, jedna kratka przykręcona wkrętem :shock3: i jakoś słabo wpasowana.... ogólnie od środka jak by miał braki tam gdzie siedzi środkowy grill... Czyżby to był rezany z zwykłego + dokładka? Musiał bym liczyć spawanie, szpachlowanie + lakierowanie + dolna kratka chrom chyba, że polece w czarny mat + halo. Jaka była by sensowa cena? Dziękuje za góry :notworthy::notworthy::notworthy:

http://s6.postimg.org/oaodd5z4d/1034.jpg http://s6.postimg.org/r61gk134d/1035.jpg http://s6.postimg.org/e35u0rcwd/1036.jpg

http://s6.postimg.org/bi09d8nil/1038.jpg http://s6.postimg.org/gbolvu9e5/1039.jpg http://s6.postimg.org/3ybroxjpp/1049.jpg

http://s6.postimg.org/5ng9j9a19/1053.jpg http://s6.postimg.org/bzvet3d3h/IMG_20130903_112228.jpg http://s6.postimg.org/mt7ifcjrh/IMG_20130903_112233.jpg

http://s6.postimg.org/kd5p1i1ot/IMG_20130903_112238.jpg http://s6.postimg.org/iisujreod/IMG_20130903_112331.jpg

a no rezany ze zwykłego, ale tak jak marcino pisze kwestia ceny i ewentualnych poprawek żeby to było jak trza, choć na twoim miejscu wolałbym nie rezany... :hi:

Opublikowano

Póki co cena to 7 stów, 300 km mam do niego wiec nie obejrzę osobiście...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.