Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy w czym może tkwić problem z moją prawą lampą bo założyłem drugą przetwornice już i nadal raz na jakiś czas nie odpali czy to coś z kostką do lampy czy raczej okablowanie w lampie oczywiscie to xenony hid nie wiem czy istotne ale na jednej mam przetwornice slim na drugiej zwykłą muszą być obie takie same czy nie ma to różnicy na odpalanie xenonu?

Palnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

z palnikami też robiłem kombinację i zawsze na prawej lampie jest problem na lewej jak założę jest zawsze wszystko ok

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

i jak narazie zawsze to się działo np po jeździe jak zrobiłem przerwę i spowrotem wsiadłem za jakiś czas do auta jak z rana zawsze odpalam jest wszystko ok nie wiem czy to istotna informacja ale wolałem napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo panowie i panie Hidy muszą być jak najdalej od pompy ABSu bo się nie włączają albo walą błędami Brakes /ESP i winny być "uziemione" czyli dokręcone do metalu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 za komplet z kratkami? Jak tsk to bierz. Poprawisz go sobie i bedzie git.

Tak jak na foto, czyli są 3 kratki (martwi mnie ta prawa patrząc na zdjęcie), że tak słabo spasowana, że aż wkrętem przykręcona, nie wiadomo co tam urwane... bo sam zderzak chyba aż tak "kształtu" nie mógł zgubić?

Czyli kratki, 4 czujniki PDC, no i rezany zderzak bez belki i halo za 7 stów w domu by był.

Belka i halo podchodzą od serii?

IMG_20130903_112233.jpg

Wypowie się ktoś jeszcze :notworthy::notworthy::notworthy: bo chętnie sprawił bym sobie taki przód :jerk:

Reszta foto:

http://a4-klub.pl/b6-division-175/b6-division-146445/index1219.html#post3761059

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten co nie odpala jest po stronie pasażera akurat błędu abs/esp nie ma ani na wyswietlaczu kompa ani na vagu przetwornice znajduja sie w dolnej wnece lampy więc nie są uziemnione ale jeśli uziemnienie miałoby wpływ to i po stronie kierowcy by nie odpalał za każdym razem a zawsze odpala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 za komplet z kratkami? Jak tsk to bierz. Poprawisz go sobie i bedzie git.

Tak jak na foto, czyli są 3 kratki (martwi mnie ta prawa patrząc na zdjęcie), że tak słabo spasowana, że aż wkrętem przykręcona, nie wiadomo co tam urwane... bo sam zderzak chyba aż tak "kształtu" nie mógł zgubić?

Czyli kratki, 4 czujniki PDC, no i rezany zderzak bez belki i halo za 7 stów w domu by był.

Belka i halo podchodzą od serii?

http://s6.postimg.org/mt7ifcjrh/IMG_20130903_112233.jpg

Wypowie się ktoś jeszcze :notworthy::notworthy::notworthy: bo chętnie sprawił bym sobie taki przód :jerk:

Reszta foto:

http://a4-klub.pl/b6-division-175/b6-division-146445/index1219.html#post3761059

belka i halo od seri podchodza:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byłby tak dobry i rozkodował mi Vin jednego auta - głównie chodzi mi o wyposażenie.

Najlepiej przepisać kody wyposażenia z naklejki którą masz w książce serwisowej na pierwszej stronie albo jak podniesiesz kanapę:

Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byłby tak dobry i rozkodował mi Vin jednego auta - głównie chodzi mi o wyposażenie.

Najlepiej przepisać kody wyposażenia z naklejki którą masz w książce serwisowej na pierwszej stronie albo jak podniesiesz kanapę:

Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska

Tak masz racje tylko ja narazie posiadam sam Vin a auto stoi 1000 km ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że :wink:

Ja za nim kupiłem poprosiłem o rozkodowanie na forum bezwypadkowe i w ciągu chwili dostałem PDF z kodami, może spróbuj tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byłby tak dobry i rozkodował mi Vin jednego auta - głównie chodzi mi o wyposażenie.

Najlepiej przepisać kody wyposażenia z naklejki którą masz w książce serwisowej na pierwszej stronie albo jak podniesiesz kanapę:

Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska

Tak masz racje tylko ja narazie posiadam sam Vin a auto stoi 1000 km ode mnie :)

zadzwoń do gościa niech ci zrobi zdjęcie wlepy i prześle na e-maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...