Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no wiadomo, ze na glebie jest bez porownania.

Pytanie jakie sa priorytety.

Na weekend gleba jest tutaj:

img2943o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

A może ostatnio przejeżdżałaś obok takiego ostatnio? :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Ktoś ogarnia temat z tv w rns? Co kupić żeby chodziło?

najtańszym kosztem musisz kupić unlocer i kabel od forumowego kolegi woszu i do tego antenę, zasilacz i tuner dvbt np wiwa

Kurcze źle się wyraziłem wszystko już mam:banan: chodzi mi o sama antene jaka kupić?

ja mam samą antenkę za 20zł :decayed: działa spoko , chociaż można mocniejszą znaleźć

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

powiem tak nawet u domina złapały kanały ;):D rezaj to co ja mam :D

dobrze prawi tylko odrazu dokup sobie uzupełnienie czyli układzik do sterowania tunerem z pozycji radia... jakiś kolega forumowy to oferuje jako uzupełnienie systemu kolegi Woszu :)

ps. ja mam zestaw od woszu, i antene dvbt okrągłą antena przyklejona na magnes w bagażniku do kanapy i odbiera kanały :decayed:

no a tuner wpisz wiwa dvbt turystyczny będzie na zapalniczkowe gniazdo ;)

ja dałem sobie dodatkowe gniazdo zapalniczkowe (napięcie po zapłonie) bo tuner ciagle zasysa prad, w schowek tam rozdzielacz na dwie zapalniczki i z tego zasilam tunera za schowkiem ukrytego i antenę :wink:

też coś słyszałem o antenie okrągłej , podobno ma mocny sygnał chociaż nie wiem bo nie testowałem a i są trochę droższe , ale i tak jestem z tej antenki swojej zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
powiem Ci że w moim mieście trochę przerywa a jak wpadnę do Rz to obraz jest piękny elegancko śmiga, tak samo jak w Przemyślu :decayed: , jedyny minus to szkoda że tv tylko w postoju pięknie chodzi a nie w trakcje jazdy :kwasny: ,ale i tak więcej korzystam z usb i oglądam filmy nawet w trakcie jazdy :naughty: tak wracałem od Domina i przez całą drogę zdążyłem 3 filmy pooglądać i jest cudo
No i gitarra to kupuje jak mówisz że jest spoko:wink:

tylko pamiętaj że od Woszu działa na zwykłym rns-e nie ledziaku, ps odrazu weż sobie do kametry cofania adapter, ja przynajmniej wziałem teraz musze kamerke dorwać od a6 c6 bodajże jeśli dobrze pamiętam :wink:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ----------

Krzysiek ja już mam cały zestawik razem z boxem do obsługi z pozycji rns-a:banan: szukam teraz tylko anteny ale jak harry mówi że dobrze smiga to biere tą:wink:

eeee to bajera, i co od Woszu brałeś, a ten box przypomnij mi kto sprzedaje ?? :decayed:

ja kupiłem blendę Q7 z wytłoczeniem i kamerę , powiem że strasznie ciężko go trzeba ścisnąć żeby siadło ta jak być , na razie jeżdżę na starej blendzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do naszych padaczek jest taka kamerka KAMERA COFANIA AUDI A3 A4 B6 B7 A6 C6 A8 Q7 S4 RS4 (3486688324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wszystko elegancko pasi i odbiór też ładny:wink:

Co jeszcze potrzeba żeby to podpiąć do RNS-E? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany moze i glupie pytanie:facepalm:ale przez jaki program wrzucacie foty na forum?bo przez forum jak wrzucam to takie male gowienka wyskakuja:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wyżej dziadzie napisane:tongue4::decayed:

Pisz tutaj nie chce mi się wertować tematu a najlepiej daj linka kup teraz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe spadówka...adapter do kamerki musisz mieć poszukaj sobie albo zagadaj do "woszu" on ma całe zestawy:wink:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

pany moze i glupie pytanie:facepalm:ale przez jaki program wrzucacie foty na forum?bo przez forum jak wrzucam to takie male gowienka wyskakuja:facepalm:
Ja używam tego ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting i jes oki:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz się rejestrować to przez fejsa się możesz logować:wink:

spoko juz sie zarejestrowalem:wink: jak ogarne temat to wreszcie swego pazdziocha pokaze w morde jeza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe spadówka...adapter do kamerki musisz mieć poszukaj sobie albo zagadaj do "woszu" on ma całe zestawy:wink:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

pany moze i glupie pytanie:facepalm:ale przez jaki program wrzucacie foty na forum?bo przez forum jak wrzucam to takie male gowienka wyskakuja:facepalm:
Ja używam tego ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting i jes oki:wink:

Drogi gips?? bo ta kamerka to śmieszna cena:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u woszu za cały kpl. płaciłem 270 zł i tam jest już wszystko razem z oglądaniem filmów, tv i adapterem do kamerki oczywiście On sprzedaje zestaw okablowania i adapter a tuner tv trzeba sobie dokupić dodatkowo żeby oglądać tv albo filmy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Ja u woszu za cały kpl. płaciłem 270 zł i tam jest już wszystko razem z oglądaniem filmów, tv i adapterem do kamerki oczywiście On sprzedaje zestaw okablowania i adapter a tuner tv trzeba sobie dokupić dodatkowo żeby oglądać tv albo filmy:wink:

tak zgadzam się z tobą Wladi , tylko trzeba dokupić tuner i antenkę :decayed:

Wladi jak zamontujesz to będzie laba :) jak tylko zamontujesz kamerkę , nie trzeba będzie patrzeć do tyłu czy tam jakaś piękna kobieta nie stoi tylko wystarczy popatrzeć na monitor:decayed: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...