Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałbym o innym :-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

7 za komplet z kratkami? Jak tsk to bierz. Poprawisz go sobie i bedzie git.

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

Ja już mam przygotowaną "evrybady józek" więc to moja sprawa co naklejam:decayed::decayed:

Poplulem se rns-a :polew:

Też chcem taką :whistling:

Opublikowano

Pany kto tutaj sprzedawał naklejki don`t touch my car??

dont_touch_my_car_s.jpg

Ottto:decayed:

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

579341_143489492491040_430157719_n.jpg

Opublikowano
Takie se dzisiaj nakleiłem:naughty: dzięki Artur:wink:

http://img690.imageshack.us/img690/3987/p0pl.jpg

Foto jak Niemiec sprzedawał? Bo ten dom to w jakimś stylu bawarskim :grin:

Niemiec dla syna szykował ale handlarz Mirek dał dobrą cenę i wymiękł no a od niego Wladi kupił:bag:

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

bc071fbb2ac60dcfa8fd7036826f3426.jpg?1378387330

2534f0b3d939da4a6ecf2d78e034e430.jpg?1378461954

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

36e29b259548ab4ec20c486a00f4d1bc_original.jpg?1378479387

:polew:

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

Kobiece tyłki są najlepsze - KWEJK.pl

:slina:

Opublikowano

Wladi zazdroszczą Ci naklejki i tyle :decayed:

Domin część nowej paki, która leci do Ciebie jest moja :banan:

Opublikowano
Wladi zazdroszczą Ci naklejki i tyle :decayed:

Domin część nowej paki, która leci do Ciebie jest moja :banan:

To B Piuntkowcy wymyślili więc tak dziwnie:whistling:

Opublikowano
Wladi zazdroszczą Ci naklejki i tyle :decayed:

Domin część nowej paki, która leci do Ciebie jest moja :banan:

To B Piuntkowcy wymyślili więc tak dziwnie:whistling:

zerknij na FB co to jest i wtedy pogadamy...ta "formacja" łączy fanów B5 i B6

PS. Dont touch my car mogę Ci też zrobić więc nie płacz :decayed::wink:

Opublikowano
Wladi zazdroszczą Ci naklejki i tyle :decayed:

Domin część nowej paki, która leci do Ciebie jest moja :banan:

To B Piuntkowcy wymyślili więc tak dziwnie:whistling:

zerknij na FB co to jest i wtedy pogadamy...ta "formacja" łączy fanów B5 i B6

Ja tam i B7 widziałem :whistling:

Opublikowano
Wladi zazdroszczą Ci naklejki i tyle :decayed:

Domin część nowej paki, która leci do Ciebie jest moja :banan:

To B Piuntkowcy wymyślili więc tak dziwnie:whistling:

zerknij na FB co to jest i wtedy pogadamy...ta "formacja" łączy fanów B5 i B6

PS. Dont touch my car mogę Ci też zrobić więc nie płacz :decayed::wink:

Podsyłać jakiś wzór czy cuś?? Chciałbym tą i jedną biała B6D bo wje.alo gdzieś poprzednią zanim założyłem:facepalm:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

Dziewczyny dnia 6 września - ryjbuk

Sory za spam ale nie można tego nie poruszyc:shock3:

Dziewczyny dnia 30 sierpnia - ryjbuk

Opublikowano
Pany kto tutaj sprzedawał naklejki don`t touch my car??

http://www.increativo.de/ebay/Aufkleber/dont_touch_my_car/dont_touch_my_car_s.jpg

Ottto:decayed:

ja miałem ale nie wiem czy coś zostało, chyba nie :decayed:

Ja już mam przygotowaną "evrybady józek" więc to moja sprawa co naklejam:decayed::decayed:

:polew::polew::polew::polew: rozjebałeś mnie :grin:

Opublikowano
Wladi zazdroszczą Ci naklejki i tyle :decayed:

Domin część nowej paki, która leci do Ciebie jest moja :banan:

To B Piuntkowcy wymyślili więc tak dziwnie:whistling:

zerknij na FB co to jest i wtedy pogadamy...ta "formacja" łączy fanów B5 i B6

PS. Dont touch my car mogę Ci też zrobić więc nie płacz :decayed::wink:

Na mojej B6 też taka naklejka ląduje.

Ogólnie najpierw Kowi wydrukował parę naklejek dla kolegów a, że się spodobały to poszło dalej:naughty:

Opublikowano

pany modul swiatel pod xenon to musi byc koniecznie taki 4Z7907357 czy z innymi numerami moga byc tez?

Opublikowano
:jerk::jerk:
Opublikowano

koledzy w czym może tkwić problem z moją prawą lampą bo założyłem drugą przetwornice już i nadal raz na jakiś czas nie odpali czy to coś z kostką do lampy czy raczej okablowanie w lampie oczywiscie to xenony hid nie wiem czy istotne ale na jednej mam przetwornice slim na drugiej zwykłą muszą być obie takie same czy nie ma to różnicy na odpalanie xenonu?

Opublikowano
pany modul swiatel pod xenon to musi byc koniecznie taki 4Z7907357 czy z innymi numerami moga byc tez?

jeszcze 4b0 chyba był montowany:wink:

Opublikowano
pany modul swiatel pod xenon to musi byc koniecznie taki 4Z7907357 czy z innymi numerami moga byc tez?

jeszcze 4b0 chyba był montowany:wink:

dzieki dominik:wink:

Opublikowano
koledzy w czym może tkwić problem z moją prawą lampą bo założyłem drugą przetwornice już i nadal raz na jakiś czas nie odpali czy to coś z kostką do lampy czy raczej okablowanie w lampie oczywiscie to xenony hid nie wiem czy istotne ale na jednej mam przetwornice slim na drugiej zwykłą muszą być obie takie same czy nie ma to różnicy na odpalanie xenonu?

Palnik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.