Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u woszu za cały kpl. płaciłem 270 zł i tam jest już wszystko razem z oglądaniem filmów, tv i adapterem do kamerki oczywiście On sprzedaje zestaw okablowania i adapter a tuner tv trzeba sobie dokupić dodatkowo żeby oglądać tv albo filmy:wink:

tak zgadzam się z tobą Wladi , tylko trzeba dokupić tuner i antenkę :decayed:

Wladi jak zamontujesz to będzie laba :) jak tylko zamontujesz kamerkę , nie trzeba będzie patrzeć do tyłu czy tam jakaś piękna kobieta nie stoi tylko wystarczy popatrzeć na monitor:decayed: :naughty:

:thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

wladi,wszystko podłączasz p&p? cos kodujesz?
To pytanie Dominowi zadaj bo On już montował a mi dopiero będzie podłączał:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
wladi,wszystko podłączasz p&p? cos kodujesz?
To pytanie Dominowi zadaj bo On już montował a mi dopiero będzie podłączał:wink:

no pierwszy raz to mi zamontował :decayed: dużo tej zabawy ale a za to jakie piękne efekty są hmhmm miam:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej kosztuje u was malowanie felg ?

u Mnie proszkowo 100zł od 18

kurde ja tu liczyłem że może 50zł z piaskowaniem całej :decayed: pojadę w poniedziałek sie opytać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej kosztuje u was malowanie felg ?

u Mnie proszkowo 100zł od 18

kurde ja tu liczyłem że może 50zł z piaskowaniem całej :decayed: pojadę w poniedziałek sie opytać :wink:

tyle że u Mnie dodatkowo jeszcze na dwóch trzeba by było ranciki lekko przetoczyć to nie wiem czy ta cena też to obejmuje czy oni biorą 100zł niezależnie czy trzeba ranty toczyć czy nie ale cenę pewnie będziesz miał podobną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa chyba napisałem wyraźnie że mam cały zestaw:facepalm::grin::grin::grin: będzie i kamerka i tv:banan:

Wladi kamerka i TV musi być :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:wieczorne

Fajna kompilacja :naughty:

Coś specjalnego dla męskiej części Wykopu - Wykop.pl

@mikasz, dzięki za pomoc :grin: w końcu ogarnąłem temat + zrobiłem podświetlane kratki

http://a4-klub.pl/b6-division-175/b6-division-146445/index613.html#post3281795

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dziś w końcu zdrowie pozwoliło i poszło mycie megsem, politurka recznie i wosku nałożony mechanicznie...nawet jestem zadowolony z efektu :decayed:

DSC00058.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej kosztuje u was malowanie felg ?

u Mnie proszkowo 100zł od 18

kurde ja tu liczyłem że może 50zł z piaskowaniem całej :decayed: pojadę w poniedziałek sie opytać :wink:

a na jaki kolor chcesz malować te felunki ;)

no i pytanie jaki efekt chcesz uzyskać bo jesli taki jak ori to piaskowanie odpada albo chemicznie albo szkiełkowanie :wink:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Do naszych padaczek jest taka kamerka KAMERA COFANIA AUDI A3 A4 B6 B7 A6 C6 A8 Q7 S4 RS4 (3486688324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wszystko elegancko pasi i odbiór też ładny:wink:

władi ale jak to się ma do ledowego podświetlenia tablicy... trzeba ori z blenda tylko nie pamiętam jaka najlepiej pasi ale chyba a6 c6 ...

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

wladi,wszystko podłączasz p&p? cos kodujesz?

trzeba mniej wiecej 6-7 kabelków przypinować/dolutować a potem tylko odpalasz i śmiga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na zdjęciu koło kamerki jest mała lampka led więc podświetlenie będzie poza tym jeszcze druga lampka led przy tablicy zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na zdjęciu koło kamerki jest mała lampka led więc podświetlenie będzie poza tym jeszcze druga lampka led przy tablicy zostaje

to ja wiem ale barwa będzie dupna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema bydlaki:hi: Kurfa kolejny weekend na sucho:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jako, że ostatnio trochę zastałem się z rezaniem pora wziąć się za robotę.. :decayed:

dwururka na tyle musi być więc szukam układu wydechowego i zderzaka razem z czujnikami.. ma ktoś do pogonienia?? :naughty:

a na przód jednak zderzaka nie zmieniam.. do zwykłego spróbuje dorzucić dokładkę z cupry i zobaczymy jak to będzie wyglądać przy mojej skromnej kozie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jako, że ostatnio trochę zastałem się z rezaniem pora wziąć się za robotę.. :decayed:

dwururka na tyle musi być więc szukam układu wydechowego i zderzaka razem z czujnikami.. ma ktoś do pogonienia?? :naughty:

a na przód jednak zderzaka nie zmieniam.. do zwykłego spróbuje dorzucić dokładkę z cupry i zobaczymy jak to będzie wyglądać przy mojej skromnej kozie :wink:

No Fanta to jak ogarniesz przód to cyknij fotki może też bym coś pokombinował:naughty::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...