Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ma,ktoś,namiary na,ori pewne żarniki?

Ja ale tanie nie są. Znaczy philips i osram:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Skolko???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Marcino87 - Twoja?? :decayed:

No taka lewa ;) ostra przewozka R8 i jest kontakt 

Sent from my телефон

hehe :decayed:

Ty masz bajer

Bajer to podstawa ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur..a zajeba...na mać, wysłałem do roboty lampy i dwa halogeny przerobione na drl do szlifowania.. wróciło wszystko bez jednego zajeban..ego halogena.. w plecy robota drl i nowe uzywane halogeny 500zł wysyłak ups-em co robic, paczka przyszła caluska żadnych naruszeń... jasna ..k.. mać... cze,u ja zawsze muszę mieć pod górkę...

czy da się kupić w aso same przody halogenów szkła..??

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

HALOGEN AUDI A4 (B7) 04-NOWY ORYGINAŁ. (3503829015) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

curfa ile kosztuja nowe halo w aso bo ja kur za 100zł wyczysciłem szkła a tu za 200 miaŁBYM NOWE...??

zaraz chyba wybuchne... no żesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to nowe halo wyrwiesz w cenie 80-120zł za szt. Nie oplaca się ich regenerować, szlifować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe nie ori..

a jest jakaś różnica między halo b6/b7

ma ktoś numery halo b6 seryjne... da się kupić same przody szkła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie dzięki koledze turzol (za co mu serdecznie dziękuje :drunk:) kupiłem halogeny oryginalne nowe za 110zł za sztukę :decayed: bo w ASO 450zł sztuka :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie dzięki koledze turzol (za co mu serdecznie dziękuje :drunk:) kupiłem halogeny oryginalne nowe za 110zł za sztukę :decayed: bo w ASO 450zł sztuka :shock3:

Spoko polecam sie ;) co ori to ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur..a zajeba...na mać, wysłałem do roboty lampy i dwa halogeny przerobione na drl do szlifowania.. wróciło wszystko bez jednego zajeban..ego halogena.. w plecy robota drl i nowe uzywane halogeny 500zł wysyłak ups-em co robic, paczka przyszła caluska żadnych naruszeń... jasna ..k.. mać... cze,u ja zawsze muszę mieć pod górkę...

czy da się kupić w aso same przody halogenów szkła..??

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

HALOGEN AUDI A4 (B7) 04-NOWY ORYGINAŁ. (3503829015) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

curfa ile kosztuja nowe halo w aso bo ja kur za 100zł wyczysciłem szkła a tu za 200 miaŁBYM NOWE...??

zaraz chyba wybuchne... no żesz....

Ktora strone potrzebujesz. Ja powinienem miec jakis polamany ale szklo dobre ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie dzięki koledze turzol (za co mu serdecznie dziękuje :drunk:) kupiłem halogeny oryginalne nowe za 110zł za sztukę :decayed: bo w ASO 450zł sztuka :shock3:

Spoko polecam sie ;)co ori to ori

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasażera mam.. potrzebuje kierowcy z uchwytami i tą przednia cześć, cały tył odbłyśnik można wyrzucić...

Ja pier--ole i teraz zagadka zwykłe lampy mam na b6 czujnik zmierzchu, ale do tego mam dzienne na zwykłym automacie allegro.. założyłem sam H11 na wtyczki bo mi strzelał przekaźnik

w automacie który jest podpięty pod ori instalacje halogenów... myślałem że strzela bo nie ma jednej lampy halogen i co.. jak załacza się lampy mijania mimo obu halogenów strzela mi automat... nie mam pojęcia co jest ... mistrzu od lamp mówi że nic nie ruszał... a wychodzi na to że to one robią chyba zakłocenie a halo działają mi jak kierunki.. Boże mój Bożę zabije się zaraz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma,ktoś,namiary na,ori pewne żarniki?

Ja ale tanie nie są. Znaczy philips i osram:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Skolko???

150zł albo 160 nie pamiętam. Ale wiesz że masz oryginał. Mówię o D2S:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma,ktoś,namiary na,ori pewne żarniki?

Ja ale tanie nie są. Znaczy philips i osram:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Skolko???

150zł albo 160 nie pamiętam. Ale wiesz że masz oryginał. Mówię o D2S:wink:

Kolego Wandej a orientujesz sie moze w jakiej cenie sa zarniki D4S ? jezeli takie tez sa na sprzedaz z Twojego zrodla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Ci sprawdzę w robocie tylko jak możesz to puść mi PW tak koło 10 zebym pamiętał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Ci sprawdzę w robocie tylko jak możesz to puść mi PW tak koło 10 zebym pamiętał:wink:

Ok kolego dzieki , jutro sie przypomne ale tak jeszcze do tych zarnikow to byl bym zainteresowany barwa 4800K jezeli takie sa (teraz mam PHILIPS 4300K), chyba te nowe ori zarniki maja taka barwe :eusathink: i ktore lepsze jezeli chodzi o zywotnosc PHILIPS czy OSRAM Twoim zdaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Ci sprawdzę w robocie tylko jak możesz to puść mi PW tak koło 10 zebym pamiętał:wink:

Ok kolego dzieki , jutro sie przypomne ale tak jeszcze do tych zarnikow to byl bym zainteresowany barwa 4800K jezeli takie sa (teraz mam PHILIPS 4300K), chyba te nowe ori zarniki maja taka barwe :eusathink: i ktore lepsze jezeli chodzi o zywotnosc PHILIPS czy OSRAM Twoim zdaniem ?

Miałem Philipsy klika lat i śmigały bez zarzutu a teraz mam OSram i też śmigają(odpukać:decayed:) także nie powiem które lepsze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Ci sprawdzę w robocie tylko jak możesz to puść mi PW tak koło 10 zebym pamiętał:wink:

Ok kolego dzieki , jutro sie przypomne ale tak jeszcze do tych zarnikow to byl bym zainteresowany barwa 4800K jezeli takie sa (teraz mam PHILIPS 4300K), chyba te nowe ori zarniki maja taka barwe :eusathink: i ktore lepsze jezeli chodzi o zywotnosc PHILIPS czy OSRAM Twoim zdaniem ?

Miałem Philipsy klika lat i śmigały bez zarzutu a teraz mam OSram i też śmigają(odpukać:decayed:) także nie powiem które lepsze:wink:

Ok no problem , tez od paru lat jezdze na PHILIPS-ach i nigdy nie bylo problemu to powiedzmy , ze zostane przy nich ale zeby mialy barwe 4800K a jak nie to cene za standart 4300K prosze.

Ok jutro sie odezwe na pw.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...