Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Simanko wszystkim :hi:

Kto z Was koledzy moze pomoc mi ze swiecami zarowymi ? mianowicie chcial bym aby po podaniu numeru VIN Mojego auta i oznaczenia swiecy BOSCH ktos z Was sprawdzil czy pasuje do Mojej A4 ? Zakupilem siwece zarowe BOSCH-a i okazalo sie dzisiaj , ze sa o jakies 5mm dluzsze o tych , ktore mam zalozone obecnie BERU.

Co sie moze stac jezeli wkrecil bym te dluzsze swiece zarowe ?

http://s15.postimg.org/6ped3sbfb/20131228_141252.jpg

http://s28.postimg.org/rgqx8lwjt/20131228_141529.jpg

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

Teraz nie wiem czy zakupilem swiece z bledem sprzedawcy czy w Moim aucie mam obecnie zalozone zle swieczki :eusathink:

Podeslij Vin na pw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Simanko wszystkim :hi:

Kto z Was koledzy moze pomoc mi ze swiecami zarowymi ? mianowicie chcial bym aby po podaniu numeru VIN Mojego auta i oznaczenia swiecy BOSCH ktos z Was sprawdzil czy pasuje do Mojej A4 ? Zakupilem siwece zarowe BOSCH-a i okazalo sie dzisiaj , ze sa o jakies 5mm dluzsze o tych , ktore mam zalozone obecnie BERU.

Co sie moze stac jezeli wkrecil bym te dluzsze swiece zarowe ?

http://s15.postimg.org/6ped3sbfb/20131228_141252.jpg

http://s28.postimg.org/rgqx8lwjt/20131228_141529.jpg

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

Teraz nie wiem czy zakupilem swiece z bledem sprzedawcy czy w Moim aucie mam obecnie zalozone zle swieczki :eusathink:

Podeslij Vin na pw :hi:

Juz poszlo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi dawaj, dawaj to może też zrobię tak u siebie :decayed:

Panowie pytanko, rozwalona guma na zacisku hamulcowym, można ja wymienić ? Jak tak to jak i jaki jest numer tej gumy ? A może ma ktoś zbędną ?

c7m5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi dawaj, dawaj to może też zrobię tak u siebie :decayed:

Panowie pytanko, rozwalona guma na zacisku hamulcowym, można ja wymienić ? Jak tak to jak i jaki jest numer tej gumy ? A może ma ktoś zbędną ?

http://img545.imageshack.us/img545/413/c7m5.jpg

Przód czy tył? Wysłać Ci razem z heblami?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladi dawaj, dawaj to może też zrobię tak u siebie :decayed:

Panowie pytanko, rozwalona guma na zacisku hamulcowym, można ja wymienić ? Jak tak to jak i jaki jest numer tej gumy ? A może ma ktoś zbędną ?

http://img545.imageshack.us/img545/413/c7m5.jpg

Przód czy tył? Wysłać Ci razem z heblami?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tył, no i git :decayed: tylko jak to wymienić ? Napisz tylko PW ile za tą gumę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest banalnie prosta tam gdzie masz na zdjęciu takie wcięcia to przytrzymujesz cały tłok i w te wycięcia wkładasz odpowiednie narzędzie i odkręcasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebny fachowiec od skrzyni automatycznej tiptronic z mazowieckiego może macie kogoś godnego polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest banalnie prosta tam gdzie masz na zdjęciu takie wcięcia to przytrzymujesz cały tłok i w te wycięcia wkładasz odpowiednie narzędzie i odkręcasz :decayed:

aha, ok tylko muszę mieć odpowiednie narzędzie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

panowie potrzebny fachowiec od skrzyni automatycznej tiptronic z mazowieckiego może macie kogoś godnego polecenia

Bart-S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakiś sposób na mniej zużywające sie opony od wewnętrznej strony przy zglebionym zawieszeniu

Zajrzałem dziś pod samochód bo mi sie poluzowała osłona pod silnikiem od zahaczania o progi zwalniające :doh:, patrzę a tam opony od wewnętrznej strony prawie łyse. Po środku i od zewnetrznej strony jest OK. Opony może nie z najwyższej półki ale nówki założone nie cały rok temu i już chyba po nich . Zrobiłem już na nich prawie 16 tyś km , zbieżność ok

Czy to normalne przy glebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest banalnie prosta tam gdzie masz na zdjęciu takie wcięcia to przytrzymujesz cały tłok i w te wycięcia wkładasz odpowiednie narzędzie i odkręcasz :decayed:

aha, ok tylko muszę mieć odpowiednie narzędzie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

panowie potrzebny fachowiec od skrzyni automatycznej tiptronic z mazowieckiego może macie kogoś godnego polecenia

Bart-S

Bartek tipem się nie zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien że zbieżność masz oki:naughty:

robiłem przed wyjazdem do PL , tak jakoś na początku sierpnia i od tej pory nic nie grzebałem przy zawieszeniu ani też nie miałem żadnych przygód żeby sie mogło coś przestawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosty jak sie ogarane w domu to porobie ci te foty z wymiarami bo narazie mam urwanie d*py:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po calodniowym sledztwie doszedlem ze mam uszkodzony "silowniczek" 'gruszke" otwierajacy i zamykajacy egr. peknieta membrama i uciekalo cisnienie

gdzie dorwe takie cos w okolicach poznania ? gielda ? tylko nie ma jak sprwadzic ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosty jak sie ogarane w domu to porobie ci te foty z wymiarami bo narazie mam urwanie d*py:kwasny:

Spoko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien że zbieżność masz oki:naughty:

robiłem przed wyjazdem do PL , tak jakoś na początku sierpnia i od tej pory nic nie grzebałem przy zawieszeniu ani też nie miałem żadnych przygód żeby sie mogło coś przestawić :wink:

już wiem

przy glebie zwiększa się kąt pochylenia koła i im samochód jest niżej , tym koła się bardziej schodzą do środka i dlatego guma bardziej się zużywa od wewnętrznej strony :thumbdown:

coś za coś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...