Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ale co tu kombinowac? czy ja pytam jak zmienic? Ja pytam jak odczytac z silnika przebieg bo na liczniku kazdy zmienic moze sobie wyswietlane km i odczytujac stan z silnika moge miec szanse na uzyskanie informacji czy moja fura byla krecona i jezeli tak to o ile a wowczas bede wiedzial na jakie podzespoly powinienem zwrocic uwage przy zakupie nowych czesci do auta :wink:

no możesz mieć problem, bo jak ktoś grubo pogrzebał, to się nie dowiesz - po prostu jak nie jesteś czegoś pewien, to zrób dla swojego świętego spokoju :wink:

Dokladnie tak jak kolega pisze,tym Magic Dash Can'em możesz tez zmienić przebieg w sterowniku silnika :whistling:

z prawej strony klapa się zacięła lub klimatronik jest uszkodzony ,przy klimatronicu z b7, nie grzeje tylna szyba ,trzeba jakiś przekaźnik założyć ale o tym było w dziale klimatyzacja,nie możesz przełożyć tylko frontu a tył zostawić swój

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ----------

Hej szystkim. Potrzebuje pomocy. Zmienilem climatronic na b7 i jest problem ze lewa strona auta grzeje leci cieple powietrze a prawa caly czas zimne nie zaleznie jaka temp ustawie. Co moze byc nie tak?

z prawej strony klapa się zacięła lub klimatronik jest uszkodzony ,przy klimatronicu z b7, nie grzeje tylna szyba ,trzeba jakiś przekaźnik założyć ale o tym było w dziale klimatyzacja,nie możesz przełożyć tylko frontu a tył zostawić swój

Jest blad z silniczka klapy z tego co mi wiadomo wiec moze to jest powod. A z b7 zakladalem tylko po to by miec grzane siedzenia. A przeksznik zrobilem i wsztko dziala. Jedynie co sie stslo to to co pisalem wyzej.

wymień silniczek i po sprawie,ewentualnie pryśnij kontaktem w potencjometr ,na jakiś czas pomaga

No tak zrobie bo kulega mowil mi ze cos z potenjometrem jest nie tsk wiec moze climatronic z b7 inaczej klapy ustawia i dlatego tak. Bo jsk mialem climatronic z b6 to str pasarzeta grzala ale slabiej i nadmuch tez byl slabszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Dominik to moglbys podeslac mi jakis progs VCDS w miare swiezy? Mam lapka juz na windows7 64bit wiec program VAG juz u mnie nie zadziala :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik to moglbys podeslac mi jakis progs VCDS w miare swiezy? Mam lapka juz na windows7 64bit wiec program VAG juz u mnie nie zadziala :/

a masz kabel pod vcds? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to musze miec ten ori za 1400zl ze strony producenta VCDS by to ruszyc? niesadze ;P mysle ze wystarczy kabel do 100zl istotne jaki modul siedzi we wtyczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to musze miec ten ori za 1400zl ze strony producenta VCDS by to ruszyc? niesadze ;P mysle ze wystarczy kabel do 100zl istotne jaki modul siedzi we wtyczce

możesz sobie miećnawet klon kabla, ale musi być klon danego kabla, a nie byle jaki z allegro czy ebaya, zrozum to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja urzywałem. Polecam bardzo dobrze to wygląda tylko trza wozić przejściówkę z kluczykiem ze sobą bo jak zejdzie powietrze to nie napompujesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja urzywałem. Polecam bardzo dobrze to wygląda tylko trza wozić przejściówkę z kluczykiem ze sobą bo jak zejdzie powietrze to nie napompujesz:wink:

A jakies konkretne polecacie ;)?

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

I one pewnie sa cięższe wiec wiecej ciężarów bedzie trzeba nakleić by wyważyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja urzywałem. Polecam bardzo dobrze to wygląda tylko trza wozić przejściówkę z kluczykiem ze sobą bo jak zejdzie powietrze to nie napompujesz:wink:

A jakies konkretne polecacie ;)?

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

I one pewnie sa cięższe wiec wiecej ciężarów bedzie trzeba nakleić by wyważyc ?

No ale i tak chyba musisz zwalać gumę żeby je założyć:decayed:

Jak chcesz to Ci Alcar`a załatwię za 35zł chrom:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam gumy założonej ;)

y3e8eruq.jpg

Z wysylka ?

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

Jeszcze nie mam gumy założonej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam gumy założonej ;)

http://img.tapatalk.com/d/14/03/08/y3e8eruq.jpg

Z wysylka ?

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

Jeszcze nie mam gumy założonej ;)

Dam bokserowi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice felunek Marcin to są 19" czy 18"? otwór pod B6 czy B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18, otwór z b8 ale to nie problem, a koło wygląda naprawdę dobrze, zresztą to świeży wzór i nieoblatany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18, otwór z b8 ale to nie problem, a koło wygląda naprawdę dobrze, zresztą to świeży wzór i nieoblatany

lubie to :decayed:

a pierścieie centrujące już w domku 3,5 pln sztuka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...