Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ogarniał ktoś z was swapa przedniego zderzaka(seria) z dokładką sline? jak to ma się w codziennej eksploatacji?

:facepalm: bo szybciej znajdę igłę w stogu siana niż taki jak mi trzeba:grin:

Ja zakładałem w 2006 roku i trzymała sie elegancko u mnie przez 5 lat, teraz u nowej właścicielki leży krzywo bo losie przy zmianie rozrzadu złe złożyli, ja kupiłem cały ori sline zderzak ze spryskami i PDc, góra mi została i

Wystawialem ja w latach 2007-2009 kilka razy na sprzedaż za 100zl ale nikt nie chciał i poszła na śmieci :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ma ktos tylna lampe do avanta w rozsadnej kasie??

podrzuć mi na whatsappie fotke, może będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tomku dajesz dajesz na te Nasze Mazury :D czekam na suweniry hyhy no i pwko chlodzi sie :D a tak wogole witam maniakow A4 :P

Wskoczylo kilka fotek z kolejnych modow hyhy

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Jaki tu Silence... Wszyscy chyba w pracy spinają sie przed weekendem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do matury mieszkalem w Gizycku ale od kilku lat mieszkam w Ełku 60km od Gizycka ale tez nad jeziorami :D

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

Gizycko to male miasto kiedys wojskowych ale jak polikwidowali jednostki to sporo ludzi wynioslo sie stamtad calymi rodzinami, tak jak moj "old man soldier" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ja spalem po prywatnych kwaterach znajomkow hyhy...standard powinien byc dobry w gizu bo niemcownia tam splywa co roku masowo wypoczywac...

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

Wladi przyznaj, że jedziesz tam opendzlować magazyny z mundurów by mieć na kolejne mody i ON :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na jeden dzień ktoś może polecić jakieś dobre spanie :thumbup:

Mój brat wczoraj wy***ał starą wersalkę wieć oddam po kosztach:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktorys bedzie jechal na Mazury latem to niech da znac to moze podjade na browarka jakiegos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tez bym chetnie dowiedzial sie co i jak z tym zamkiem. Bo zmienialem schowki i przednie drzwiczki i mam teraz raczke bez zamka a ta z zamkiem siedzi w schowku na szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...