Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ogarnia ktoś temat kin domowych ?? Przedział cenowy ~ 3-4 tysie.
Czy np coś takiego by dawało fajnie rade? Lepiej wziąśc osobno głośniki i osobno suba czy zestaw z tymi niskotonowymi w kolumnach yebnie też dobrym konkretnym basem? :eusathink:
http://allegro.pl/nowosc-jamo-s626-hcs-super-cena-od-reki-wroclaw-i5060879864.html
http://allegro.pl/promocja-denon-avr-x1100-amplituner-7-2-zd-wola-i5036637708.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś nie brał to dobrze by było gdyby satelity były podłączone do suba a nie odtwarzacza. Zawsze potem można to wykorzystać a w układzie że sub sam sobie na chinczy wisi to nic z niego.[emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satelity/głośniki/sub były by wpięte we wzmacniacz/amplituner, nie na czinczy, tylko normalnie osobna skrzynka wpięta w swoje miejsce, a głośniki w swoje, coś takiego np:
http://allegro.pl/jamo-s626-hcs3-kino-domowe-subwoofer-30cm-okazja-i5071955714.html

Czyli ten sam zestaw + aktywny sub.Czy może lepszy jakiś całkiem inny zestaw z subem ?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 6 lat mam apli onkyo z 7+1 jbl kupione z wystawy za połowę ceny i jest mega :D

Wydaje mi się że nie ma co patrzyć na ceny wywalone w kosmos . Spojrzeć realnie na kubature pokoju i pomyśleć jeszcze raz ;).

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy się ale ten sub ok bo ma wyjście na głośniki.Kiedyś możesz po awarii amplitunera użyć go nawet z telefonem czy kompem i masz balange. Natomiast sam sub który nie posiada wyjść na głośniki jest nieprzydatny. [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogarnia ktoś temat kin domowych ?? Przedział cenowy ~ 3-4 tysie.

Czy np coś takiego by dawało fajnie rade? Lepiej wziąśc osobno głośniki i osobno suba czy zestaw z tymi niskotonowymi w kolumnach yebnie też dobrym konkretnym basem? :eusathink:

http://allegro.pl/nowosc-jamo-s626-hcs-super-cena-od-reki-wroclaw-i5060879864.html

http://allegro.pl/promocja-denon-avr-x1100-amplituner-7-2-zd-wola-i5036637708.html

a jest sens tyle kasy wywalać na kino domowe jak się nie jest audiofilem? Ja od Kanala kupiłem zestaw sony za 1000zł i gra to wg mnie przepięknie :) Odczujesz różnice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogarnia ktoś temat kin domowych ?? Przedział cenowy ~ 3-4 tysie.

Czy np coś takiego by dawało fajnie rade? Lepiej wziąśc osobno głośniki i osobno suba czy zestaw z tymi niskotonowymi w kolumnach yebnie też dobrym konkretnym basem? :eusathink:

http://allegro.pl/nowosc-jamo-s626-hcs-super-cena-od-reki-wroclaw-i5060879864.html

http://allegro.pl/promocja-denon-avr-x1100-amplituner-7-2-zd-wola-i5036637708.html

a jest sens tyle kasy wywalać na kino domowe jak się nie jest audiofilem? Ja od Kanala kupiłem zestaw sony za 1000zł i gra to wg mnie przepięknie :) Odczujesz różnice ?

Mam podobne zdanie na ten temat. Mam samsunga na tyle mocnego ze nie da się słuchać na maksa a dźwięk w całym zakresie jest idealny

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandrzej bo jeśli się jest typowym audiofilem to bose w audi rzuca na kolana, i równie dobrze gra takie domowe kino pokroju sony. Ja osobiście naprawdę bardzo to sobie chwalę i każdemu polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze audiofil stawia na prawdziwe jebitne sTeReO a nie 5.1, 7.1 :) ja od siebie powiem, że mam od 5 lat ampli Pioneer'a i fronty Magnat z serii najwyższej Quantum 605 plus tyly Quantum 603 i same te glosniki miazdża niskim glebokim basem, że nawet nie zastanawiam sie nad kupnem suba Quantum wartego 1400zl bo sasiedzi i tak nie pozwoliliby mi uzywac go :D

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo nie miałem za bardzo styczności z takimi sprzętami, nie mam gdzie odsłuchac czegoś i miec w ten sposób jakie kolwiek porównanie/odniesienie. ;) Tak jak napisał serfin ,że same głośniki bez suba miażdżą basem - też chyba za tym jestem rozwiązaniem, z racji na mieszkania w bloku. ;) Nie zależy mi na jakimś głośnym słuchaniu przy wystawionych głośnikach do okien, ale żeby przy nie koniecznie wysokich volumach bas ładnie,nisko i przyjemnie się ciąąągnął. :) Tam cene poza marką windują jeszcze te bajery, w które ten ampli jest wyposażony, a chciałbym żeby miał już opcję wifi/blu ,radia internetowe itd. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Niedawno kupiłem felgi styling 132, wpłaciłem kolesiowie 100zł na wysyłkę resztę czyli 1800zł miało być za pobraniem. Z racji tego że jestem w De podałem adres teściowej. Dziś paczka przyszła lecz tesciowa nie sprawdziła zawartosci, kurier zabrał kasę a w paczkach zamiast felg z x5 są stare pordzewiałe stalówki.

Czy jedyne wyjście to policjia?

Tranzakcjia odbyła się na olx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Niedawno kupiłem felgi styling 132, wpłaciłem kolesiowie 100zł na wysyłkę resztę czyli 1800zł miało być za pobraniem. Z racji tego że jestem w De podałem adres teściowej. Dziś paczka przyszła lecz tesciowa nie sprawdziła zawartosci, kurier zabrał kasę a w paczkach zamiast felg z x5 są stare pordzewiałe stalówki.

Czy jedyne wyjście to policjia?

Tranzakcjia odbyła się na olx

tak, wal od razu na policję , gość po prostu Cię oszukał i zrobił to z premedytacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś podał dwa adresy

44-335 Jastrzebie zdrój

ul lwowska3/5

a drugi

Jan Tkocz

ul armi krajowej12a

59-900 Zgorzelec

Ktos może potwierdzić który adres jest ok ? Może ktos mieszka w okolicy jednego bądz drugiego adresu

12a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Niedawno kupiłem felgi styling 132, wpłaciłem kolesiowie 100zł na wysyłkę resztę czyli 1800zł miało być za pobraniem. Z racji tego że jestem w De podałem adres teściowej. Dziś paczka przyszła lecz tesciowa nie sprawdziła zawartosci, kurier zabrał kasę a w paczkach zamiast felg z x5 są stare pordzewiałe stalówki.

Czy jedyne wyjście to policjia?

Tranzakcjia odbyła się na olx

tak, wal od razu na policję , gość po prostu Cię oszukał i zrobił to z premedytacją

Jeszcze jeden problem jest w tym ze jestem w De jeszcze 2/3 tyg. Telefonowałem już z jednym kumplem i mówił e mogę zgłosić to jak wrócę. Nie wiem czy miał racje?

Aukcja usunieta :facepalm:

Edytowane przez hiszpan123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomyłka? Ja kiedyś dostałem opony nie takie z allegro i nie było problemu z wymianą i to za opłatą za kw ze strony sprzedającego :).

Jakiś tel masz do typa albo maila ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...