Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Dwa adresy może dwa magazyny . Ale tel wyłączony to już podejrzane :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piedrole, co za banda yebana !! Kolo raz kupił silnik przez neta, kurier przywiózł, gośc zapłacił nie otwierając od razu, a jak się później okazało na palecie były zmieszane cegły z ziemniakami, zawinięte w brudny sweter... :facepalm:

A pieczątka na "paczce" z jakiej miejscowości?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale była umowa, umowa ustna też jest umową , ja bym walił jak w dym na policję , to nie jest mała kasa. szkoda tylko że Ty w DE jesteś :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogarnia ktoś temat kin domowych ?? Przedział cenowy ~ 3-4 tysie.

Czy np coś takiego by dawało fajnie rade? Lepiej wziąśc osobno głośniki i osobno suba czy zestaw z tymi niskotonowymi w kolumnach yebnie też dobrym konkretnym basem? :eusathink:

http://allegro.pl/nowosc-jamo-s626-hcs-super-cena-od-reki-wroclaw-i5060879864.html

http://allegro.pl/promocja-denon-avr-x1100-amplituner-7-2-zd-wola-i5036637708.html

Mam taki zestaw ale zamiast Denon mam inny almpli. Polecam zestaw głośników. Dorobiłem tylko podstawki bod tylne głosniki i wyglądają jak od kompletu. Moge foto podrzucic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tylko sprzętu na olx ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę czy nie przejechać się na wekkend ale ta trasa mam 1100km w jedną stronę. Odechciewa się wszystkiego. Na dodatek dziś w b5 szyba poszła koleś z cię :facepalm: żarówki nie zabezpieczył kamyszków. Jutro znów na policje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj Kris. :) A jak tam z basem w tych głośnikach, wystarczający? ;)

Bangod - nawet nie brałbym tego z neta, bo gościu w jednym sklepiku w Olkuszu dał mi jeszcze trochę niższe ceny niż w tych linkach co podałem. :)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek nie mówię że nie no i na policję to mus trzeba zgłosić ale poprostu bądźmy ostrożniejsi bo od zayebania oszustów na około :kwasny:

to racja nie raz się ufa na słowo a tu takie kwiatki wychodzą, ja ostatnio kosmetyki do auta zamówiłem na słowo przez forum KA. Ale przyszły i jest git a tak bym był 300 w plecy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na forum KA (jeżeli ktoś nie jest swieżo zarejestrowany) to można śmiało brac, tam bym się nie obawiał lub poprostu tylko i wyłącznie za pobraniem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszaj na policję póki sprawa ciepła, choć nie liczył bym na szybkie wyjaśnienie - oni też maja w d*pie wszystko. Ale qr** 1800 zł :facepalm: co za łajza.......Na pewno są ludzie z forum mieszkający w okolicach adresów które podałeś. Może ktoś by mógł pomóc w jakiś sposób........Panowie, to 1800 zł, a jakiś frajer się cieszy teraz :wallbash:

Nie mam nerwów do takich sku....synów, zlokalizuj gnoja, bierz pałe i kilku kolesi i może odzyskasz siano.

Tak, czy siak współczuje. Jeszcze może spróbuj coś z OLX ugadać. Muszą mieć jakieś ubezpieczenie od takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może napisz na początku temat na ogólnym , może ktoś się zjawi co mieszka nie daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do adresu w Zgo jutro się odezwę, przypomnij się na PW najlepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpan masz jakieś jego aukcje? Czy tylko tą jedną miał? Na Twoim miejscu jak bym go znalazł to bym go chyba za jaja powiesił złodzieja yebanego! Współczuję ale zglaszaj odrazu na policję i napisz do olx że miałeś taka akcje u niech szukają gościa.

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem juz na olx.pl zostałem oszukany na 1900zł wczesniej wpłaciłem mu 100 zł na wysyłkę. Chciał zabezpieczenie żebym odebrał napewno przesyłkę.

W Zgo. Kaju juz tam kogoś szykuje


Koleś nie ma już żadnej aukcji nick z olx.pl jantkocz.80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem juz na olx.pl zostałem oszukany na 1900zł wczesniej wpłaciłem mu 100 zł na wysyłkę. Chciał zabezpieczenie żebym odebrał napewno przesyłkę.

W Zgo. Kaju juz tam kogoś szykuje

Koleś nie ma już żadnej aukcji nick z olx.pl jantkocz.80

http://www.ppa.pl/forum/pregierz/11668/uwag-oszust-z-ppa-cz-ii

#13

widać od dawna siedzi w biznesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo Waldek chciałem wrzucić. Jakbym był w Zgc, to bym Ci to załatwił, ale już dawno tam nie mieszkam.

http://www.zgorzelec.info/index.php?k_d=704&id=23330- ten numer Ci podał do kontaktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś szwagier miał podobny przypadek ,kupił przez olx alu z oponami i przelał 1200zł ,na szczęście był osobiście jak kurier przyjechał ,jakieś koła od żuka przywiózł ,przesyłki nie odebrał ,gość niby powiedział że pomyłkowo paczka poszła ,oczywiście właściwe koła nie doszły ,ale postraszenie policją przyniosło efekt ,po 2 tygodniach oddał kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...