Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może czytaliście w moim wątku chciałem wczoraj zmienić sprężyny u siebie i poległem na tej górnej śrubie co trzyma 2 wahacze górne. Najgorsze jest to że śruba przy odkręcaniu się przekręciła próbowałem wybić ją ale nie było szans. Macie jakieś propozycje jak to najniższym kosztem rozwiązać.

Palnik gazowy i do przodu :kox: Tylko tak zebys nie zjaral sworzni wahaczy :decayed:

Pytałem też znajomego o to i powiedział że wahacze mam zaraz do wymiany bo się gumy wypalą na wahaczach. Chyba że da się bez zjarania tych gum na wahaczach?

A spróbuj je grubo folia aluminiowa owinąć :cool1:

Pany malował ktoś przedni grill na czarny mat?? Znaczy tą obwódkę gdzie jest chrom?? Czym to pomalować?? Tylko ta ramka i z tyłu pod klapa brakuje mi do shadow line :kox:

ja u siebie ramki obwodki i relingi mysle folia obkleic, potem zawsze mozna do chroma wrocic robił ktos taki myk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

witam panowie :hi: może głupie pyt ale nie wiem :embarrassed: przeglądają angielskie aukcje trafiłem na aukcje w której w opisie jest 4DR 1,8 T czy jest to quattro?

na 99,99% tak :decayed:

p.s.

przed chwilą w RMF FM : "Właściciele diesli masowo zmieniają auta na benzynę z powodu ceny paliw" ... :kwasny:

gdzie te czasy kiedy o dieslach mówiło się że są ekonomiczne w utrzymaniu ... ? :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto mi sprawdzi w etce ile kosztuje przełącznik na 4 elektryczne szyby plus ramka

przelacznik ok 130zl ramka ok 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję 2 zacisków tylnych standard (Nówki + ori) wie ktoś może jaka cena?? Kto to był na forum co handlował częściami ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge sobie poradzic ze sciagnieciem ramki na esp, awaryjnymi szufladka i kubkiem. Poradzi ktos jak najlepiej to zrobic zeby nie uszkodzic tunelu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij radio, potem tą listwę na górze i masz tam takie małe prostokątne otwory, wciśnij coś żeby odhaczyć taką 'zapadkę' i się wysuwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tepy na takie rzeczy, nie wiem o jaka listwe na gorze Ci chodzi :mysli: zeby dotrzec do prostokatnych otworow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o ta listwe co jest nad esp, przyciskiem od swiatel awaryjnych, kubkiem i szufladka :?: jak ja zlapac zeby pociagnac do siebie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o ta listwe co jest nad esp, przyciskiem od swiatel awaryjnych, kubkiem i szufladka :?: jak ja zlapac zeby pociagnac do siebie :?:

musisz ją podwadzić najlepiej czymś tempym i płaskim jest na 3 zaczepach ja zawsze podwadzam od strowy schowka później od strony kiery i ładnie wyskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz ją podwadzić najlepiej czymś tempym i płaskim jest na 3 zaczepach ja zawsze podwadzam od strowy schowka później od strony kiery i ładnie wyskakuje

jak dobrze zlapie palcami to sama wyskoczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może czytaliście w moim wątku chciałem wczoraj zmienić sprężyny u siebie i poległem na tej górnej śrubie co trzyma 2 wahacze górne. Najgorsze jest to że śruba przy odkręcaniu się przekręciła próbowałem wybić ją ale nie było szans. Macie jakieś propozycje jak to najniższym kosztem rozwiązać.

Palnik gazowy i do przodu :kox: Tylko tak zebys nie zjaral sworzni wahaczy :decayed:

Pytałem też znajomego o to i powiedział że wahacze mam zaraz do wymiany bo się gumy wypalą na wahaczach. Chyba że da się bez zjarania tych gum na wahaczach?

A spróbuj je grubo folia aluminiowa owinąć :cool1:

Pany malował ktoś przedni grill na czarny mat?? Znaczy tą obwódkę gdzie jest chrom?? Czym to pomalować?? Tylko ta ramka i z tyłu pod klapa brakuje mi do shadow line :kox:

ja u siebie ramki obwodki i relingi mysle folia obkleic, potem zawsze mozna do chroma wrocic robił ktos taki myk??

W żadnym wypadku nie planuje wrócić do chromu :naughty: Ktoś chyba czarnym matowym podkladem malował :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do was czy zderzak do b6 wersja avant mowie tu o s-line pasuje do sedana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy idzie jakoś dojść do kodu radia horus2 jezeli jest odblokowane ? [nie mam kodu a nie chce mieć zonka po odłączonym aku]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do was czy zderzak do b6 wersja avant mowie tu o s-line pasuje do sedana??

nie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102380.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...