Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

si,    http://best-parts.pl/

Edytowane przez tomekhxc

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie potrzebuje kupić nowego egra, myślałem WAHLERa z allegro ale jak ktos z Was ma sklep i wyśle w miare szybko to nie ma problemu i gadamy temat. Generalnie chodzilo mi o to czy ten EGR np. http://allegro.pl/zawor-egr-wahler-7241d-audi-a4-b5-b6-a6-c5-1-9tdi-i6137402709.html w zestawie jest membrana ktora steruje klapą gaszącą i czy sa uszczelki?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
22 minuty temu, Maciek02 napisał:

Panowie potrzebuje kupić nowego egra, myślałem WAHLERa z allegro ale jak ktos z Was ma sklep i wyśle w miare szybko to nie ma problemu i gadamy temat. Generalnie chodzilo mi o to czy ten EGR np. http://allegro.pl/zawor-egr-wahler-7241d-audi-a4-b5-b6-a6-c5-1-9tdi-i6137402709.html w zestawie jest membrana ktora steruje klapą gaszącą i czy sa uszczelki?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

 

Opublikowano

Witam. Panowie potrzebuję 2 śrub z pasa przedniego górnych przy mocowaniu reflektorów lub ich numerów. Nie mogę znaleźć w ETCE.

Opublikowano

N90684701 - śruby mocujące reflektor górne

Opublikowano

Siema pany :) za ile według Was móg bym sprzedać moje felgi 18 z oponami, opony 3 sezony Ale w bardzo dobrym stanie.
95855ae1e73998a7919d15d2a01637d2.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, staniek napisał:

N90684701 - śruby mocujące reflektor górne

Dziękuje ale to są do reflektora czy te na pasie przednim ? Tam są dwie przy reflektorze z podkładkami ale mocują nie lampę a pas. P

Opublikowano

Nie doczytałem dokładnie i myślałem,że pytasz o śruby do reflektora. 

Z tym, że te mocujące pas są jak mi się zdaje identyczne. Wieczorem sprawdzę, albo jak będę przy aucie to porównam. 

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Witam. Szukam osoby z Żar do małej pomocy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie jak nazywa się nr tego elementu? Chodzi o nr. 4 e68c00aac7d0b6a405aa9068b0d8582e.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Opublikowano
1 godzinę temu, Fr0styyy. napisał:

Panowie jak nazywa się nr tego elementu? Chodzi o nr. 4 e68c00aac7d0b6a405aa9068b0d8582e.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 

8E0 512 297 J - wspornik sprężyny 

Opublikowano
8E0 512 297 J - wspornik sprężyny 

Dzięki, muszę to wymienić, bo z jednej strony tył niżej siedzi i puka sprężyna.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Opublikowano
12 minut temu, Fr0styyy. napisał:

Dzięki, muszę to wymienić, bo z jednej strony tył niżej siedzi i puka sprężyna.

A ja to przed wczoraj wyrzucałem i nic sie nie tłucze :decayed:

Opublikowano

Tak rozmawiałem teraz z kolegą z pracy i zastanawialiśmy się dlaczego w ramach modu frontu nikt nie robi ryja cabrio np w avancie.  Rozmowa zaczeła się od bora frontów w golfach. :decayed:

Opublikowano

Na trzezwo ta rozmowa? :grin:

Opublikowano
A ja to przed wczoraj wyrzucałem i nic sie nie tłucze :decayed:

Jak to a niby na czym ta sprężyna ma być osadzona jak nie na tej gumie?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Opublikowano

no niby na gumie , ale ja gumy wyrzuciłem żeby było niżej 

Opublikowano

Pany chce wymienić wężyki podciśnienia podpowiecie jakie najlepiej kupić i o jakim wymiarze ? [emoji848][emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
no niby na gumie , ale ja gumy wyrzuciłem żeby było niżej 

Dziwne, no cóż sprawdzę czemu tak stuka, kiedyś miałem ten sam problem, ale samo ustało, a teraz wróciło jak gwintem w dół zjechałem i widziałem, że ten gumowy talerzyk już troszkę stary jest więc wydawało mi się, że to przez to. Może sprężyna się jakoś źle ułożyła w tym gnieździe i dlatego stuka, ?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Opublikowano
Pany chce wymienić wężyki podciśnienia podpowiecie jakie najlepiej kupić i o jakim wymiarze ? [emoji848][emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Brałem od goscia z all..."Estd" sr wew 4mm jest tak w sam raz,ale trójkę tez naciagniesz [emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.