Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

może te rozebranie zrobiło swoje ,ja na starej skrzyni miałem luzy i nie było żadnych wibracji,a półośki i przeguby do tej pory śmigają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, kaju napisał:

Kiedy wpadasz? :decayed:

Chciałbym pod koniec maja ale oczywiście najpierw będę dzwonił.

Edytowane przez Rederyk78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, greg2505 napisał:

może te rozebranie zrobiło swoje ,ja na starej skrzyni miałem luzy i nie było żadnych wibracji,a półośki i przeguby do tej pory śmigają

To nie ma z tym nic wspólnego, skrzynia została tylko rozkręcona i była sprawdzana pod kątem własnie luzow i zużycia łożysk itp. w profesjonalnym zakładzie. Tam stwierdzono, że skrzynia jest 100% sprawna. Zaryzykuje i kupie nowe polosie, w razie f*ck-upu zawsze zostaje gwarancja producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko w razie gdy nic sie nie zmieni pozostaje portfel lżejszy o półtora klocka ...

Dziwne kurde troche, zeby na tyle sztuk co zakladales kazda byla tak samo ujowa ?! :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, KoJ@K napisał:

No tak, tylko w razie gdy nic sie nie zmieni pozostaje portfel lżejszy o półtora klocka ...

Dziwne kurde troche, zeby na tyle sztuk co zakladales kazda byla tak samo ujowa ?! :eusathink:

Jak masz inne pomysły to słucham, bo ja nie mam juz sily z tym walczyć. Torsen ok, wał wyważony z nowa podporą, poduchy silnika z ASO nowe.

Chyba że to poduszka skrzyni - jak sie wolno tocze i wciskam gaz to czuć takie uskoki. Lewarek lata jak szmata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2017 o 16:01, BeyerBrown napisał:

Ktoś-coś...? :mysli:

Komunikat "Coding rejected" wyskakuje nawet przy próbie zapisania tego samego kodowania co fabryczne.

d*pa blada, na niebieskim kablu Viakena sterownik też nie przyjmuje kodowania :kwasny:

Próbowałem VCDS Lite oraz Polskim VAG.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam podobny problem co turzol, poszedłem za namowami mechanika i wymieniłem dwumas ze sprzęgłem...niestety nic to nie dało. Półosie też niedawno wymieniałem, zostają jeszcze poduszki pod silnikiem i poducha skrzyni ale nie wiem czy to one...silnik na jałowym wpada w wibracje bardziej niż zwykle i przy dodawaniu gazu na wysokości 1800 obrotów przenosi te wibracje na budę a w trakcie jazdy już mam tych drgań dosyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RicS3 napisał:

Sam mam podobny problem co turzol, poszedłem za namowami mechanika i wymieniłem dwumas ze sprzęgłem...niestety nic to nie dało. Półosie też niedawno wymieniałem, zostają jeszcze poduszki pod silnikiem i poducha skrzyni ale nie wiem czy to one...silnik na jałowym wpada w wibracje bardziej niż zwykle i przy dodawaniu gazu na wysokości 1800 obrotów przenosi te wibracje na budę a w trakcie jazdy już mam tych drgań dosyć...

To zmartwię Cie bo to nie poduszki :) Chociaz czort tak naprawde wie, w tych autach mnie juz nic nie zaskoczy.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmartwię Cie bo to nie poduszki [emoji4] Chociaz czort tak naprawde wie, w tych autach mnie juz nic nie zaskoczy.  
 


Masz jakiś pomysł? U mnie to na 100% nie przeguby bo problem też jest na postoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RicS3 napisał:

 


Masz jakiś pomysł? U mnie to na 100% nie przeguby bo problem też jest na postoju

 

Heh...2 lata sie z tym bujam po mechanikach i nikt nic nie potrafi znaleźć. Jestem już bliski kupna innego silnika bo wszystko inne jest nowe (oprócz turbo). 

U mnie na postoju aktualnie jest tak mocne drżenie że plastikowa rynna podszybia wpada w wibracje. Na głowe można dostac :facepalm:

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda u Was złącze elastyczne wydechu ja tak miałem w b7 że dziurawe nie było ale zewnetrznie zerwana siatka w jednym miejscu i przenosiło drgania

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie moze nr popiołki 2 din w wersji usa z dodatkowym gniazdem 12 v lub wiecie kto ma taka na pogonienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko odnośnie przycisków z konsoli, gdzies kiedys widzialem różne przyciski jak np z nadrukiem rs4, funk i inne wiecie może gdzie takie dostane w PL?

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MAJKI napisał:

A jak wygląda u Was złącze elastyczne wydechu ja tak miałem w b7 że dziurawe nie było ale zewnetrznie zerwana siatka w jednym miejscu i przenosiło drgania

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
 

Nowe, z reszta juz chyba trzecie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol jeśli jest możliwość daj numer na Pw opowiem Ci co ja zrobiłem z tym trzęsieniem [emoji848] chce się podzielić informacji bo chyba mamy podobny problem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac

Panowie mam pytanie zwiazane z klimatyzacja... ktos wie jakie powinno byc cisnienie w układzie w grupie 001, chyba 4 okienko????

U mnie przy temp. na zewnatrz 4* pokazuje w trybie ECON 3bary, natomiast po wyłaczeniu trybu ECON wzrasta do 7 barów po czym pokazuje 4-5bar 

Czy temp zewnetrzna robi jakas roznice... tzn. wieksze cisnienie w układzie??

Pytam bo nigdy nie wsłuchiwałes sie w prace klimy, ale mam wrazenie ze na jałowym (760rpm) słysze CICHĄ prace sprezarki tj. tłoki pracowały.... jazda na obrotach nie powoduje głosniejszej pracy sprezarki.... po właczeniu trybu econ nie słychac tego....

 

Edytowane przez Marecki1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Karol89 napisał:

Turzol jeśli jest możliwość daj numer na Pw opowiem Ci co ja zrobiłem z tym trzęsieniem emoji848.png chce się podzielić informacji bo chyba mamy podobny problem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To moze napisz tutaj, bo pewnie nie jeden boryka sie z problemem drgań w tdi ...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, turzol napisał:

Nowe, z reszta juz chyba trzecie :) 

Czy uszkodzenie / rozszczelnienie tego złącza może skutkować zapachem spalin w kabinie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...