Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RicS3 napisał:

 


A co to w ogóle daje? I tak musisz chyba wsadzić kluczyk do stacyjki i przekręcić w pozycję zapłonu?

 

Tak.Ale tylko narazie :) To jeszcze nie skończony mod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, RicS3 napisał:

Zastanawiam się tylko i wyłącznie nad sensem takiego rozwiązania :decayed: bajer? :hi:

A powiedz mi jaki sens ma wsadzanie wiekszej rolki , gwintu, zmian wew i zew i ogólnie modzenia??? Co Ty tu wgl robisz na tym forum ???:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jaki sens ma wsadzanie wiekszej rolki , gwintu, zmian wew i zew i ogólnie modzenia??? Co Ty tu wgl robisz na tym forum ???:decayed:


Nie no nie porównujmy takich rzeczy, przycisk jest fajnym bajerem ale jest to dodatkowa rzecz która tak jakby utrudnia odpalanie, wsadzasz kluczyk, przekręcasz go i jeszcze musisz przycisnąć przycisk.

Ale jeśli mówisz, że to jeszcze nie jest skończone to czekam na efekt finalny. Wiem, że Deejay_Kill modził coś w tym kierunku żeby wyeliminować odpalanie kluczykiem i chyba mu się to nawet udało...taki system keyless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RicS3 napisał:

 


Nie no nie porównujmy takich rzeczy, przycisk jest fajnym bajerem ale jest to dodatkowa rzecz która tak jakby utrudnia odpalanie, wsadzasz kluczyk, przekręcasz go i jeszcze musisz przycisnąć przycisk.

Ale jeśli mówisz, że to jeszcze nie jest skończone to czekam na efekt finalny. Wiem, że Deejay_Kill modził coś w tym kierunku żeby wyeliminować odpalanie kluczykiem i chyba mu się to nawet udało...taki system keyless

 

Utrudnia bo to diesel....w benzynie nie byłoby tego problemu....w mnie jest dodatkowa trudnosc poniewaz w stacyjce mam odcięcie zapłonu...Ale nie ma rzeczy niemozliwych :) Ponadto planuje zrobic odpalanie i gaszenie i z kluczyka i z przycisku

Edytowane przez dydek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RicS3 napisał:

Zastanawiam się tylko i wyłącznie nad sensem takiego rozwiązania :decayed: bajer? :hi:

Synek czy wszystko w zyciu musi miec sens? Przeciez wtedy to by wszystko bylo bez sensu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kombinuję z guzikiem z innego modelu totalnie, ale to jak skończę to pokażę. Podoba mi się to, że fajnie świeci, no i dodatkowy bajer, czyli +10 pod remizą dla co niektórych. Dodatkowo jeśli chodzi o kwestię świecidełek, przyznam się oficjalnie, że jeżdżę w oberwaną klapką od schowka i - co więcej - nie mam zamiaru tego naprawiać. Jaki jest w tym sens? Już odpowiadam. Więcej świecidełek - mam zmieniarkę. Mam też lodówkę, więc i tak tego schowka za dużo nie miałem - Ci co mają ori lodówkę doskonale wiedzą ile miejsca zajmuje. Kolejnym plusem jest to, że moja młoda ma więcej miejsca na nogi w trakcie jazdy i postoju....

 

 

3d9.png

 

 

:decayed::brzydkibanan:

 

 

 

 

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kaju napisał:

Ja kombinuję z guzikiem z innego modelu totalnie, ale to jak skończę to pokażę. Podoba mi się to, że fajnie świeci, no i dodatkowy bajer, czyli +10 pod remizą dla co niektórych. Dodatkowo jeśli chodzi o kwestię świecidełek, przyznam się oficjalnie, że jeżdżę w oberwaną klapką od schowka i - co więcej - nie mam zamiaru tego naprawiać. Jaki jest w tym sens? Już odpowiadam. Więcej świecidełek - mam zmieniarkę. Mam też lodówkę, więc i tak tego schowka za dużo nie miałem - Ci co mają ori lodówkę doskonale wiedzą ile miejsca zajmuje. Kolejnym plusem jest to, że moja młoda ma więcej miejsca na nogi w trakcie jazdy i postoju....

 

 

3d9.png

 

 

:decayed::brzydkibanan:

 

 

 

 

Brawo Ty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RicS3 napisał:

Zastanawiam się tylko i wyłącznie nad sensem takiego rozwiązania :decayed: bajer? :hi:

Taki to sens jak wymiana felg na modne rotory czy wyłącznika na wersję chrom...  Daje też +100pkt. do zaje..istości auta oraz przedłuża przyrodzenie jego właściciela o 10%

Cieszy oko i karmi ego kierowcy, ot co :)

Pin 4 przycisku gdzie jest wpięty? :mysli: 

W mordę... :jerk::naughty:

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co do k...y nędzy jest z tymi przegubami w B6? :facepalm: Mam już 3-ci albo nawet 4-ty komplet półosiek i luzy na wewnętrznych przegubach. Rynce opadają do samej ziemi.

Auto jeżdżone normalnie, bez upalania a non stop z tym problem i auto jest nie do jazdy. Wszystko wibruje i czuje jakbym mial kwadratowe koła.

Nie mam juz siły szukać kolejnych uzywek i wezme nowe, przynajmniej gwarancje dostane. Ktoś jeździ na poniższych?

Po numerach OEM wyszukuje mi takie opcje

https://www.wajbex.pl/polos-napedowa-skf/vkjc+5580,50,vkjc5580~1skf,a.aspx

http://aktyw.pl/p/138528/GKN304291/Polos-napedowa-audi--l.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, czy wibruje Ci kasta cały czas czy tylko przy określonej prędkości?

PS. Brałbym SKF'a

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/25/2017 o 13:31, kaju napisał:

 

 


u Ciebie w kompie powinna być do zaznaczenia opcja "najebaju mode = on" - ale ta opcja aktywowana po krótkim teście na najebaju albo zintegrowany najebajomat...

Ja sie po prostu na trzeźwo boję tej S6. Sąsiad o tym wie i to akceptuje. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, BeyerBrown napisał:

Powiedz, czy wibruje Ci kasta cały czas czy tylko przy określonej prędkości?

PS. Brałbym SKF'a

Najbardziej przy obciązeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BeyerBrown napisał:

Taki to sens jak wymiana felg na modne rotory czy wyłącznika na wersję chrom...  Daje też +100pkt. do zaje..istości auta oraz przedłuża przyrodzenie jego właściciela o 10%

Cieszy oko i karmi ego kierowcy, ot co :)

Pin 4 przycisku gdzie jest wpięty? :mysli: 

W mordę... :jerk::naughty:

Interesowałem się tym modem ale nie wiem jak to będzie działało z CLH i składaniem lusterek. A na moje pytanie do tej firmy odpowiedzieli że nie wiedzą. Podejrzewam że w nocy trzeba będzie używać przycisku z kluczyka. Zestaw tem posiada własny immobilajzer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rederyk78 napisał:

Interesowałem się tym modem ale nie wiem jak to będzie działało z CLH i składaniem lusterek. A na moje pytanie do tej firmy odpowiedzieli że nie wiedzą. Podejrzewam że w nocy trzeba będzie używać przycisku z kluczyka. Zestaw tem posiada własny immobilajzer.

Kiedy wpadasz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/26/2017 o 19:49, turzol napisał:

Pany co do k...y nędzy jest z tymi przegubami w B6? :facepalm: Mam już 3-ci albo nawet 4-ty komplet półosiek i luzy na wewnętrznych przegubach. Rynce opadają do samej ziemi.

Auto jeżdżone normalnie, bez upalania a non stop z tym problem i auto jest nie do jazdy. Wszystko wibruje i czuje jakbym mial kwadratowe koła.

Nie mam juz siły szukać kolejnych uzywek i wezme nowe, przynajmniej gwarancje dostane. Ktoś jeździ na poniższych?

Po numerach OEM wyszukuje mi takie opcje

https://www.wajbex.pl/polos-napedowa-skf/vkjc+5580,50,vkjc5580~1skf,a.aspx

http://aktyw.pl/p/138528/GKN304291/Polos-napedowa-audi--l.html

 

 

Artur jak chcesz SKF czy lobro to wal bo mam obydwie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wandej napisał:

Artur jak chcesz SKF czy lobro to wal bo mam obydwie:wink:

Rzucisz mi wycene na PW? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kamil-vag napisał:

Artur a sprawdzałeś flansze ze skrzyni czy nie mają luzu ? ? ? 

Nie mają. Skrzynia byla na stole rozebrana i sprawdzona dokladnie, luz jest wzdluzny, ale taki luz ma nawet nowa skrzynia Audi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...