Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście sluzalyby jako antena GPS

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi tam sie one podobają i sam o tym myślałem, ale ich ceny mnie zniechęcily...

Opublikowano

no to zakładaj wglądu auta na pewno nie popsuje,ja z tego nie korzystam i ja mam tą małą do telefonu,a że założyłem BT to jest bez użytku

Opublikowano

panowie poszukuje kogoś z okolic wa-wy do pompowtrysków ,trzeba je wyjąć sprawdzić ,ewentualnie zregenerować i zamontować,ktoś przy nich grzebał i auto straciło moc,wcześniej poza lekkim dymkiem było ok,jakiś namiar ,telefon

Opublikowano
3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Mi tam sie one podobają i sam o tym myślałem, ale ich ceny mnie zniechęcily...

Mnie to by raczej zniechęciło dziurawienie dachu...

Opublikowano

Po 1 ja juz mam dziure w dachu z antenką, a po 2 nie wiem czy bym ją podłączał :whistling:

Opublikowano

Ja tam w sedanie ją mam i wyglada super, miałem ją też podłączyć do navi ,ale sobie to odpusciłem i obecnie pełni tylko funkcje estetyczną:)

IMG_20170501_195853.jpgfree image uploadingcertificity.com

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano

A masz może więcej innych ujęć?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 minuty temu, rafi10612 napisał:

A masz może więcej innych ujęć?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Tylko takie jeszcze.....

IMG_20170501_195934.jpgadult photo sharingcertificity.com

Opublikowano

Ja mam takie, jedno kombi, jeden sedan - mi sie podoba w obu. Jak ktos ma w fajnej kasie to przygarne, moze byc bez kabli, tylko wizualnie chcialem przyswirowac :naughty:

 

Reukp8M.jpg

 

XwcI4Af.jpg

Opublikowano

 

W sumie na sedanie nawet wyglada ladniej :whistling:

Opublikowano

Co raz bardziej mi sie to podoba. Jeszcze szyby przyciemnic i bedzie cacy ;)

Opublikowano

Szyby mussss ...

Opublikowano

Panowie potrzebuję pomocy - potrzebne podpięcie pod VCDS w centrum Warszawy lub w Ząbkach. Trzeba odczytać kody błędów z ECU skrzyni w A6 C6 mojego przyjaciela. Może ktoś pomóc?

Opublikowano

Kto dzisiaj był w ustroniu na rownicy avant sline naklejka na bocznej tylnej rejka SK? Mega mgła była..

Opublikowano

szukam klucza pneumatycznego do zastosowań domowych . żadna wulkanizacja itp. ktoś poleci coś żeby bez luzowania dal rade odkręcić śruby w kołach ?

Opublikowano

Za 4 stowki z Yato. A butla jaka pod to ?

Opublikowano

Panowie szukam ładnej kierownicy swing skóra do B6 i nie mogę znaleźć.  Z A6 C5 będzie dobra? Z jakiego modelu ewentualnie będzie pasowała? Podejdzie ta z linku?

http://allegro.pl/kierownica-kompletna-audi-a6c5-i6806694089.html

Opublikowano
Dnia 1.05.2017 o 11:51, greg2505 napisał:

panowie poszukuje kogoś z okolic wa-wy do pompowtrysków ,trzeba je wyjąć sprawdzić ,ewentualnie zregenerować i zamontować,ktoś przy nich grzebał i auto straciło moc,wcześniej poza lekkim dymkiem było ok,jakiś namiar ,telefon

http://www.dieselnadarzyn.pl/

Opublikowano

Dobry wieczór, czy istnieje możliwość podłączenia przycisku do otwierania klapy w drzwiach kierowcy w A6C6?

Wiem, że w A4 istniała taka opcja.

Kupiłem tapicerkę i w drzwiach mam właśnie owy przycisk i dodatkowo otwór pod przyciski alarmu, czy coś w tym stylu. Mogę kupić przełączniki, podłączyć piny, aby świeciły. Lecz wolałbym aby działały jak powinny....ma ktoś z Was jakiś pomysł?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.