Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MichałA4 napisał:

Witam,

 Panowie, pytanie do Was czy sedanem a4 b6 dam rade spakowac i przewiesc podsufitke ? oczywiscie do sedana.

Da rade spokojnie, rozkladasz kanape i elegancko wchodzi od przednich foteli do konca :) no chyba, ze kanapa nie skladana ?! :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Fac..... no nie składana.... a jakby fotel pasażera rozlozyl płasko to jakos by jej nie upchał? Nie robiłnikt takiego manewru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jakos przez drzwi wchodzi, ale wtedy bys ją musial przewozic na glowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jak jest ze sciagnietym autem z niemiec? Przyjechalo na lawecie bez tablic. Nie będę miał problemu z rejestracja w kraju ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz , będę musiał to przemyśleć jeszcze czy warto się tak łamać:decayed:

2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Podobno jakos przez drzwi wchodzi, ale wtedy bys ją musial przewozic na glowie :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jak jest ze sciagnietym autem z niemiec? Przyjechalo na lawecie bez tablic. Nie będę miał problemu z rejestracja w kraju ?
 

Nie bedzie... Niektóre urzedy komunikacji wymagaja jedynie napisania oświadzenia że auto przyjechało na lawecie i bez tablic ;)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafal1988Lodz napisał:

Witam. Panowie jak jest ze sciagnietym autem z niemiec? Przyjechalo na lawecie bez tablic. Nie będę miał problemu z rejestracja w kraju ?

 

Jak wymeldowane to nie musi mieć tablic. Oficjalnie powinno wygladac to tak że wieziesz je na lawecie na przegląd, robisz tłumaczenia, płacisz haracz Kaczyńskiemu i lecisz do wydziału komunikacji. U mnie we Wro robią to tak ze montują tłoczone tablice na auto, wykupuja na nie oc i lecą na przegląd na kołach. Potem do końca ubezpieczenia latają na tych tablicach z przegladem na kartce ale nie wiecej jak miesiąc. Przeglad na kartce jest ważny tylko miesiąc do czasu wbicia go w dowód. Wtedy działa już rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafi10612 napisał:

Masz powód do kolejnego moda :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

No niby tak, ale u mnie problem z oparciami jest dość złożony :decayed: kiedyś postanowiłem wymienić sobie tapicerkę i wpadł kpl skór, szczęśliwy z nowego moda zatrzasnąłem oparcia nie zmieniając zamków i co...... oczywiście zamki były zamknięte i teraz mam nie dzieloną kanapę, tak że tego albo ślusarz albo nie wiem co :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2017 o 06:50, MichałA4 napisał:

Fac..... no nie składana.... a jakby fotel pasażera rozlozyl płasko to jakos by jej nie upchał? Nie robiłnikt takiego manewru:)


Wejdzie, wsadzasz przez przednie drzwi, pchasz do tyłu aż położy się na tylną półkę, zagłówki przód na maxa w górę (na nich będzie leżeć) i ogień.


A tutaj na poprawę humoru wklejam nowy trend, co tam jedna lotka, jak można mieć dwie :grin:

$_86.JPG

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy po regeneracji pompy i magla jest potrzebna geometria kół ? Jakoś dziwnie mi się teraz jeździ nie wiem czy to przyzwyczajenie do rozwalonego wspomagania itp (bo trochę tak jeździłem ) czy coś jest dalej nie tak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążki ruszane, końcówki ruszane, więc pasowałoby zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie ma ktoś gdzieś luzem amortyzator tylny do avanta? Potrzebowałbym zmierzyć średnice tłoczyska amorka, bo nie wiem czy dobrze pamiętam, że było to 12 mm ?! :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie mam kiere zwykla 3 ramienna w b6 i chce zalozyc multi z b7 mam kiere z poducha i tasma. Wiazke airbag tez musze przelozyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Rafal, kostka taka zólta jest inna ,  w aso kolo 20zł, albo tuning nozykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Adaptację pompy ABS trzeba jeszcze zrobić, bo moduł z B7 też musisz dać. Przyjedź zrobimy :decayed: od razu resztę gratów dorzucimy, co chciałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...