Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za autem dostałem nowy fabryczny kluczyk z pilotem do b6 , auto otwieram po przekręceniu zamka , stacyjka tez chodzi ,auto nie odpala ....trzeba przypisać kluczyk do auta ....teraz pytanie czy taki kluczyk trzeba zrobić w aso / takie ktoś sprzedał mi info / , Czy normalna procedura przypisania ? 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A pastylka imo w kluczyku jest?

Opublikowano
35 minut temu, gluszczt napisał:

Za autem dostałem nowy fabryczny kluczyk z pilotem do b6 , auto otwieram po przekręceniu zamka , stacyjka tez chodzi ,auto nie odpala ....trzeba przypisać kluczyk do auta ....teraz pytanie czy taki kluczyk trzeba zrobić w aso / takie ktoś sprzedał mi info / , Czy normalna procedura przypisania ? 

immo trzeba dopisać do tego kluczyka

Opublikowano

Witam,

 Panowie, pytanie do Was czy sedanem a4 b6 dam rade spakowac i przewiesc podsufitke ? oczywiscie do sedana.

Opublikowano

Bartek najlepszy będzie x-cess. Jak zacznie więcej brać możesz go potraktować valvo vr1 5w50 i się wyrówna:hi:

Opublikowano
19 godzin temu, Wandej napisał:

Tomek doszły blachy?

si , doszly :hi:

Opublikowano
3 godziny temu, KoJ@K napisał:

A pastylka imo w kluczyku jest?

Tak , nie rozbierałem go ale to kompletny kluczyk z aso ... jeden magik od kodowania stwierdził ,że jak nowy to lepiej przez jakiś audi line system kodować w aso , bo on to coś tam coś tam i nie zrobił .... 

Nie ukrywam że w aso parę złotych więcej kosztuje taka usługa 

Opublikowano
Godzinę temu, MichałA4 napisał:

Witam,

 Panowie, pytanie do Was czy sedanem a4 b6 dam rade spakowac i przewiesc podsufitke ? oczywiscie do sedana.

Da rade spokojnie, rozkladasz kanape i elegancko wchodzi od przednich foteli do konca :) no chyba, ze kanapa nie skladana ?! :eusathink:

Opublikowano

Fac..... no nie składana.... a jakby fotel pasażera rozlozyl płasko to jakos by jej nie upchał? Nie robiłnikt takiego manewru:)

Opublikowano

Podobno jakos przez drzwi wchodzi, ale wtedy bys ją musial przewozic na glowie :wink:

Opublikowano

Witam. Panowie jak jest ze sciagnietym autem z niemiec? Przyjechalo na lawecie bez tablic. Nie będę miał problemu z rejestracja w kraju ?

 

Opublikowano

Dzięki za odpowiedz , będę musiał to przemyśleć jeszcze czy warto się tak łamać:decayed:

2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Podobno jakos przez drzwi wchodzi, ale wtedy bys ją musial przewozic na glowie :wink:

 

Opublikowano

Masz powód do kolejnego moda :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Witam. Panowie jak jest ze sciagnietym autem z niemiec? Przyjechalo na lawecie bez tablic. Nie będę miał problemu z rejestracja w kraju ?
 

Nie bedzie... Niektóre urzedy komunikacji wymagaja jedynie napisania oświadzenia że auto przyjechało na lawecie i bez tablic ;)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 godzinę temu, Rafal1988Lodz napisał:

Witam. Panowie jak jest ze sciagnietym autem z niemiec? Przyjechalo na lawecie bez tablic. Nie będę miał problemu z rejestracja w kraju ?

 

Jak wymeldowane to nie musi mieć tablic. Oficjalnie powinno wygladac to tak że wieziesz je na lawecie na przegląd, robisz tłumaczenia, płacisz haracz Kaczyńskiemu i lecisz do wydziału komunikacji. U mnie we Wro robią to tak ze montują tłoczone tablice na auto, wykupuja na nie oc i lecą na przegląd na kołach. Potem do końca ubezpieczenia latają na tych tablicach z przegladem na kartce ale nie wiecej jak miesiąc. Przeglad na kartce jest ważny tylko miesiąc do czasu wbicia go w dowód. Wtedy działa już rok.

Opublikowano

dzięki za info :)

Opublikowano
2 godziny temu, rafi10612 napisał:

Masz powód do kolejnego moda :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

No niby tak, ale u mnie problem z oparciami jest dość złożony :decayed: kiedyś postanowiłem wymienić sobie tapicerkę i wpadł kpl skór, szczęśliwy z nowego moda zatrzasnąłem oparcia nie zmieniając zamków i co...... oczywiście zamki były zamknięte i teraz mam nie dzieloną kanapę, tak że tego albo ślusarz albo nie wiem co :facepalm:

Opublikowano
Dnia 21.04.2017 o 06:50, MichałA4 napisał:

Fac..... no nie składana.... a jakby fotel pasażera rozlozyl płasko to jakos by jej nie upchał? Nie robiłnikt takiego manewru:)


Wejdzie, wsadzasz przez przednie drzwi, pchasz do tyłu aż położy się na tylną półkę, zagłówki przód na maxa w górę (na nich będzie leżeć) i ogień.


A tutaj na poprawę humoru wklejam nowy trend, co tam jedna lotka, jak można mieć dwie :grin:

$_86.JPG

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano

Pany czy po regeneracji pompy i magla jest potrzebna geometria kół ? Jakoś dziwnie mi się teraz jeździ nie wiem czy to przyzwyczajenie do rozwalonego wspomagania itp (bo trochę tak jeździłem ) czy coś jest dalej nie tak....

Opublikowano

Drążki ruszane, końcówki ruszane, więc pasowałoby zrobić :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.