Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak oddawałem RNSE do naprawy do po podłączeniu do auta krzyczało o pin ale trochę pojeździłem i radio się samo zakodowało 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
22 minuty temu, Rabbi napisał:

Pany czy jeśli wyjmę na 2 dni RNS-E fabryczne z mojej A4 to przy ponownym podpięciu będzie żądać kodu?

nie wkładaj innego radia i pamiętaj, żeby po włożeniu radia do auta odpalić je zapłonem, a nie guzikiem. wtedy CANy się zgodzą między radiem i licznikiem i nie zawoła kodu :hi:

Opublikowano

dzięki :hi:

Opublikowano

Pany chce ktoś może blaszki na zaciski? Mam jeszcze pare kpl:hi:

Opublikowano

Panowie, malowanie zacisków Poznań, najlepiej północ, ktoś coś wie? Wiem, że polecacają ELtom i Dev'a ale wolałbym ogarnąć na miejscu, będzie pewnie szybciej i kolory na żywo obejrzeć.

Opublikowano

Wysyłaj do Słupska ;)

Opublikowano

Jaka pompa wspomagania ma sens prócz TRW  ? Nowe , ale nie z ASO :)

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano

Witam

Panowie, zaczeła mrugac kontrolka airbag i teraz swieci cały czas ale tez potrafi czasem mrugnąć podczas jazdy.... takie błedy mam:

01222 -  Crash Sensor Side Airbag; Passenger Side (G180)
        014 -  Defective - Intermittent
01222 -  Crash Sensor Side Airbag; Passenger Side (G180)
        011 -  Open Circuit - Intermittent
01222 -  Crash Sensor Side Airbag; Passenger Side (G180)
        012 -  Electrical Fault in Circuit
 

Czytałem troche tematów ale kazdy ma pojedynczy bład, a u mnie 3 na raz i po skasowaniu dalej wyskakuja te same....

Ktos cos???

Edytowane przez Marecki1

Opublikowano

czujnik fotela pasażera ,spróbuj przeczyścić styki w kostce

Opublikowano

Zaczeło sie własnie kiedy przesunełem fotel pasazera do konca przy odkurzaniu auta.....  tylko dziwie sie ze u innych pokazywało 1 bład np.012

A u mnie 3 błedy 011, 012, 014 i stad moje zdziwinie.....

Nic zobacze te kostki jutro.... a jak bedzie dalej to samo to co rozbierac słupek i dobrac sie do czujnika w celu suszenia, kontakt-spray itp?????

Opublikowano

to jest ta kostka pod fotelem w podłodze,jak odsuniesz fotel do końca zobaczysz zaślepkę ,może tam coś się stało

Opublikowano

Żadna kostka pod fotelem. Odepnij kostkę pod fotelem, to dodatkowo Ci wyrzuci błąd N200 (poduszka pasażera, dla fotela kierowcy analogicznie N199). Tutaj mowa o G180, czyli czujnik zderzeniowy po stronie pasażera. A znajduje się na słupku w okolicach pasa :hi:

Opublikowano

Walczyłem troche z tym czujnikiem.... wszystkie kostki ok, czujnik rozebrałem bo jest na nim taka osłonka z blachy ktora juz zaczeła lekko korodowac (oczywiscie od tej popier#$ gąbki bo tez była lekko wilgotna) 

Bład mam teraz tylko jeden:

01222 -  Crash Sensor Side Airbag; Passenger Side (G180)
        011 -  Open Circuit - Intermittent

 Troche dostało sie do srodka tej wilgoci, mysle ze to wina jednak czujnika i jest do wymiany

Moze ktos posiada sprawny albo wie jaki jest zamiennik???

8E0 959 643

Edytowane przez Marecki1

Opublikowano

Wymień na ori używkę i będzie dobrze, żadnych zamienników. Rafal1988 z Łodzi będzie na pewno miał, jawor36 też bankowo ma tego mnóstwo. Uderz do któregoś z nich

Opublikowano

U Rudego tez sie znajdzie kilka sztuk [emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

do wyboru do koloru :decayed:

Opublikowano

Pany jutro chce targać wykładzine z gruza mego i zawieźć do prania. Po wyjęciu foteli i tunelu zejdzie?

Opublikowano
6 minut temu, turzol napisał:

Pany jutro chce targać wykładzine z gruza mego i zawieźć do prania. Po wyjęciu foteli i tunelu zejdzie?

nie prościej uprać w aucie?

Opublikowano
9 godzin temu, Rabbi napisał:

nie prościej uprać w aucie?

musze ja wytargac do polozenia wiazek wiec przy okazji zawiózłbym do prania.

Opublikowano

wyjmiesz fotele ,tunel ,osłony progów i wyjdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.