Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,panowie wkładał ktoś silnik z paska Avf do audi Avf lub może wie czy to pasuje p&p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

To samo raczej.

Zawartość dodana 2 minutes later

Panowie jakby dokladniej mozna bylo zdiagnozowac pompe wspomagania? Bo jeczy/piszczy cos, jakos tak dziwnie podczas skrecania, najbardziej np. przy parkingowym manewrowaniu. Chcialbym wykluczyc, czy to pompa, czy magiel. Wczeesniejszy wlasciciel mowil, ze pompa byla wymieniana, ale mi to jakos na magiel do konca nie wyglada ... ?! :eusathink: No i jaki plyn lejecie - ten zielonkawy, czy czerwony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ryjce wstretne.....

Pytanie odnośnie halogenów. Szukam do siebie i wg etki powinny być 8t0941699B  8t0941700B . Ponoć takie same jak są w  A4 B8, A5,.....ale te, co znajduję nie maja lit.B - czy to coś zmienia, czy można brać? Co wnosi ta lit. B???

 

 

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, rafi10612 napisał:

Bylem u niego jak szukalem 17 . Ma fajne wzory tylko wiekszosc podrobki a szukam ori 

Kiedy to było ?? Jak wolisz,Twoja decyzja ale Twoje kołpaki nie koniecznie wyglądają..

22 godziny temu, Exmi napisał:

I do tego drogo :)

Kwestia dogadania ;) A Twoje rotory ori?? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może ile może kosztować pranie foteli sportów + tylna kanapa. Powierzchnia niewielka bo tylko same środki (półskóry). Czy może samemu lepiej się tym zająć? w kielcach przez tel powiedzieli mi od 400 do 600zł ale wiadomo nie widzieli co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie za 250 piorą całę auto w środku, łącznie z podsufitką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może ile może kosztować pranie foteli sportów + tylna kanapa. Powierzchnia niewielka bo tylko same środki (półskóry). Czy może samemu lepiej się tym zająć? w kielcach przez tel powiedzieli mi od 400 do 600zł ale wiadomo nie widzieli co i jak.

To cena kosmiczna 500 to dałem za cały środek z dywanami i dachem plus zew lakier polerka

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To cena kosmiczna 500 to dałem za cały środek z dywanami i dachem plus zew lakier polerka

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka



Pokaż efekty tej usługi [emoji4]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łuki28.08 napisał:

Kiedy to było ?? Jak wolisz,Twoja decyzja ale Twoje kołpaki nie koniecznie wyglądają..

Kwestia dogadania ;) A Twoje rotory ori?? :) 

Oczywiście... że nie :D Włoskie zamienniki, ale jeżdżę drugi sezon i  nic się z nimi nie dzieje, jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Pokaż efekty tej usługi [emoji4]

761fbd502b16d9c57a8e28936ccb2817.jpg

Tylko takie mi zostało efekt był zadowalający, ze zdjęcia może tego nie widać. Auto zmieniło właściciela...

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


761fbd502b16d9c57a8e28936ccb2817.jpg

Tylko takie mi zostało efekt był zadowalający, ze zdjęcia może tego nie widać. Auto zmieniło właściciela...

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka


Jakie tam miałeś koła 19"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 cali niestety :(

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grzes283 napisał:

Siema ryjce wstretne.....

Pytanie odnośnie halogenów. Szukam do siebie i wg etki powinny być 8t0941699B  8t0941700B . Ponoć takie same jak są w  A4 B8, A5,.....ale te, co znajduję nie maja lit.B - czy to coś zmienia, czy można brać? Co wnosi ta lit. B???

 

 

Halogeny z indeksami A na końcu zamieniają sie na B. Pewnie coś poprawili zmienili, dlatego zmienil sie numer.

Gv54xXt.png

 

Ty na pewno masz ten nr halogenów? Bo 8T0 są okragle a w A6 c6 poliftach szly prostokatne jak dobrze pamietam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, turzol napisał:

Halogeny z indeksami A na końcu zamieniają sie na B. Pewnie coś poprawili zmienili, dlatego zmienil sie numer.

Gv54xXt.png

 

Ty na pewno masz ten nr halogenów? Bo 8T0 są okragle a w A6 c6 poliftach szly prostokatne jak dobrze pamietam.

 

 

Zgadza się, ale ja potrzebuje pod s-line. Te z kolei są okrągłe w poliftach.....Dużo z A4 właśnie jest bez lit. B i nie wiem czy będą pasować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, turzol napisał:

Będa pasować.

Dziękuję po raz kolejny za pomoc.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turzol napisał:

Pewnie coś poprawili zmienili

z tego co widzę, to cena uległa znaczącej zmianie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kaju napisał:

z tego co widzę, to cena uległa znaczącej zmianie :grin:

Wiesz.......B się ceni hahahahaha złodzieje ;-) no ale w ASO za kratke halo płaciłem ok 150 zł po zniżkach a na allegro za używkę wołają przynajmniej 200 zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie mogą być ceny i czy w ogóle jest do dostania osobno elektryka foteli przednich? Nie interesuje mnie memo a tylko panel fotela z przyciskami i silniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pilnie informacji odnośnie wymiany listwy podświetlenia tablicy z a4 b7.  Mam u siebie w b6 listwę z zamkiem chcę założyć z b7 i mam okazję kupić tylko że bez wyjścia na zamek.  Nie będzie problemu z montażem i czy wszystko będzie pasować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...