Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie kupilem ultery do fifek do 1.8T ze srednica na rure 50mm? bedzie dobrze czy potrzebuje ze srednica 60mm?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, śmieciarka wjechala mi w zderzak... Ile za to mogą wypłacić ? Zderzak przecięty na wylot i lekko odchodzi od lampy...

Edytowane przez aleksbend

Opublikowano

Matka modów Cie dotknęła ... :kox:

Opublikowano

Panowie mam szybkie pytanko, czym usunąć pozostałości po kleju ciężarków z felg? Co roku kleją nowe i już nie mam czystego miejsca na feldze a zazbyt nie chce to schodzić . Jak macie jakieś sprawdzone sposoby ew preparaty to był bym wdzięczny za info.

Opublikowano

Benzyna ekstrakcyjna, drewniana szpatułka, prickbort lub gumowy krazek na wiertarke do tego przeznaczony :hi:

Opublikowano
2 godziny temu, aleksbend napisał:

Pany, śmieciarka wjechala mi w zderzak... Ile za to mogą wypłacić ? Zderzak przecięty na wylot i lekko odchodzi od lampy...5a66f50c029fc849efceb757f37ace98.jpg

zależy na kogo trafisz. mi za skorupę zderzaka do mojej B7 pod PDC i spryskiwacze wypłacili 299zł netto. A uszkodzenie było podobne, z tym, że miałem pęknięty. Śmiech na sali, jeśli chodzi o kwotę, bo miałem w ori lakierze i nie naprawiany... Oczywiście z OC sprawcy. Czekam na sprawę w sądzie, bo większa szkoda była i  polecieli w kuleczki. Dzwoń, zgłaszaj szkodę, jak dobrze pokombinujesz, to Ci zastępcze dadzą, ja prawie miesiąc polatałem 3 miesięczną C-klasą :wink:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

Odwołaj sie mi za skorupe zwykłą bez pdc sprysków do b7 w 2010 policzyli 1700zł plus jej malowanie

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, junior555 napisał:

Panowie mam szybkie pytanko, czym usunąć pozostałości po kleju ciężarków z felg? Co roku kleją nowe i już nie mam czystego miejsca na feldze a zazbyt nie chce to schodzić . Jak macie jakieś sprawdzone sposoby ew preparaty to był bym wdzięczny za info.

A wino w domu pędzi? Ja co roku zarówno z zimówek jak i z letnich ścinam ciężarki żyłką, a klej elegancko schodzi po zastosowaniu gumowego korka z balonu na winiacza. :decayed:

Opublikowano

Dobry z wieczora. 

Chłopy, sprawa wygląda tak. Jak to mawia Hajto..." truskawką na torcie"  będzie przyklejenie na błotniki emblematów eslajna w moim dupowozie. Z racji, że nie chcę mieć agroeslajna, to znaczki muszę przykleić dokładnie w oryginalne miejsce. Teraz pytanie, skupcie się Panowie. Czy są jakieś szablony, aby przykleić to idealnie i równo? Czy zostaje tylko usługa w ASO............też pewnie na oko?

Opublikowano
30 minut temu, grzes283 napisał:

Dobry z wieczora. 

Chłopy, sprawa wygląda tak. Jak to mawia Hajto..." truskawką na torcie"  będzie przyklejenie na błotniki emblematów eslajna w moim dupowozie. Z racji, że nie chcę mieć agroeslajna, to znaczki muszę przykleić dokładnie w oryginalne miejsce. Teraz pytanie, skupcie się Panowie. Czy są jakieś szablony, aby przykleić to idealnie i równo? Czy zostaje tylko usługa w ASO............też pewnie na oko?

Wyczaj ori S-line na parkingu, podjedź żeby się zrównać błotnikami i kleisz jak należy :)

Opublikowano

Nie no pany, bez takich przesadyzmuf :jerk:

Opublikowano

weź przestań, bez znaczków jest bardziej czysto ;)

Opublikowano
36 minut temu, turzol napisał:

Wyczaj ori S-line na parkingu, podjedź żeby się zrównać błotnikami i kleisz jak należy :)

Hahaha w sumie, to mozna i tak, ale......ciężko będzie znaleźć eslajna i długo to potrwa, no i dalej może nie być tak jak trzeba. :-)

Myślicie , że nie ma do tego szablonów? 

Opublikowano

Sprawdze jutro w ELSIE i dam znać, powinno być

Opublikowano
12 godzin temu, afroo. napisał:

A wino w domu pędzi? Ja co roku zarówno z zimówek jak i z letnich ścinam ciężarki żyłką, a klej elegancko schodzi po zastosowaniu gumowego korka z balonu na winiacza. :decayed:

Muszę Ci przyznać że inwencja nie zła :D, aż przetestuje :)

Opublikowano
22 godziny temu, turzol napisał:

Sprawdze jutro w ELSIE i dam znać, powinno być

Artur, pamiętałeś? Jak coś, to czekam na info....

pozdrawiam.

Opublikowano
14 godzin temu, grzes283 napisał:

Artur, pamiętałeś? Jak coś, to czekam na info....

pozdrawiam.

Prosze , dane z ELSY

 

zqqHcEr.png

Opublikowano

Bardzo dziękuję. :-)

Opublikowano

Teraz pytanie czy blotnik nie byl nigdy odkrecany, czy drzwi nie opadly gdzies na zawiasie i czy przez to szczelina miedzy nimi nie jest o 0.5mm wieksza, bo wtedy wymiar juz sie nie bedzie zgadzal ... :lol:

Opublikowano

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.