Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To akurat mi nie przeszkadza ze do malowania najbardziej zależy mi na stanie tzw technicznym [emoji846] zaraz go poszukam i będę go męczył [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mogę poprosić jego dokładny nick ? ?

Opublikowano

JawoR36

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

 

Zawartość dodana 1 minute later
Dnia 18.03.2017 o 17:42, rafi10612 napisał:

Szukam Alu 18 z oponami. Ktoś coś ma na sprzedaż? :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Pojedź do Dminina (daleko nie masz) Jarek ma dużo fajnych i nowych wzorów..coś skompletujesz sobie ;)

Edytowane przez Łuki28.08

Opublikowano

Bylem u niego jak szukalem 17 . Ma fajne wzory tylko wiekszosc podrobki a szukam ori 

Opublikowano
8 minut temu, rafi10612 napisał:

Bylem u niego jak szukalem 17 . Ma fajne wzory tylko wiekszosc podrobki a szukam ori 

I do tego drogo :)

Opublikowano

Witam,panowie wkładał ktoś silnik z paska Avf do audi Avf lub może wie czy to pasuje p&p ?

Opublikowano

To samo raczej.

Zawartość dodana 2 minutes later

Panowie jakby dokladniej mozna bylo zdiagnozowac pompe wspomagania? Bo jeczy/piszczy cos, jakos tak dziwnie podczas skrecania, najbardziej np. przy parkingowym manewrowaniu. Chcialbym wykluczyc, czy to pompa, czy magiel. Wczeesniejszy wlasciciel mowil, ze pompa byla wymieniana, ale mi to jakos na magiel do konca nie wyglada ... ?! :eusathink: No i jaki plyn lejecie - ten zielonkawy, czy czerwony ?

Opublikowano

Siema ryjce wstretne.....

Pytanie odnośnie halogenów. Szukam do siebie i wg etki powinny być 8t0941699B  8t0941700B . Ponoć takie same jak są w  A4 B8, A5,.....ale te, co znajduję nie maja lit.B - czy to coś zmienia, czy można brać? Co wnosi ta lit. B???

 

 

Edytowane przez grzes283

Opublikowano
22 godziny temu, rafi10612 napisał:

Bylem u niego jak szukalem 17 . Ma fajne wzory tylko wiekszosc podrobki a szukam ori 

Kiedy to było ?? Jak wolisz,Twoja decyzja ale Twoje kołpaki nie koniecznie wyglądają..

22 godziny temu, Exmi napisał:

I do tego drogo :)

Kwestia dogadania ;) A Twoje rotory ori?? :) 

Opublikowano

Wiecie może ile może kosztować pranie foteli sportów + tylna kanapa. Powierzchnia niewielka bo tylko same środki (półskóry). Czy może samemu lepiej się tym zająć? w kielcach przez tel powiedzieli mi od 400 do 600zł ale wiadomo nie widzieli co i jak.

Opublikowano

u mnie za 250 piorą całę auto w środku, łącznie z podsufitką

Opublikowano
Wiecie może ile może kosztować pranie foteli sportów + tylna kanapa. Powierzchnia niewielka bo tylko same środki (półskóry). Czy może samemu lepiej się tym zająć? w kielcach przez tel powiedzieli mi od 400 do 600zł ale wiadomo nie widzieli co i jak.

To cena kosmiczna 500 to dałem za cały środek z dywanami i dachem plus zew lakier polerka

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To cena kosmiczna 500 to dałem za cały środek z dywanami i dachem plus zew lakier polerka

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka



Pokaż efekty tej usługi [emoji4]
Opublikowano
1 godzinę temu, Łuki28.08 napisał:

Kiedy to było ?? Jak wolisz,Twoja decyzja ale Twoje kołpaki nie koniecznie wyglądają..

Kwestia dogadania ;) A Twoje rotory ori?? :) 

Oczywiście... że nie :D Włoskie zamienniki, ale jeżdżę drugi sezon i  nic się z nimi nie dzieje, jestem zadowolony.

Opublikowano


Pokaż efekty tej usługi [emoji4]

761fbd502b16d9c57a8e28936ccb2817.jpg

Tylko takie mi zostało efekt był zadowalający, ze zdjęcia może tego nie widać. Auto zmieniło właściciela...

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

761fbd502b16d9c57a8e28936ccb2817.jpg

Tylko takie mi zostało efekt był zadowalający, ze zdjęcia może tego nie widać. Auto zmieniło właściciela...

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka


Jakie tam miałeś koła 19"?
Opublikowano

18 cali niestety :(

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, grzes283 napisał:

Siema ryjce wstretne.....

Pytanie odnośnie halogenów. Szukam do siebie i wg etki powinny być 8t0941699B  8t0941700B . Ponoć takie same jak są w  A4 B8, A5,.....ale te, co znajduję nie maja lit.B - czy to coś zmienia, czy można brać? Co wnosi ta lit. B???

 

 

Halogeny z indeksami A na końcu zamieniają sie na B. Pewnie coś poprawili zmienili, dlatego zmienil sie numer.

Gv54xXt.png

 

Ty na pewno masz ten nr halogenów? Bo 8T0 są okragle a w A6 c6 poliftach szly prostokatne jak dobrze pamietam.

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.