Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do jakiego zderzaka ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przy s-line mam ulter 90mm,do zderzaka s4 zakładają 100mm

Opublikowano

zderzak s line. Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę? I jak zamontować na obejme czy spawanko?

Opublikowano

90mm jak będę u Ciebie to zobaczysz jak leży. Ja bym dał na spawanko.

Opublikowano

90mm i spawanie

Opublikowano
5 godzin temu, grzes283 napisał:
Dobry z rana...
Panowie, jak to jest z tymi sprężynami -30 do amorow 1BA? Można wkładać, czy nie można? Są podzielone opinie z naciskiem na "nie wkładać" 
Przecież w passatach b5/b6 na seryjny amorek wrzuca się sprężyne sportową i śmiga bez zarzutu latami.
To co, w audi robi róznice?


Ja miałem eibacha pro kit -30 wrzucony na zwykłe amory w b7 i po 6 latach użytkowania sprawność amorów 78% i koleś dalej na tym jezdzi bo auto zostało na forum. Dla wiekszości -30 to nie jest gleba ;)
Na zdjeciach masz ten zestaw i koło 18

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
 

audi.JPG

P1070468.JPG

Edytowane przez MAJKI

Opublikowano

Panowie jest ktoś z Płońska bądź okolic co by dysponował chwilką czasu i chęcią zobaczyć  jedną cześć. oczywiście postaram się odwdzięczyć :D

Opublikowano

Panowie trochę nie to forum, ale wiecie jaki program jest potrzebny do skanowania błędów w Fordzie Mondeo 2002 rok 2.2 ropa ? I jaki kabel do tego ?

 

A co do bicia jak  mam tak, że biły mi tarcze , wymieniłem na zestaw Textar i zaraz znowu zaczęły bić tylko, że nie zawsze. Jak jadę do 140 to całe auto ma takie delikatne drgania , ale podczas hamowania nie ma dużych drgań. Jednak jak przekroczę 160 - 180 i zahamuje to po kilku takich wyhamowań kierownicę mi  z rąk wyrywa !

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano
Godzinę temu, Karol89 napisał:

Panowie jest ktoś z Płońska bądź okolic co by dysponował chwilką czasu i chęcią zobaczyć  jedną cześć. oczywiście postaram się odwdzięczyć :D

okolice Płońska to Wandej ;)

Opublikowano
58 minut temu, Sedrak Dan napisał:

Jak jadę do 140 to całe auto ma takie delikatne drgania

i tu juz jest cos nie tak, moze kola zle wywazone , sprawdz tez piasty

Opublikowano

Dzięki wielkie [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
1 godzinę temu, tomekhxc napisał:

i tu juz jest cos nie tak, moze kola zle wywazone , sprawdz tez piasty

Koła są wyważone. A jak piasty sprawdzić ?

Opublikowano
Koła są wyważone. A jak piasty sprawdzić ?

Dobre pytanie. Bo u mnie podobne cyrki się dzieją. Ja jeszcze zauważyłem, że opony jakby się odkształciły bo biją lekko góra dół i nie wiem czy one też nie mogą dawać takich objawów.
Opublikowano

To zamien na probe przod z tylem.

Opublikowano
To zamien na probe przod z tylem.

Niestety 4 sztuki są tak zwichrowane...
Opublikowano

niektóre warsztaty sa wyposażone w przyrząd do sprawdzania bicia piast , trzeba popytac, ja przez dwa lata w b6 walczylem z biciem tarcz , co chwila to nowe to przetaczanie , po zmianie piast na nowe jak reka odjął ,  teraz są na rynku dobre zamienniki piast w przystepnych cenach co dawniej jesli chodzi o piasty to tylko ori 

Opublikowano
niektóre warsztaty sa wyposażone w przyrząd do sprawdzania bicia piast , trzeba popytac, ja przez dwa lata w b6 walczylem z biciem tarcz , co chwila to nowe to przetaczanie , po zmianie piast na nowe jak reka odjął ,  teraz są na rynku dobre zamienniki piast w przystepnych cenach co dawniej jesli chodzi o piasty to tylko ori 

No widzisz mówiłem ci kiedyś żebyś piast sprawdził. U mnie były piasty, niestety jak to mówią d*pa boli jak kupowałem w aso bo zamiennika brak na tył bez problemu a przód tylko nowy wtedy.
Opublikowano

pamietam , o tyle dobrze ze zawsze tarcze szly na gwarancje jakos sie udawalo , no boli tyle wywalic na piasty , juz mialem ori kupowac ale dorwalem chyba wtedy piasty Meyle , polowa z tego co w aso 

Opublikowano

A ile w aso ... ? Jeśli dobrze rozumiem tylko one mają sens ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.