Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, KoJ@K napisał:

320 i 345 majo ten sam klocek :whistling:

No tak. U mnie ferodo zrobiły już prawie 20tyś i ponad połowa jest;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie lodowka ze schowka plus rurka jest przekładalna do schowka EU? bo patrząc na tak lodowke jak bym ja obrocil o 180st to może by pasowala?

Opublikowano
17 godzin temu, Wandej napisał:

U mnie ferodo zrobiły już prawie 20tyś

U mnie przy 18 padli jak muchi. Jutro dzwonię bo jest sprawa, o której Cię złapię pod letefonem??

Opublikowano
Panowie lodowka ze schowka plus rurka jest przekładalna do schowka EU? bo patrząc na tak lodowke jak bym ja obrocil o 180st to może by pasowala?

Nie pasi bo jest wyprofilowana inaczej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Gdzie kupić nakrętki do gwintu h&r??

Opublikowano

HR ma dziwny skok gwintu. Nic we Wro nie pasowało. Dorabiał mi Spartan_Wroc u siebie w firmie na lewiźnie.

Opublikowano

jakby któryś z użytkowników Cabrio szukał windshota to sprzedaję swój, który kupowałem jako nowy u Pietrygi. stan idealny :)

Opublikowano

No i pucz pompy wspomagania , maglownica do regeneracji :)  Kocham swoje auto

Opublikowano
38 minut temu, Sedrak Dan napisał:

No i pucz pompy wspomagania , maglownica do regeneracji :)  Kocham swoje auto

Nie regeneruj. Lepiej kup używke z exeo.

Opublikowano
14 minut temu, Bieniek napisał:

Nie regeneruj. Lepiej kup używke z exeo.

Myślisz ? Regeneracja to parę stówek , a kupie używkę i nie wiadomo czy zaraz też nie walnie

 

Jeszcze jakiś czas temu myślałbym nad montażem servotronic , ale mam już dość inwestowania w to auto ...

Edytowane przez Sedrak Dan

Opublikowano

Ja właśnie wczoraj założyłem servotronic.

Pukało mi od jakiegoś czasu z przodu.

Zregenerowałem magiel i nic. 

 Wymieniłem wszystko i nic.

Teraz w końcu jest cisza. Nigdy już nie będę tego typu części regenerował.

Podobno servo są dużo bardziej wytrzymałe od zwykłych.

Opublikowano

Gdybym miał takie auto jak Ty to może :) ja chce już moim po prostu jeździć  i mieć święty spokój. A jak będzie dalej do d*py to do mechanika z pretensjami będę szedł ;)

Opublikowano

Z doświadczenia Ci powiem, że w firmie od regeneracji nie ma szans na uznanie reklamacji.

W Sopocie kasują 700zł.

Mój lekko puka, a tak to wszystko chodzi.

Jak chcesz to mogę Ci za grosze go sprzedać. Na pewno mniej wezmą za poprawę regeneracji niż za fulla.

Zawartość dodana 0 minutes later

I ma nowe drążki i końcówki. 

Opublikowano

Już poszła ... moja nie była mocna rozwalona (chodź opiłków od pompy w płynie sporo było)

Opublikowano

Tych magli się nie da zregenerować dobrze. Znam takich co 4 razy regenerowali i w końcu olali temat i kupili inny ori magiel.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie załamujcie mnie :(

Opublikowano

Ma rację

Opublikowano

Tak naprawdę to gwarancja kończy się zaraz po przekroczeniu bramy warsztatu :)  

Opublikowano
Tak naprawdę to gwarancja kończy się zaraz po przekroczeniu bramy warsztatu [emoji4]  

+1
Opublikowano

Coś w tym niestety jest też regenerowałem i po pół roku padała...

 

Godzinę temu, Norbas napisał:

Tak naprawdę to gwarancja kończy się zaraz po przekroczeniu bramy warsztatu :)  

Ale tutaj się zgodzić nie mogę bo mi wyciągali regenerowali i zakładali i bez problemu jak padła znów to zrobili bez dodatkowych kosztów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.