Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ostatnio miałem wibracje przy przyśpieszaniu i wymieniłem przegub wewnętrzny. Był spokój do momentu aż zmieniłem koła na letnie 18". Wczoraj pojechałem w trasę i znowu pojawiły się drgania, koła były wyważone przed wymianą. Do tego drga też drążek zmiany biegów. Drgania pojawiają się nie tylko przy przyspieszaniu ale w konkretnym przedziale prędkości. Co może być jeszcze przyczyną takiego stanu rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Może pzegub z drugiej strony ?? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pzegub z drugiej strony ?? :eusathink:

Takie objawy to tylko od przegubu wew? Dziwne, że po wymianie długo nie było jeżdżone i rozleciał się drugi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniałeś ten przegub to sprawdziłeś ten drugi? Może nie tyle, że się rozleciał, ale poprostu na większym i cięższym kole jest to teraz bardziiej odczuwalne, a wcześniej tego nie czułeś ?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miał jakiś tam delikatny luz ale raczej w granicach normy, z drugiej strony kto tam wie czy ta używka którą wrzuciłem na miejsce starego przegubu nie zdechła. Jeszcze obstawiałem źle wyważone koła ale czy mogą one powodować drgania drążka zmiany biegów?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakbyś wywaŻył koła to by było spoko, ale że Ci je wywaRZyli, to może tu jest problem ... :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakbyś wywaŻył koła to by było spoko, ale że Ci je wywaRZyli, to może tu jest problem ... :radocha:

Śmieszek, mogą mieć na to wpływ? W sensie na drgania drążka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drganie drążka różne czynniki mają wpływ, u mnie ten czynnik to kobiety ... :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy 650 zł za nowe Eibachy do A6C6 avant 2.0 ropniak, to dobra cena?

Chyba dobra nowe u Dystrybutora do C6 to koszt 783 zł

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 2 minutes later

https://eibach.pl/search.html?search_type=catalog&marka=2&model=52&product_line=201

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy hamowaniu lekko bije, widoczne ślady zużycia przebugu wewnętrznego, wymienię i zobaczymy czy będzie poprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do osób której wybierają się do Bukowiny, czy jest może chętna osoba która miałaby czas na bukownie pogrzebać w moim rns led w a3 8P po lifcie. Potrzebuje spolszczenie z takim samym softem jak mam teraz plus aktualna mapę. Z góry dziękuje niżej wysyłam zdjęcie mojego rodzaju softa. Pozdrawiam

IMG_0076.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do H4mmeRa albo do wrclaguny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do H4mmeRa albo do wrclaguny

Pisałem do nich i niestety mówili ze nie maja tego softa tylko starszy [emoji848][emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Na drganie drążka różne czynniki mają wpływ, u mnie ten czynnik to kobiety ... :jerk:

Jeb.em :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karol89 napisał:


Pisałem do nich i niestety mówili ze nie maja tego softa tylko starszy emoji848.pngemoji17.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jak byś był w okolicy to mam PL Menu do Leda. Mogę odblokować SDS, mapki jak coś też mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak byś był w okolicy to mam PL Menu do Leda. Mogę odblokować SDS, mapki jak coś też mam

Dasz do siebie numer na Pw to zadzwonię Ok ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki, macie jakiś sprawdzony sklep internetowy z zegarkami Casio? Choruje na jeden model, u mnie w sklepach stacjonarnych cena zwala z nóg, z kolei na allegro mam obawy, bo różnica spora.....także masło maślane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, grzes283 napisał:

Mordeczki, macie jakiś sprawdzony sklep internetowy z zegarkami Casio? Choruje na jeden model, u mnie w sklepach stacjonarnych cena zwala z nóg, z kolei na allegro mam obawy, bo różnica spora.....także masło maślane.

Co prawda kupowałem Lorusa ale Casio też maja www.zegarek.net. Ja jestem zadowolony ze swojego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebna rozpiska pinów licznika a4 b6 1.8t czerwony pełny fis 2003r . najbardziej interesuje mnie przewód z sygnałem po naciśnieciu przycisku na liczniku + albo -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...