Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Już mam, w bagaju była. ......zupełnie inne wartości,  niż po kodach wyposażenia 

No to teraz strona z ebachem i szukać jak najbliżej tych wartości wtedy ładnie równo siadzie [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Grześ przy c6 są 2rodaje wag ? i nie ma takiego problemu jak przy b6☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.pl/search?q=kierownica+audi+tt&biw=1600&bih=770&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwif1_mmy67SAhVF6CwKHdRgBNcQ_AUIBigB#imgrc=PZNAaz45GYZbRM: Panowie takie pytanko . Kierownica z tt bez multi . Czy w tej kierownicy sa zaslepki jesli nie ma multi i mozna to przerobic na multi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, tak na szybko.. parujace lampy w b6 da sie ogarnac jakos czy trzeba z tym zyc?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu RNSE led czyta mi nie ktore mp3 z karty, tylko po 14 sekund i przerzuca na nastepny otwor ?! :kwasny: juz mnie to wkur..  Co se dogram jakas dobra nute na karte, to leci mi 14 sekund i tyle ją posluchalem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ori Rotoròw 19" z niskim ET. Ma ktoś na sell ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ori Rotoròw 19" z niskim ET. Ma ktoś na sell ?

Ktoś pisał tylko już nie pamiętam gdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na troopie pisał ale tak et43 chyba miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie chciałbym się pozbyć chromów wokół szyb w swojej a4, i teraz pytanie do Was, nie chcę tego wyrywać i szukać nowego zestawu w czerni, czym zatem to ugryźć ? da się to lakierować? może jakaś folia da radę to ładnie pokryć i wytrzymać kilka lat....? macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem z nierówna pracą silnika na wolnych obrotach w b8, po diagnostyce okazuje się że winne jest wahające się ciśnienie paliwa. Przyczyny podobnież mogą być dwie zawór regulacji ciśnienia paliwa na szynie paliwowej lub kończy się pompa wysokiego ciśnienia. Dodam że opiłki były sprawdzane i jest czysto zarówno na pompie paliwa jak i na szynie paliwowej.

Zastanawiam się czy zacząć od wymiany zaworu regulacji ciśnienia (nowy ponad 500zł)  i sprawdzić czy przyniesie to efekt, czy lepiej i bezpieczniej najpierw oddać do sprawdzenia pompę wysokiego ciśnienia. 

I stąd moje pytanie czy możecie polecić jakiś sprawdzony serwis gdzie warto wysłać pompę wysokiego ciśnienia do sprawdzenia?  Może znacie jakiś godny polecenia serwis gdzie robiliście regenerację np. wtryskiwaczy.

W necie znalazłem Bosch serwice Pawlik niby zajmuje się tym ktoś robił coś u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przerabialem to w 2.0tdi b8 nierowna praca silnika i migajaca kontrolka swiec zarowych. Wymienilem ten czujnik co na zdjeciu i spokoj 1665aed757f1e6365f222c3694e2f6e0.jpg

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To własnie jest zawór regulacji ciśnienia na szynie paliwowej.

Kupowałeś nowy zawór czy wkładałeś używkę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To własnie jest zawór regulacji ciśnienia na szynie paliwowej.
Kupowałeś nowy zawór czy wkładałeś używkę?
 

Nowy z boscha cos ponad 500 zł i auto śmiga dalej. A na stole miałem już na podmianke pompe i wtryski ale okazały się zbedne

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeździ ktoś ma tarczach i klockach textar? Bo nie wiem co wziąść textar czy oz+ferodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeździ ktoś ma tarczach i klockach textar? Bo nie wiem co wziąść textar czy oz+ferodo

Pajda ja mam u Siebie caly kpl przod i tył z textara i jest ok. Tarcze sa lakierowane takze nie zachodza tak szybko rdza

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MAJKI napisał:

Tarcze sa lakierowane takze nie zachodza tak szybko rdza

potwierdzam, jakosciowo bardzo dobre , juz chwile jezdze na zestawie textara a tarcze wygladaja jak nowe , a jesli chodzi o hamowanie to tez nie mozna zlego slowa powiedziec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...