Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Wandej napisał:

Jędrek ida czy szły? 

z tego co wiem to nadal idą w 911.. tak przynajmniej pisali na forum Porsche, na którym udziela się mój brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie nie ma ktos moze gdzies lusterek do b6 , europa nie angol w dobrych pieniadzach ?  moga byc z uszkodzona obudowa. pzdre :hi:


Mam stelaze i szkła też chyba, jak coś to pisz PW [emoji4]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje nr  Śruby (korek) Spustu Oleju z Pierścieniem Uszczelniającym do miski w 1.9

Poratujcie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie dystane potrzebuje do felg 18" SLine  żeby zrównać z nadkolem? Nie chcę żeby wystawało, ale było na równo przód i tył, nie wiem jakie te felgi mają ET.

Druga sprawa, nie pokazuje mi błędu spalonej żarówki od biegu wstecznego, ale po wbiciu wstecznego żarówka się nie świeci, czujnik biegu wstecznego w skrzyni padł? Kupować ORI czy zamiennik da radę? Ten czujnik różni się między multitronikiem a tiptronikiem i manualem, czy są takie same?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma ktos moze gdzies lusterek do b6 , europa nie angol w dobrych pieniadzach ?  moga byc z uszkodzona obudowa. pzdre :hi:

Mam jakby co komplet z lustrami, grzane i regulowane elektrycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Na postoju jak kręcę kierownicą wyje mi coś z układu wspomagania, jakby strzela , a kierownica chodzi bardzo ciężko i po pewnym czasie coraz ciężej (muszę się z nią siłować...) . Płyn wymieniony bodajże rok temu (moze troche więcej) i go nie ubywa. Pytanie co to może być magiel czy pompa czy moze coś innego oraz jakie koszty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Na postoju jak kręcę kierownicą wyje mi coś z układu wspomagania, jakby strzela , a kierownica chodzi bardzo ciężko i po pewnym czasie coraz ciężej (muszę się z nią siłować...) . Płyn wymieniony bodajże rok temu (moze troche więcej) i go nie ubywa. Pytanie co to może być magiel czy pompa czy moze coś innego oraz jakie koszty ?

Ja dodasz gazu chodzi lżej czy dalej tak samo ciężko

naciepane z kalkulatora S7

Zawartość dodana 1 minute later

Jeśli tak jest to znaczy że pompa siada:-(

naciepane z kalkulatora S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę i dam znać. Jak jadę problemu nie , ale wiadomo to jak się jedzie. Jedyne co to zauważyłem, że kierownicę jak się puści to do pozycji wyjściowej wracaj z dużym problemem i delikatnie skowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam dolozyc sobie antene dachowa . I takie pytanko czy warto montowac takie cos ? 

http://allegro.pl/audi-a4-b6-wzmacniacz-gps-05r-i6597335775.html

http://allegro.pl/wzmacniacz-anteny-gps-audi-a4-b6-b7-8e9035585-i6579323632.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się czy w każdej B6 z navi był ten wzmacniacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wracając do tematu zderzaka sline z atrapami s4, posiada ktoś zdjecia koloru lz5w (jasny niebieski) z takim modem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Radek Trzeciak napisał:

Panowie wracając do tematu zderzaka sline z atrapami s4, posiada ktoś zdjecia koloru lz5w (jasny niebieski) z takim modem?

Tutaj masz w niebieskim ale LZ5C

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym wyczyscic biala skore z brubu i jaki wosk zabezpieczający? Tyle tego na allegro ze nie wiem co wybrać. Najpierw chciałbym ja wyczyscic czyli jakiś preparat plus delikatna szczotka?

Zawartość dodana 2 minutes later

taki zestaw będzie dobry ?

http://allegro.pl/preparat-do-czyszczenia-skory-tapicerki-skorzanej-i6690110598.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ktoś z miejscowości Góra bądź okolic ? mam malutki interes do tej osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym wyczyscic biala skore z brubu i jaki wosk zabezpieczający? Tyle tego na allegro ze nie wiem co wybrać. Najpierw chciałbym ja wyczyscic czyli jakiś preparat plus delikatna szczotka?
Zawartość dodana 2 minutes later taki zestaw będzie dobry ?
http://allegro.pl/preparat-do-czyszczenia-skory-tapicerki-skorzanej-i6690110598.html


Kup sobie zestaw colourlocka w wersji soft na początek żebyś szkód nie narobił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO czyszczenia skór najalepsze jest szare mydło + miękka szczoteczka. Po wyczyszczeniu należy skórę zaimpregnować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO czyszczenia skór najalepsze jest szare mydło + miękka szczoteczka. Po wyczyszczeniu należy skórę zaimpregnować 

potwierdzam :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie ma ktoś na sprzedaż prawą pokrywę zaworów do 2,5 tdi po niskim przebiegu??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...