Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest ktoś z Płońska bądź okolic co by dysponował chwilką czasu i chęcią zobaczyć  jedną cześć. oczywiście postaram się odwdzięczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie trochę nie to forum, ale wiecie jaki program jest potrzebny do skanowania błędów w Fordzie Mondeo 2002 rok 2.2 ropa ? I jaki kabel do tego ?

 

A co do bicia jak  mam tak, że biły mi tarcze , wymieniłem na zestaw Textar i zaraz znowu zaczęły bić tylko, że nie zawsze. Jak jadę do 140 to całe auto ma takie delikatne drgania , ale podczas hamowania nie ma dużych drgań. Jednak jak przekroczę 160 - 180 i zahamuje to po kilku takich wyhamowań kierownicę mi  z rąk wyrywa !

Edytowane przez Sedrak Dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karol89 napisał:

Panowie jest ktoś z Płońska bądź okolic co by dysponował chwilką czasu i chęcią zobaczyć  jedną cześć. oczywiście postaram się odwdzięczyć :D

okolice Płońska to Wandej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Sedrak Dan napisał:

Jak jadę do 140 to całe auto ma takie delikatne drgania

i tu juz jest cos nie tak, moze kola zle wywazone , sprawdz tez piasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomekhxc napisał:

i tu juz jest cos nie tak, moze kola zle wywazone , sprawdz tez piasty

Koła są wyważone. A jak piasty sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła są wyważone. A jak piasty sprawdzić ?

Dobre pytanie. Bo u mnie podobne cyrki się dzieją. Ja jeszcze zauważyłem, że opony jakby się odkształciły bo biją lekko góra dół i nie wiem czy one też nie mogą dawać takich objawów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamien na probe przod z tylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamien na probe przod z tylem.

Niestety 4 sztuki są tak zwichrowane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre warsztaty sa wyposażone w przyrząd do sprawdzania bicia piast , trzeba popytac, ja przez dwa lata w b6 walczylem z biciem tarcz , co chwila to nowe to przetaczanie , po zmianie piast na nowe jak reka odjął ,  teraz są na rynku dobre zamienniki piast w przystepnych cenach co dawniej jesli chodzi o piasty to tylko ori 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre warsztaty sa wyposażone w przyrząd do sprawdzania bicia piast , trzeba popytac, ja przez dwa lata w b6 walczylem z biciem tarcz , co chwila to nowe to przetaczanie , po zmianie piast na nowe jak reka odjął ,  teraz są na rynku dobre zamienniki piast w przystepnych cenach co dawniej jesli chodzi o piasty to tylko ori 

No widzisz mówiłem ci kiedyś żebyś piast sprawdził. U mnie były piasty, niestety jak to mówią d*pa boli jak kupowałem w aso bo zamiennika brak na tył bez problemu a przód tylko nowy wtedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam , o tyle dobrze ze zawsze tarcze szly na gwarancje jakos sie udawalo , no boli tyle wywalic na piasty , juz mialem ori kupowac ale dorwalem chyba wtedy piasty Meyle , polowa z tego co w aso 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w aso pewnie ponad 6 stów na przód ,  czy maja sens? jak ori , zawsze maja sens tylko to zalezy od twojego portwela ile i czy jestes w stanie wydac, ja postawilem na zamienniki i nie żałuje . Najpierw trzeba zbadac w czym tkwi problem niz od razu kupowac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła są wyważone. A jak piasty sprawdzić ?


Każdy warsztat tokarski,frezarski będzie miał czujnik zegarowy
4c2939e464c4b03aee05f4135ede1fe7.jpg

Pozycz i sam sobie sprawdźisz [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, tomekhxc napisał:

a w aso pewnie ponad 6 stów na przód ,  czy maja sens? jak ori , zawsze maja sens tylko to zalezy od twojego portwela ile i czy jestes w stanie wydac, ja postawilem na zamienniki i nie żałuje . Najpierw trzeba zbadac w czym tkwi problem niz od razu kupowac;)

Wolę się przygotować znając moje auto :) Na razie i tak nie robię. Straciłem pracę, więc na luksusy mnie nie stać. I tak rzadko w Polsce tak  szybko jeżdżę , wręcz wcale to nie mam ciśnienia, a że heble działają bardzo dobrze to nie ruszam bez sensu. A powiedzcie mi czy jazda z rozwalonym czujnikiem poziomu  i chyba temperatury albo ciśniena oleju (jeden i ten sam) grozi czymś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile w aso ... ? Jeśli dobrze rozumiem tylko one mają sens ?

Prawie 700 za sztukę z tego co pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pajda napisał:


Prawie 700 za sztukę z tego co pamiętam

Po co jam sie pchał w to OOOO :facepalm:było trzeba przy Skodzie zostać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co jam sie pchał w to OOOO :facepalm:było trzeba przy Skodzie zostać [emoji38]

No
Ja też już nie mam audi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d7ec00a8336a1029d0a589eef698e0c1.jpg

Panowie zdemontowałem zaciski bo chcę oddać tarcze na przetoczenie bo coś audi jak żabka skacze a tu taka sytuacja. Klocek wewnętrzny ma niby czujnik zużycia, w ogóle wygląda tak jakby był bardziej zużyty niż ten zewnętrzny i raczej do wymiany już a na blacie nic się nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...