Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurczę jak tak robię to jest tylko na chwilkę czyli na ten okres aż się tel się ponownie załączy denerwuje mnie to troszkę [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W adaptacjach masz głośność.

kanał 128 (domyślna głośność – wyjście)
0 = 0dB
1 = +1dB
3 = +3dB
6 = +6dB
128 = -1dB
130 = -3dB
133 = -6dB

Opublikowano

Super [emoji16]A jak najlepiej zakodować [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zobacz ile masz i metoda prób i błędów. ; )

Opublikowano

Dziekuje [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie , czy MK z końcówką AL będzie obsługiwał el. składane lusterka ?

Cytuj

8E0 959 433 AL – fabryczny alarm, 433MHz, korby

o dziwo w aucie mam jeszcze podświetlenia nóg :kox:

Opublikowano
Dnia 25.03.2017 o 18:53, bjoern napisał:

ważyłeś może koło?

Nie ważyłem...

 

Ale w tygodniu wlatuje dystans to wrzuce i sprawdzę...

Opublikowano
Panowie , czy MK z końcówką AL będzie obsługiwał el. składane lusterka ?
8E0 959 433 AL – fabryczny alarm, 433MHz, korby
o dziwo w aucie mam jeszcze podświetlenia nóg :kox:

Przecież moduł komfortu nic nie ma do znaczenia ze składaniem lusterek potrzebne są tylko odpowiedzcie silniczki w drzwiach i lusterka 10 bądź 14 pin jak coś wiem kto ma taki komplet [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
o dziwo w aucie mam jeszcze podświetlenia nóg :kox:

Przecież moduł komfortu nic nie ma do znaczenia ze składaniem lusterek potrzebne są tylko odpowiedzcie silniczki w drzwiach i lusterka 10 bądź 14 pin jak coś wiem kto ma taki komplet [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A ja myślałem cały czas , ze mysi być moduł i silniczki w drzwiach :D dobrze wiedzieć , sprawdzę silniczki i będzie wiadomo :D
Dzięki za pomoc [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Widziałeś co zrobił Kkam ? Masz dzięki jego modułom możliwość składani lusterek z pilota [emoji16] Mega zaje fajna sprawa [emoji16][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
7 minut temu, Karol89 napisał:

Widziałeś co zrobił Kkam ? Masz dzięki jego modułom możliwość składani lusterek z pilota emoji16.png Mega zaje fajna sprawa emoji16.pngemoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tyle, że modułów już nie robi niestety.

Opublikowano

Kwestia zainteresowania i dobrego podejścia do tematu [emoji16][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Właściwie to popyt był i nadal jest. Jaki był w sumie powód zakończenia produkcji modułów, ktoś wie?

Opublikowano

jakby były to czemu nie :D tylko wpierw trzeba lustra ogarnąć :D:naughty:

Opublikowano
Dnia 31.03.2017 o 07:38, kaju napisał:

zaraz zaraz... turzol, czy Ty sprzedajesz auto? forum się kończy? :shock3:

W sumie juz klepnięte, ja teraz robie je pod klienta czyt. rezam do serii ;)

Opublikowano
2 godziny temu, STANIV napisał:

jakby były to czemu nie :D tylko wpierw trzeba lustra ogarnąć :D:naughty:

mam cały komplet wraz ze sterownikami szyb. lustra 10 pin, wkłady foto

Opublikowano

Jedno się kończy, a drugie zaczyna. Niejednemu z nas nasuwa się pytanie......i co teraz, jaka fura???:wink:

Opublikowano

Czy turzol nie zrobił prima aprilis [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Dnia 31.03.2017 o 08:56, aleksbend napisał:


Przyszła wycena 556 zł śmiech na sali

Ogólnie grupę VAG to ubezpieczalnie płacą tyle co nic. Koledze w Mazdzie za coś podobnego , ale z tyłu dali ponad 1000 zł... A nie da radę znaleźć mechanika co ci wystawi fakturę za naprawę na grube siano, a później wiadomo :)

9 godzin temu, C4NC3R napisał:

mam cały komplet wraz ze sterownikami szyb. lustra 10 pin, wkłady foto

Nie miałeś wcześniej u siebie 1.9 ?

7 godzin temu, grzes283 napisał:

Jedno się kończy, a drugie zaczyna. Niejednemu z nas nasuwa się pytanie......i co teraz, jaka fura???:wink:

Jak to jaka Audi :)

Opublikowano

Chyba tak będę musiał zrobić tylko czy jak kupie ori zderzak to czy nie będą robić problemów później z wypłata itp. Jeszcze pewnie rzeczoznawca przyjedzie po naprawie a tam później zderzak cały w kolorze a nie tylko góra itp i to takie pierdolenie trochę

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.