Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, junior555 napisał:

Panowie mam szybkie pytanko, czym usunąć pozostałości po kleju ciężarków z felg? Co roku kleją nowe i już nie mam czystego miejsca na feldze a zazbyt nie chce to schodzić . Jak macie jakieś sprawdzone sposoby ew preparaty to był bym wdzięczny za info.

A wino w domu pędzi? Ja co roku zarówno z zimówek jak i z letnich ścinam ciężarki żyłką, a klej elegancko schodzi po zastosowaniu gumowego korka z balonu na winiacza. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry z wieczora. 

Chłopy, sprawa wygląda tak. Jak to mawia Hajto..." truskawką na torcie"  będzie przyklejenie na błotniki emblematów eslajna w moim dupowozie. Z racji, że nie chcę mieć agroeslajna, to znaczki muszę przykleić dokładnie w oryginalne miejsce. Teraz pytanie, skupcie się Panowie. Czy są jakieś szablony, aby przykleić to idealnie i równo? Czy zostaje tylko usługa w ASO............też pewnie na oko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, grzes283 napisał:

Dobry z wieczora. 

Chłopy, sprawa wygląda tak. Jak to mawia Hajto..." truskawką na torcie"  będzie przyklejenie na błotniki emblematów eslajna w moim dupowozie. Z racji, że nie chcę mieć agroeslajna, to znaczki muszę przykleić dokładnie w oryginalne miejsce. Teraz pytanie, skupcie się Panowie. Czy są jakieś szablony, aby przykleić to idealnie i równo? Czy zostaje tylko usługa w ASO............też pewnie na oko?

Wyczaj ori S-line na parkingu, podjedź żeby się zrównać błotnikami i kleisz jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pany, bez takich przesadyzmuf :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź przestań, bez znaczków jest bardziej czysto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, turzol napisał:

Wyczaj ori S-line na parkingu, podjedź żeby się zrównać błotnikami i kleisz jak należy :)

Hahaha w sumie, to mozna i tak, ale......ciężko będzie znaleźć eslajna i długo to potrwa, no i dalej może nie być tak jak trzeba. :-)

Myślicie , że nie ma do tego szablonów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze jutro w ELSIE i dam znać, powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, afroo. napisał:

A wino w domu pędzi? Ja co roku zarówno z zimówek jak i z letnich ścinam ciężarki żyłką, a klej elegancko schodzi po zastosowaniu gumowego korka z balonu na winiacza. :decayed:

Muszę Ci przyznać że inwencja nie zła :D, aż przetestuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, turzol napisał:

Sprawdze jutro w ELSIE i dam znać, powinno być

Artur, pamiętałeś? Jak coś, to czekam na info....

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, grzes283 napisał:

Artur, pamiętałeś? Jak coś, to czekam na info....

pozdrawiam.

Prosze , dane z ELSY

 

zqqHcEr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie czy blotnik nie byl nigdy odkrecany, czy drzwi nie opadly gdzies na zawiasie i czy przez to szczelina miedzy nimi nie jest o 0.5mm wieksza, bo wtedy wymiar juz sie nie bedzie zgadzal ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpytam może ktoś z Was coś podpowie. Ciągle temat z drganiami budy. Ostatnio przyuważyłem pod maską, że silnik ma spore wibracje na jałowym, jak dodaje trochę gazu to się uspokaja ale jak schodzi znowu na zadane obroty to znowu się zaczyna. Drgania na samej budzie pojawiają się na jałowym jak wkrecę go na 1800 obrotów albo w trakcie jazdy na każdym biegu w okolicach 2200 i jak hamuje silnikiem. Spotkał się już ktoś z takimi objawami? Korekcje patrzyłem i jest ok. Żadnych błędów na sterowniki silnika nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grzes283 napisał:

Bardzo dziękuję. :-)

:hi:jak ktos coś jeszcze potrzebuje to dawać znać póki mam sesje w ELSIE otwarta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2017 o 16:09, turzol napisał:

:hi:jak ktos coś jeszcze potrzebuje to dawać znać póki mam sesje w ELSIE otwarta ;)

A powiedz mi, czy znaczki s-line na błotnikach powinny być plastikowe czy metalowe w oryginale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grzes283 napisał:

A powiedz mi, czy znaczki s-line na błotnikach powinny być plastikowe czy metalowe w oryginale?

ori sa metalowe.

 

Panowie musze włożyć do B6 serie zawias 1BA - tylko nowe wchodzi w grę jeśli chodzi o amorki. Chodzi o maksymalny komfort i uzyskanie dużego prześwitu

Czy ten zestaw Sachs będzie ok czy brać Bilki? Co generalnie lepiej zniesie nasze drogi? I czy cena jest ok czy może ktoś ma załatwić taniej zestawik?

http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-przod-tyl-audi-a4-b6-oslony-i5948579978.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori sa metalowe.
 
Panowie musze włożyć do B6 serie zawias 1BA - tylko nowe wchodzi w grę jeśli chodzi o amorki. Chodzi o maksymalny komfort i uzyskanie dużego prześwitu
Czy ten zestaw Sachs będzie ok czy brać Bilki? Co generalnie lepiej zniesie nasze drogi? I czy cena jest ok czy może ktoś ma załatwić taniej zestawik?
http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-przod-tyl-audi-a4-b6-oslony-i5948579978.html

Miałem
Szału nie robią.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału mają nie robić bo plan jest na zrobienie kozy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału mają nie robić bo plan jest na zrobienie kozy :wink:

Jak pod sprzedaż to ok [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...