Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, RicS3 napisał:

Mam właśnie coś takiego ale dosyć duża temperaturę osiąga i boję się, że coś się zapali

żarówki w błotniki :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry z wieczora.....pytanko, bo już zgłupiałem. 

Wsadziłem do siebie oponę 225/45/18 na 8J felgę i wygląda średnio. Czy na tej samej feldze opona 245/40 da optycznie większe koło? 

Bo generalnie przy 225/45 profil jest nieco wyższy. Być może opona inaczej się rozkłada.....

Nie chciałem pchać 245, bo za szeroka, ale przy 225 koła giną na aucie. Może 225/50???

Opublikowano

A może poprostu daj rozmiar większe ? C6 to juz gabarytowo duży wóz, wiec kółka typu 17' 18' poprostu giną.

Opublikowano
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

A może poprostu daj rozmiar większe ? C6 to juz gabarytowo duży wóz, wiec kółka typu 17' 18' poprostu giną.

Nie koniecznie. Zimowe mam 225/50/17 na 7,5J i widać to koło. A przy obecnych wygląda jakby za małe było. Nie mam na myśli samej felgi. Obwodowo jest to samo. Dlatego jedyne sensowne wytłumaczenie to opona. 

Opublikowano

Koles z roboty w C6 na 19' ma:

Lato 255/35

Zima 255/40

Opublikowano
19 minut temu, KoJ@K napisał:

Koles z roboty w C6 na 19' ma:

Lato 255/35

Zima 255/40

Tak, ale mój przy 255 to już nie pojedzie. 170 ps to za mało na taką oponę. 225 jest ok jeśli chodzi o spalanie  jazdę itd.... 

Opublikowano

No on tam ma tego klekota 3.0 po czipsie.

Ale te 255 to juz spory kapeć...

Drugi zaś w 2.0 tdi na rotory 19' zalozyl opony chyba z suwa - 245/45 :lol:

Opublikowano
32 minuty temu, KoJ@K napisał:

No on tam ma tego klekota 3.0 po czipsie.

Ale te 255 to juz spory kapeć...

Drugi zaś w 2.0 tdi na rotory 19' zalozyl opony chyba z suwa - 245/45 :lol:

To już lekka przesada....rozmiar jak na 17", a nie 19"

Opublikowano

No dokladnie, ale takie ma pojecie, jak mu mowilem ze w 19' to zeby bral 35 to popatrzyl na moje 225/35 na 10J naciagnietych i mowi, ze takich nie chce, a w 17' mial 45 i bylo dobrze, wiec tu tez takie wezmie... :doh: se wyobraz jak to wyglada na tych kolach i jeszcze zawias BA ...

Opublikowano
Tak, ale mój przy 255 to już nie pojedzie. 170 ps to za mało na taką oponę. 225 jest ok jeśli chodzi o spalanie  jazdę itd.... 

Nie przesadzaj że nie pojedzie ja mam u siebie 235 lato zima
Opublikowano

naciąg jest dobry, ale przy gwincie lub airze.....na serii jest lipa. 

Zawartość dodana 2 minutes later

Pajda, pojedzie i na 265.....tylko jak:grin:

Opublikowano
naciąg jest dobry, ale przy gwincie lub airze.....na serii jest lipa. 

Zawartość dodana 2 minutes later Pajda, pojedzie i na 265.....tylko jak:grin:

Toś po co brał 2.0? Trzeba było coś mocnego kupić do ścigania się [emoji6]

 

Opublikowano
24 minuty temu, pajda napisał:

Toś po co brał 2.0? Trzeba było coś mocnego kupić do ścigania się emoji6.png

 

Rakietę najlepiej, wtedy nie było by problemu z oponami ;-)

Ale nie istotne, bo odbiegamy od pytania.

Czy felga 8J z oponą 225/45/18 optycznie pomniejsza koło w stosunku do opony 245/40/18 ?

Opublikowano

Panowie dwa pytania jaki kabel do tego potrzebuje i co to obsługuje ? ?

IMG_0910.JPG

Opublikowano

Pany czy jeśli wyjmę na 2 dni RNS-E fabryczne z mojej A4 to przy ponownym podpięciu będzie żądać kodu?

Opublikowano
14 minut temu, Rabbi napisał:

Pany czy jeśli wyjmę na 2 dni RNS-E fabryczne z mojej A4 to przy ponownym podpięciu będzie żądać kodu?

Wyciagasz, wkładasz i tak bez opamiętania.....przerabiałem to u siebie i nie było problemu. Dopiero przy innym radiu woła jednorazowo o kod

Opublikowano

Niepowinien , mam concert III wyjmowałem go kilka razy i nigdy nie pytał o kod , tylko nie wkładaj żadnego innego radia ,bo wtedy zapyta o kod

Opublikowano

Praktycznie jak wyjmuje radio to nigdy kodu ponownie nie wpisuje,ale jak przy tak długim czasie będzie 

W puncie z kodem nie było problemu jak zmieniłem radio a po dłuższym czasie wróciłem do ori (radio z codem a auto z magistralą can)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.