Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

o k**wa, to lipna sprawa :kwasny: A reszta kradła? Jak by mieli jaja to by się przyznali już żeby innym życia nie psuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

o k**wa, to lipna sprawa :kwasny: A reszta kradła? Jak by mieli jaja to by się przyznali już żeby innym życia nie psuć...

Trafili jednego co kradl a reszta nic:kwasny: A ogólnie ci co wynoszą to dalej pracują:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie moze ktos jaki numer ma listwa na tylny zderzak S4 avant, kolor czarny, nie ma ktos na sprzedanie, bo ze zwyklego ni kuta nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa wczoraj zostałem zwolniony po 6 latach pracy z firmy wraz z 7 innymi osobami za podejrzenie kradzież czesci:kwasny: Kurfa szkoda że nie kradłem:facepalm:

Przejebane. Jak już teraz nic nie stracisz to bym się z nimi sądził bo same podejrzenie chyba nie wystarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa wczoraj zostałem zwolniony po 6 latach pracy z firmy wraz z 7 innymi osobami za podejrzenie kradzież czesci:kwasny: Kurfa szkoda że nie kradłem:facepalm:

Przejebane. Jak już teraz nic nie stracisz to bym się z nimi sądził bo same podejrzenie chyba nie wystarcza?

No nie ale nie znam sie na prawie pracy bo umowe mialem na stałe i nie wiem czy mogą tak sobie ją rozwiązać. Chyba bedzie sprawa bo sporo niewinnych polecialo. Moj brat też:kwasny: Wszyscy z nich byli na wykrywaczu klamst oprócz mnie no ale że rodzina to i ja się załapałem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wykrywacz kłamstw chyba jeszcze nie może być oficjalnie użyty do ustalenia winnego? Czy już się prawo zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa wczoraj zostałem zwolniony po 6 latach pracy z firmy wraz z 7 innymi osobami za podejrzenie kradzież czesci:kwasny: Kurfa szkoda że nie kradłem:facepalm:

Przejebane. Jak już teraz nic nie stracisz to bym się z nimi sądził bo same podejrzenie chyba nie wystarcza?

No nie ale nie znam sie na prawie pracy bo umowe mialem na stałe i nie wiem czy mogą tak sobie ją rozwiązać. Chyba bedzie sprawa bo sporo niewinnych polecialo. Moj brat też:kwasny: Wszyscy z nich byli na wykrywaczu klamst oprócz mnie no ale że rodzina to i ja się załapałem:kwasny:

:kwasny::kwasny: czym sie zajmowales?? co do wykrywacza to nie moze byc on brany jako dowod bo latwo go oszukac. wspolczuje wiem jak to jest byc wyjebanym przez pracodawce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrywacz kłamstw ... :shock3:

Tego jeszcze nie słyszałem.

pracowałem w Inter Carsie. No już odkąd pracuje czyli 6lat był stosowany:wink: Nie jakaś super praca ale troche szkoda po 6 latach zostać za nic wyjebanym:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW S4... Szkoda tylko, że to to samo co A4...

:polew::polew::polew:

Kupujemy Puma? :grin:

Pewnie każdy po jednej sztuce żeby było widać tą różnicę:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zestawy hamulcowe 320/288 ,ktore wiele osob sprzedaje sa z a6 c6? Wszystko pasuje plug&play? ( glownie chodzi mi o tyl, bo w c6 jest przeciez elektryczny hamulec reczny a zacisk ma silniczek...) Mam okazje tanio kupic, wiec jak to jest panowie? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zestawy hamulcowe 320/288 ,ktore wiele osob sprzedaje sa z a6 c6? Wszystko pasuje plug&play? ( glownie chodzi mi o tyl, bo w c6 jest przeciez elektryczny hamulec reczny a zacisk ma silniczek...) Mam okazje tanio kupic, wiec jak to jest panowie? :eusathink:

Zacisk przedni z A6 C6 jest inny niż ten z A4 B7!! Możesz mieć problem z założeniem felgi.

Jak zuważyłeś, w A6 C6 jest elektryczny hamulec ręczny, nie zamontujesz tego w A4 B6/B7. Jest oddzielny wątek o swapie hamulców, wszystkie informacje w nim znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...