Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

pocas to chyba każdy zrozumiał ale w którymś z ostatnich auto światów też piszą o "programawalności częsci" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

Jaki aku do mojego Avj?? Jaką firmę Bosch czy centra? Ile tam amper jest?? Coś kojarzę że chyba 74 ale pewności nie mam a,sprawdzić nie było czasu,rano :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocas to chyba każdy zrozumiał ale w którymś z ostatnich auto światów też piszą o "programawalności częsci" :grin:

Bo to normalna rzecz przy projektowaniu części. Daleko nie trzeba szukać. Ostatnio do łódzkiej politechniki wpłynął wniosek o zaprojektowanie pewnej części do nowo powstające zmywarki. Jedno z kryteriów? Max 3 lata żywotności i użycie b. drogich części by nie było sensu budowania zamienników. Oczywiście w artykule jedzie autor po bandzie na 100%, ale niestety z biegiem lat będziemy się tylko zbliżać do takiej wizji, a nie oddalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocas to chyba każdy zrozumiał ale w którymś z ostatnich auto światów też piszą o "programawalności częsci" :grin:

Bo to normalna rzecz przy projektowaniu części. Daleko nie trzeba szukać. Ostatnio do łódzkiej politechniki wpłynął wniosek o zaprojektowanie pewnej części do nowo powstające zmywarki. Jedno z kryteriów? Max 3 lata żywotności i użycie b. drogich części by nie było sensu budowania zamienników. Oczywiście w artykule jedzie autor po bandzie na 100%, ale niestety z biegiem lat będziemy się tylko zbliżać do takiej wizji, a nie oddalać.

dokładnie jest to prawdą...niestety :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza osoba z IC sprawe ma:naughty: Sędzia stwierdził że ugoda ze strony IC bo inaczej dostają po d*pie:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza osoba z IC sprawe ma:naughty: Sędzia stwierdził że ugoda ze strony IC bo inaczej dostają po d*pie:banan:

:hi:

Trzymam kciuki , może przy okazji jakieś $$ ci wpadnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, chcę wyjąć na noc aku do ładowania, poprzedni właściciel dokładał rns-e - i tu pojawia się pytanie - będzie wołać o kod czy loteria??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, chcę wyjąć na noc aku do ładowania, poprzedni właściciel dokładał rns-e - i tu pojawia się pytanie - będzie wołać o kod czy loteria??

loteria :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, chcę wyjąć na noc aku do ładowania, poprzedni właściciel dokładał rns-e - i tu pojawia się pytanie - będzie wołać o kod czy loteria??

loteria :decayed:

To jakoś wpływa? Raz wbity pin do rns chyba się paruje z licznikiem i wyciąganie aku nie ma znaczenia (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom dobrze by było...

a co jeśli się nie uda?? słyszałem legendy o magicznej płytce :naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, chcę wyjąć na noc aku do ładowania, poprzedni właściciel dokładał rns-e - i tu pojawia się pytanie - będzie wołać o kod czy loteria??

Jak masz pod ręką jakiś drugi aku , nawet nie musi być jakiś full sprawny to możesz go sobie podłączyć jako podtrzymanie pamięci z czasie gdy będziesz ładował ten swój . Bo tak to loteria :wink:

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

nom dobrze by było...

a co jeśli się nie uda?? słyszałem legendy o magicznej płytce :naughty::grin:

Płytka magiczka istnieje, tylko że po użyciu jej psuje się soft (tzn. X---) i trzeba go wgrać ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9y8uheda.jpg

Dziurki pod ambiente zrobione, można montować :)

Przy okazji do wzięcia jest lampka z prawej z fabrycznie wycietymi otworami, bez diodek.

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...