Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Wybór anteny do CB-Radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co do jazdy tłumnej to rozumiem, al e jeszcze się nie spotkałem na ruchliwych drogach żeby ktoś z anteną nie jechał , a na bocznych drogach z tym zasięgiem możesz dostać odpowiedź z innej dróżki i sie przejechać , znam osobiście taką pomyłkę.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, potrzebuję antenę do CB- RADIA Johnny III. Zależy mi na tym, aby była przede wszystkim dość krótka. Obecnie mam SIRIO ML145, ale w codziennym użytkowaniu jest nie bardzo, na każdym parkingu podziemnym przeszkadza, a chowanie jej do auta jest kłopotliwe z racji długości. Co możecie polecić , żeby było niezłej jakości? Myślałem nad modelem Missouri :mysli:

Opublikowano

Panowie, potrzebuję antenę do CB- RADIA Johnny III. Zależy mi na tym, aby była przede wszystkim dość krótka. Obecnie mam SIRIO ML145, ale w codziennym użytkowaniu jest nie bardzo, na każdym parkingu podziemnym przeszkadza, a chowanie jej do auta jest kłopotliwe z racji długości. Co możecie polecić , żeby było niezłej jakości? Myślałem nad modelem Missouri :mysli:

Lemm 900

Opublikowano

Panowie, potrzebuję antenę do CB- RADIA Johnny III. Zależy mi na tym, aby była przede wszystkim dość krótka. Obecnie mam SIRIO ML145, ale w codziennym użytkowaniu jest nie bardzo, na każdym parkingu podziemnym przeszkadza, a chowanie jej do auta jest kłopotliwe z racji długości. Co możecie polecić , żeby było niezłej jakości? Myślałem nad modelem Missouri :mysli:

Lemm 900

masz taką?? jak się sprawuje? :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Myślałem nad modelem Missouri :mysli:

Missouri ładnie wygląda :wink4: Ostatnio testowałem Michigan Presidenta ,ładnie idzie jak na krótką antenkę :good:

Opublikowano

lemm at 1200, używam i jestem super zadowolony

Opublikowano

ja mam SIRIO AS-100 i słyszałem więcej niż kumpel który jechał za mną z Presidentem Missouri. ja leciałem Berlingo on Ducato więc dodatkowo był wyższy. polecam tą antenkę. ostatnio czytałem o Sirio Omega 27 która jest taka jak AS-100 tylko dodatkowo jest łamana... AS-100 ma 100cm Omega 95

Opublikowano

Panowie, potrzebuję antenę do CB- RADIA Johnny III. Zależy mi na tym, aby była przede wszystkim dość krótka. Obecnie mam SIRIO ML145, ale w codziennym użytkowaniu jest nie bardzo, na każdym parkingu podziemnym przeszkadza, a chowanie jej do auta jest kłopotliwe z racji długości. Co możecie polecić , żeby było niezłej jakości? Myślałem nad modelem Missouri :mysli:

Lemm 900

masz taką?? jak się sprawuje? :naughty: :gwizdanie:

rewelacja. idelany wybór: jakość/cena

Opublikowano

jak by ktoś potrzebował mam na sprzedaż Antenę CB PRESIDENT GEORGIA antena fajna bo mała i nie widzialna praktycznie dla złodzieja a niestety dużo ich :confused4: bo ściąganie co chwile anteny z dachu to jest udręka. Antena nie ma jakiegoś mega zasięgu ale na normalne poruszanie sie starcza w zupełności :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://allegro.pl/antena-magnetyczna-cb-omega-mag-sirio-italy-orygin-i1337088556.html

Ja Ciesze sie tym modelem naprawde moge ja polecic ma solidna podstawe przy 220km/h nie odleciala :naughty: jest tez estetyczna w kolorze czarnym co komponuje sie z moim autem, ma łamana podstawe co tez ulatwia montaz w niektorych miejscach, ogolnie polecam SIRIO :good:

Opublikowano

http://allegro.pl/antena-magnetyczna-cb-omega-mag-sirio-italy-orygin-i1337088556.html

Ja Ciesze sie tym modelem naprawde moge ja polecic ma solidna podstawe przy 220km/h nie odleciala :naughty: jest tez estetyczna w kolorze czarnym co komponuje sie z moim autem, ma łamana podstawe co tez ulatwia montaz w niektorych miejscach, ogolnie polecam SIRIO :good:

te Sirio mają mocne magnesy :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie potrzebuję w miarę średnią krótka i dobrą antenke ? jaką polecacie ?

pozdr.

Opublikowano

Lemm 900

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Antene lepiej na uchwyt czy magnes?

Szukam czegos do metra maksymalnie.

Opublikowano

Antene lepiej na uchwyt czy magnes?

Szukam czegos do metra maksymalnie.

Jak Ci zależy na lepszych osiągach to uchwyt,chociaż przy tak krótkich antenach to wielkiej różnicy nie będzie. Bierz sobie magnes,zawsze szybko można przerzucić do innego auta.

Aaa,montując uchwyt trzeba się wbić wkrętami w blachę :naughty:

Opublikowano

Antene lepiej na uchwyt czy magnes?

Szukam czegos do metra maksymalnie.

A czego oczekujesz od anteny ?

jak dużo jeździsz ? Często będziesz używał cb ?

Opublikowano

Aktualnie malo jezdze w trasy.Jak juz wyruszam to jest naszpikowana suszarkami i radarami.

Nie potrzebuje duzego zasiegu.Oczekuje normalnej komuniacji na trasie z kierowcami.

Opublikowano

jakie koszta chcesz przeznaczyć ?

Opublikowano

jakie koszta chcesz przeznaczyć ?

Nie wiem w sumie.Mniej to lepiej :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.