Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Wybór anteny do CB-Radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eee tam,jak 150cm postawisz na klapie to nie ma tragedii :decayed:

Opublikowano

ja mam sedana i smigam z ml-145 na klapie ... owszem moze i wygląda jak samochód zdalnie sterowany , ale dla mnie wyglada :good: powiem szczerze że niewielka była by różnica miedzy 130 a 150 cm

Opublikowano

Antena umiejscowiona na klapie jak również w którymkolwiek rogu samochodu działa kierunkowo, wiec odradzam ten sposób umiejscowienia anteny, chodzi tu o tzw. sztuczną ziemię czyli odbicie fali od karoseri samochdu. Środek dachu jest najlepszym miejscem, gdyż wtedy antena nadaje równomiernie we wszystkich kierunkach a nie jak w twoim przypadku będzie ładnie nadawała do przodu, a do tyłu :thumbdown:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

z mojej strony dodam że jest to wyrzucenie kasy w błoto :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

panowie potrzebuje antenke :D tylko krótką, jaka jest na topie? w cenie 100-150. czekam na podpowiedź :)

Opublikowano

panowie potrzebuje antenke :D tylko krótką, jaka jest na topie? w cenie 100-150. czekam na podpowiedź :)

Jak krótką potrzebujesz? Mogę Ci sprzedać fajną antenę Presidenta,model Michigan , jakby co to PW :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,ja proponuję anteny dłuższe,bo wszystkie krótkie anteny nie spełniają swojej roli http://allegro.pl/antena-alaska-president-koncowka-100-oryginal-i1683997840.html fajna antena w dobrej cenie lub podobne presidenta.

Opublikowano

panowie potrzebuje antenke :D tylko krótką, jaka jest na topie? w cenie 100-150. czekam na podpowiedź :)

jak kolega Kali S4 zaproponuje dobrą kase to możesz brać od niego :wink4:

a jezeli nie to Presidenta Floride bierz , nie jest to oko moskwy z czarnobyla , ale jak na podstawowe zadania powinien zdać egzamin

Opublikowano

panowie potrzebuje antenke :D tylko krótką, jaka jest na topie? w cenie 100-150. czekam na podpowiedź :)

nie jest to oko moskwy z czarnobyla ,

hoho - kolega wtajemniczony widze - zamierzam sie tam wdrapac we wrzesniu :naughty:

Opublikowano

Czy warto inwestować w Inteka M-760 + antene PRESIDENT MISSOURI ? Co sądzicie o takim zestawie ?

Opublikowano

Panowie.. powiedzice ile potrzeba kabla dla anteny magnesowej.

radio pod kierownica w schowku. kable mysle podciagnac gdzie pod plastikami kolo drzwi i wyjscie na tylne lewe drzwi za fotelem i na dach.czy 4 metry ktore sa dane do anteny wystarczaja ??

a antena magnes podstawa 12.5cm dla sirio omega 27 lub 14.5cm sirio turbo 800.. cos wybiore na miejscu w sklepie..

Opublikowano

Długość kabla jaka powinna być do każdej anteny to 3.64 razy wielokrotność.

Opublikowano

no Panowie ile tego kabla schowaliście za plastiki by wyjść z antena na dach lub bagaznik...

Opublikowano

wez 6 metrów - napewno styknie, i nie wierz w bajki ze ma byc jakąś wielokrotnoscią, montowałem rozne długosci kabla i wszystkie sie ładnie wystroiły

Opublikowano

zamontowałem CB u siebie , patent który miałem w innym samochodzie.

zdjęcia robione kalkulatorem więc sory za jakość.

cb3zb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

cb2o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

przełożyłem ten uchwyt na szybko ale do końca nie pasuje, muszę ciut przedłużyć ramię żeby fotel przesuwał się do przodu w całym zakresie. teraz jest ok, ale może być lepiej :>

Opublikowano

Super dzieki Skeeber..przedluzke 2mb kupilem. do anteny omega27 sirio.. ladnie spasowane do alana 18+. :hi:

Opublikowano

Mobilki :tongue4: potrzebuje zwiekszyc zasieg odbioru/nadawania - mam Legenda II i Floryde 65cm

Co polecacie - bat odpada - uzywam go do czegos innego :kox:

Opublikowano

Mobilki :tongue4: potrzebuje zwiekszyc zasieg odbioru/nadawania - mam Legenda II i Floryde 65cm

Co polecacie - bat odpada - uzywam go do czegos innego :kox:

Z CB nie jest, jak z mechaniką. Tu mało da się przewidziec i obliczyć. Oczywiście teoretycznie można to zrobić, ale to tylko mała część całości.

Na zasięg nadawania ma wpływ wiele czynników, z których na większość nie masz żadnego wpływu. Z odbiorem jest jeszcze gorzej.

Ze swojej strony możesz jedynie zadbać o dobre radio + dobrą antenę + prawidłowy montaż i zestrojenie. To wszystko.

Mimo tego raz będziesz leciał na 20 km, a zaraz potem zaledwie na 500m.

Opublikowano

Ten zestaw co mam w PL jest wystarczajacy ale poza juz takiego nasycenia :> informacji nie ma i dlatego cos bym chcial pomodzic - ale cisnienia nie ma :tongue4:

truckmaniac jak juz mam mozliwosc to zapytam :decayed: za granica uzywasz takiej samej czestotliwosci jak w PL czy przeskakujesz na inna - to ze na inny kanal to wiem :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.