Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Gwint troche za bardzo rozkrecony :

dsc00648l.jpg

dsc00646lu.jpg

dsc00650g.jpg

:shocked::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Potrojne poklony- fele i ich kolor nawet mnie zaskoczył. Nosb - jesteś przehooj!!! Zbudowles remize z klasa! SZACUNEK już teraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pomysl : pierdolne na nie takie czarne ciapki jak Y naszego pana moskala :polew:

TO chyba najgorszy pomysł w Twoim życiu :decayed:

Koło dałbym w jakiś oczojebny kolor.. :kox:[br]Dopisany: Wrzesień 18, 2011, 03:42:08 _________________________________________________

Pozatym wpadl krycha i wymienil mi dywan na czarny bo ja lezalem pod autem i nie chcialo mi sie :good:

Dobrze miec swojego niggera :kox: :kox:

japa kapciu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb zaje...ne śruby to normalka :kwasny::decayed:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 00:21_________________________________________________Szkoda że listew drzwiowych nie usunąłeś i nie zrobiłeś na gładko :gwizdanie:

Poka jakie fele bedziesz zakladał :naughty:

i dobrze ze zostawil bo bylo by jak z tjuningowego zlotu :rolleyes:

dokładnie przecież tam może przykleić ori znaczek rs4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb a czy te progi od rs4 pasują do a4 b6 bezpośrednio czy błotniki i tylne panele poszerzałeś lub je zmieniałeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb a czy te progi od rs4 pasują do a4 b6 bezpośrednio czy błotniki i tylne panele poszerzałeś lub je zmieniałeś :mysli:

Łuki nie załamuj mnie proszę :facepalm:

Nosb założył całe body Rs4, ćwiartki rs4, błotniki, zderzaki, wszystko ORI RS4. Progi takie niestety nie podejdą do zwykłej B6 chyba, że wyrzeźbisz poszerzone nadkola i jakoś to wpasujesz, tzn w sumie to byś je dał radę zamontować ale jak to będzie wyglądać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokoj dziewczynki dac sE buzi na zgode :decayed:

Moze jutro wypcham toto na ulice zobaczyc jak sie prezentuje w naturalnym srodowisku a poki co najt kłik prawie seszyn :

p1020273c.th.jpg

p1020209b.th.jpg

p1020215o.th.jpg

p1020204n.th.jpg

p1020266e.th.jpg

p1020202kw.th.jpg

Co do progow mozna sobie wyrzezbic takie trojkaciki zeby spasowac je z ori blotnikiem ale to bez sensu wdg mnie. [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:57_________________________________________________Acha przod pojdzie 1,5- 2cm w gore. Tylu nie tykam bo dojdzie wnetrze , kanapa , suby , wzmaki wiec troche przykucnie jeszcze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skoncze zaloze jej nowy watek chyba ;) Bo ten to faktycznie ciezko cos znalesc :) W zime w nudne wieczory zrobie porzadny temat krok po kroku z opisem zmian chociaz latwiej by bylo napisac co zostalo stare :polew:

Opony 245/30/R20 wiec nie takie niziutkie bardzo a szerszych nie chcialem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...