Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Daniel wal na biało- daytona jest słaby- jeżdzi jeden po Kielcach (przynajmniej podobny kolor to wygląda słabo) ewentualnie pod kolor zderzaka tylnego :wink4:

images_CAS6_TQP2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daytona :naughty:

IMHO Daytona posysa

Mam podobny kolor i moim zdaniem do tak wyczesanego auta ten kolor średnio pasuje.

Ten lakier ma walić po gałach, krzyczeć: 'zobaczcie jaka fura'. Szary tego nie robi :thumbdown:

Aut szarych, burych jest na ulicach od cholery ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daytona :naughty:

IMHO Daytona posysa

Mam podobny kolor i moim zdaniem do tak wyczesanego auta ten kolor średnio pasuje.

Ten lakier ma walić po gałach, krzyczeć: 'zobaczcie jaka fura'. Szary tego nie robi :thumbdown:

Aut szarych, burych jest na ulicach od cholery ...

nareszcie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picture.php?albumid=22397&pictureid=184385

To zdjęcie przesądziło mój wybór, daytona grey + czarne detale jest :slina:

5438401333a0fc69cb5ez.jpg

a dla mnie toooo :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picture.php?albumid=22397&pictureid=184385

To zdjęcie przesądziło mój wybór, daytona grey + czarne detale jest :slina:

5438401333a0fc69cb5ez.jpg

a dla mnie toooo :slina: :slina:

to są te same odcienie ?? ten niżej na felach RS6 miażdzy suty, po nim biały, na koncu czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5438401333a0fc69cb5ez.jpg

Według mnie ten kolor jest najlepszy szybko się nie znudzi tak jak biały czy czarny i na dodatek ty już masz chromy i szedł bym w tym kerunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOSB- Znam w jasle za***isty zaklad lakierniczy maja piec i kabine z prawdziwego zdarzenia a nie garaz czy jakas szope z tona kurzu i koles cieni za element rozebrany 200-250 pojedyncze elementy jesli bys malowal calosc mylse ze moze nawet 180zl za element

koles ma kolejki ale mojemu znajomemu malowal to fabryka tak chyba nie robi pieknie wyszlo ale mowie 2tygdonie czekasz na termin zreszta mozesz zapytac jak cos podam Ci numer telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mogę podpowiedzieć to : daytona grey... :kox:

chciałbym tylko nadmienić, że przy takim kolorze lakieru ZAWSZE będzie widać różnice w odcieniach na plastiku i reszcie...

zresztą bardzo dobrze widać to na zdjęciu od frontu, jeśli Ci to nie przeszkadza to ok, ale jednak biały i czarny są takimi kolorami, że różnicy w odcieniach już nie ma ...

5438401333a0fc69cb5ez.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, szary jest z dooopy

Szarych jest w hoooy na polskich drogach. Musisz się przyjrzeć by dostrzec niuanse w kolorze.

Lakier na tym aucie ma y**** po gałach a nie cieniutko piszczeć żebrząc o uwagę :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, szary jest z dooopy

Szarych jest w hoooy na polskich drogach. Musisz się przyjrzeć by dostrzec niuanse w kolorze.

Lakier na tym aucie ma y**** po gałach a nie cieniutko piszczeć żebrząc o uwagę :naughty::kox:

no byłem za daytoną, ale masz dużo racji :cool1: to może miedziany? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, szary jest z dooopy

Szarych jest w hoooy na polskich drogach. Musisz się przyjrzeć by dostrzec niuanse w kolorze.

Lakier na tym aucie ma y**** po gałach a nie cieniutko piszczeć żebrząc o uwagę :naughty::kox:

dobrze prawi!

tym bardziej, że dla większości śmiertelników różnica pomiędzy Daytona, a zwykłym szarym jest mało zauważalna,

najlepiej byłoby wziąć paletę barw dla RS4 i się zastanowić, ale jeżeli chodzi o mnie to też jestem zdania, że Nosb powinien się zdecydować na bardziej odważny kolor, bo przecież nie reza zwykłego parcha tylko odjechane RS4, a jak auto ma być odjechane to jego kolor chyba też- no coś w tym stylu w każdym razie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 12:38_________________________________________________Biały sobie odpuść, bo robi się ich teraz full, nie mówiąc o czarnym :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, szary jest z dooopy

Szarych jest w hoooy na polskich drogach. Musisz się przyjrzeć by dostrzec niuanse w kolorze.

Lakier na tym aucie ma y**** po gałach a nie cieniutko piszczeć żebrząc o uwagę :naughty::kox:

dobrze prawi!

tym bardziej, że dla większości śmiertelników różnica pomiędzy Daytona, a zwykłym szarym jest mało zauważalna,

najlepiej byłoby wziąć paletę barw dla RS4 i się zastanowić, ale jeżeli chodzi o mnie to też jestem zdania, że Nosb powinien się zdecydować na bardziej odważny kolor, bo przecież nie reza zwykłego parcha tylko odjechane RS4, a jak auto ma być odjechane to jego kolor chyba też- no coś w tym stylu w każdym razie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 12:38_________________________________________________Biały sobie odpuść, bo robi się ich teraz full, nie mówiąc o czarnym :cool1:

no mnie przekonaliście panowie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej obstawiam za Daytona Grey :gwizdanie: Nie starajcie się spełniać własnych marzeń czyimiś rękoma :naughty:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...