Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dalej obstawiam za Daytona Grey :gwizdanie: Nie starajcie się spełniać własnych marzeń czyimiś rękoma :naughty:;)

Nieprawdaż? :naughty: :naughty: :przebiegly: :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Temat wyboru kolory przewijał się tu wielokrotnie i skoro wybór został zawężony do 3 podanych w ankiecie, to daytona jest najlepszym wyborem z podanych :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie starajcie się spełniać własnych marzeń czyimiś rękoma :naughty:;)

dobry tekst, :decayed:

i coś w tym jest, bo faktycznie gdybym np. ja miał przyjemność sobie w salonie konfigurować RS4 to rozglądałbym się za jakimś odważnym kolorem :kox: , ale nie powiesz, że byłaby to jakaś wyjątkowo niesłuszna decyzja i wybór :chytry:

PS. Tak ostatnio jeżdżąc autem po PL drogach zwracam uwagę na kolory aut jeżdżących po naszych drogach i muszę z przykrością stwierdzić ze Polacy boją się wybierać nietypowe kolory, dominuje srebrny, czarny, szary, granatowy, a innych jest nieproporcjonalnie mniej niż np. w DE :gwizdanie:

może to dlatego, że jest u nas bardzo dużo aut zakupionych jako używane, a jak wiadomo kupując używane wybiera się w tym co jest :gwizdanie:

sam mam AUDI kupione jako używane i kolor nie jest jakiś nieprzeciętny, tyle, że dla mnie priorytetem był stan techniczny auta a nie jaki ma kolor bo używam go do pracy, co innego jak auto składa się dla funu :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wyboru kolory przewijał się tu wielokrotnie i skoro wybór został zawężony do 3 podanych w ankiecie, to daytona jest najlepszym wyborem z podanych :tongue4:

co nie zmienia faktu , że fantazjować można dalej...a nóż zmieni zdanie w "ostatniej sekundzie" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie starajcie się spełniać własnych marzeń czyimiś rękoma :naughty:;)

nie pier... :polew:

ps jade tam do niego w sobotę będę go na niebieski namawiał albo biały - SZARY jest dla SZARYCH LUDZI :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 byl taki wyrypany kolor czerwien ze zlota perla czad szukam foty ale nie moge znalezc aby pokazac

kolor sie chyba nazywa canyonred perleffekt albo cherrygold perleffekt

http://img37.imageshack.us/i/img2722pz.jpg/

http://img580.imageshack.us/i/img0536w.jpg/

http://img63.imageshack.us/i/img0621x.jpg/

http://img35.imageshack.us/i/swisstuningshow5.jpg/

w nowych a6 tez znow jest ten kolor i nazywa sie granatrot perleffekt

http://konfigurator.audi.de/controller?next=exterior-page&mandant=accx-de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za profi robote to 5 k za malowanie chyba nie duzo sam dzwonilem do konkretnych ludzi i chca 6k za malowanie a4 b5 w avancie....z poczatku zaskoczyla mnie cena ale jak zaczalem dzwonic po innych polecanych zakladach to ceny sie wachaly od 5k-12k.....a dzwonilem do 7 zakladow razem......jak masz dac 4k za malowanie i sie wkorwiac jak moskal/duffy to doloz troche i miej problem poprawek z glowy jak masz sprawdzony zaklad.....bo jezdzic i sie wk***iac ze cos zj***li to nie sztuka....

jak dla mnie bialy jest kosa :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie cena 5k za malowanie auta to stanowczo za wiele tymbardziej jesli juz jest rozebrane

juz im sie pier... jak i szwabom za byle co chca kase doic na maxa niby pseudo specjalisci

ten koles ktory w jasle robi daje gwaracje wiec o fuszerce nie ma mowy i mysle ze temat za jakies 2500 - 2800 do ogarniecia bo elementow jest 14 jak by dobrze zagadac zrobi po max po 200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie cena 5k za malowanie auta to stanowczo za wiele tymbardziej jesli juz jest rozebrane

juz im sie pier... jak i szwabom za byle co chca kase doic na maxa niby pseudo specjalisci

ten koles ktory w jasle robi daje gwaracje wiec o fuszerce nie ma mowy i mysle ze temat za jakies 2500 - 2800 do ogarniecia bo elementow jest 14 jak by dobrze zagadac zrobi po max po 200zl

Chłopie o czym Ty mowisz , wiesz co to znaczy dobrze przygotowac auto do lakierowania, czy myslisz ze bierzesz sikawe w lape i lejesz klarem ile wlezie :gwizdanie: poza tym nie chcesz chyba powiedziec ze dla goscia dach czy maska rowna jest blotnikowi i zrobi to za 180 pln?? jaki w tym sens?? a zmieniajac kolor z czarnego na biały pomysl, ze kazdy element malujesz od srodka takze , i wszystkie wneki i ramki a na to idzie najwiecej materiału bo polowa idzie w powietrze. Jak znajdziesz mi kogos kto zmieni mi a4 z czarnej na białą za 3k i zrobi to DOBRZE!! to jutro stawiam fure i jeszcze Tobie flache :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest normalna. lakiernicy często biorą 300-500 za element... w Bydgoszczy np. normalną ceną za lakierowanie elementu jest 400-450 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.jak masz dac 4k za malowanie i sie wkorwiac jak moskal/duffy to doloz troche i miej problem poprawek z glowy

mądrze prawisz młody człowieku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podkarpaciu sa inne ceny niz w stolicy juz kiedys o tym pisalem jak ktos na miesiac zarabia 1200zeta musza uslugi byc tanie bo z czego maja to ludzie zaplacic i nikt Ci nie da 450 czy 500 za element jest tak a nie inaczej

mojemu znajomemu malowal calego polo CALEGO srodek i zewnatrz i zaplacil wtedy cos 2100zl ale bylo to jakies 4 lata temu i jeszcze 3 elementy byly klepane

i naprawde moge powiedziec ze pomalowany jest jak z fabryki bo sa kolesie ktorych auta widzialem po malowaniu niby w dobrych zakladach to masakra jakas pelno zaciekow albo jakis nierownosci

a co masz za problem w przygotownaiz do malowania auta "bezwypadkowego" i rozebranego jakim jest auto nosba??? ma masce trzeba tylko to malenkie wgiecie podciagnac szapachla do tego laczenia wspawanych blach a pozatym zmatowic i jazda odtluscic i jazda

malujesz tylko elementy ktore sa widoczne czyli drzwi na zewnatrz iraz ramy drzwi w srodku

odkrec swoje boczki bezdiesz widzial czy masz kolor karoserii na nich normlanie maja szara powloke antykorozyjna bo to nikogo nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie maluj go wogole albo zeby zaspokoic wszystkie zachcianki forumowiczow najlepiej zrob o tak :)

IMG_1289.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane gostka wyslalem na maila

ma porzadna kabine bezpylkowa jedna z najlepszych na podkarpaciu zadzwon powiedz ze chodzi tylko o malowanie bez skladania auta i dopytaj dokladnie co za ile i ile czasu by trwalo i sam obczaisz co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu znajomemu malowal calego polo CALEGO srodek i zewnatrz i zaplacil wtedy cos 2100zl ale bylo to jakies 4 lata temu i jeszcze 3 elementy byly klepane

i naprawde moge powiedziec ze pomalowany jest jak z fabryki bo sa kolesie ktorych auta widzialem po malowaniu niby w dobrych zakladach to masakra jakas pelno

4 lata temu... jednemu wystarczy jak zarobi w 2-3 tyg 2000PLN, inny bedzie chcial 4000PLN, wolny rynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialy z gtr to perla i bardzo fajna. Tyle ze lakier drogi :)

Czarna raczej nie zostanie chyba ze zabraknie kasy lub czasu :)

Szary spoko jest ale ciagnie mnie do bialego zeby sie troche panoszyl na ulicy :P

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wewnetrzne elementy typu drzwi, dach nie sa oczywiscie malowane pod kolor zewnetrzny. sa szare.

z cenami malowania pier**li sie ludziom w glowach, w Olsztynie tez jest z tym masakra, bez 300pln za element nie podchodz,a co najgorsze nawet niby najwieksze lakiernie odwalaja fuszerke:/ koledze np w pasku wmalowali komara w dach :decayed:

ostatnio pytam sie goscia ile by wzial za pomalowanie zderzaka wfiacie panda to mi krzyknal 450pln :shocked: a typ maluje elementy w zwyklym warsztacie mechanicznym, gdzie w ciul kurzu i innego syfu, podlacza pistolet pod sprezare i jedzie z koksem :thumbdown:

co do koloru nosba, to glosowalem za daytona, bo bialy w porownaniu z czarnymi dodatkami rto juz totalnie przejedzony temat, co sruga fura jest tak robiona

gdybym mial komfort wyboru to decydowalbym sie na jakis piekny miedziano rudy, albo cos w fiolet a'la panda, ktora byla opisywana jakos w kwietniowym top gearze chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://carandetc.blogspot.com/search?updated-max=2011-08-02T06%3A00%3A00-07%3A00&max-results=10 tu są różne dziwne kolory amerykańców :D ale ja zdecydował bym się chyba na ...

05lamborghinigallardo.jpg

Jutro w ciągu dnia zrobie fotki rs4 w różnych kolorach może coś to pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...