Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT


Attis3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bo ogólnie była akcja serwisowa ich wymiany na inne czy jakoś tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, sorry, to Wandejowi padłoo coś :)

Wiem o akcji bo też niedawno mi wymienili wszystkie :)

Mi nie padły tylko wypadają zapłony powoli:kwasny: Czuje że jakbym założył gaz to w miesiąc by się wykończyły:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, sorry, to Wandejowi padłoo coś :)

Wiem o akcji bo też niedawno mi wymienili wszystkie :)

Mi nie padły tylko wypadają zapłony powoli:kwasny: Czuje że jakbym założył gaz to w miesiąc by się wykończyły:decayed:

Zadzwon do serwisu, podyktuj im numer swoich cewek i gosciu powie Ci czy kwalifikuja sie do bezplatnej wymiany.

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

Przetestuje jeszcze dziś ten ANTYKOKS, bez zadnych innych przeróbek, może będzie jakiś efekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce antykarbona i z płukanką motula plus nowy olej , tylko nie wiem czy się coś nie rozszczelni ..

Tzn używam antykarbona , a później po godzinie płukankę z nowym olejem tym 5w40 x-clean :P

Choć ostatnio przejechałem juz 600 km i kolntrolka mi nie wyskoczyła z olejem ani razu może jakieś zmiany na plus zachodzą ogólnie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie było tak że pół litra mi szło na tysiąc , a ta kontrolka zapalała się nawet po 200 km , a teraz coś cicho siedzi (może się popsuła :)) , generalnie wyskakiwało olej min nawet jak było prawie full .. O to chodziło ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zaglądając przez otwory świec było czarno, po zabiegu syf odchodził płatami dosłownie i nawet byłem w stanie zobaczyć srebrną powieszchnie cylindra :D

musze za kilka dni powtorzyć.

antykoks miałeś w spreyu czy ten w tubce i ile go dałes ? , a iczy jezdzisz z tym antykoksem bo piszą ze nawet oleju nie trzeba wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie było tak że pół litra mi szło na tysiąc , a ta kontrolka zapalała się nawet po 200 km , a teraz coś cicho siedzi (może się popsuła :)) , generalnie wyskakiwało olej min nawet jak było prawie full .. O to chodziło ?:)

Pytam akurat o paliwko teraz.

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

Na początku zaglądając przez otwory świec było czarno, po zabiegu syf odchodził płatami dosłownie i nawet byłem w stanie zobaczyć srebrną powieszchnie cylindra :D

musze za kilka dni powtorzyć.

antykoks miałeś w spreyu czy ten w tubce i ile go dałes ? , a iczy jezdzisz z tym antykoksem bo piszą ze nawet oleju nie trzeba wymieniać.

kupiłem spray 320ml, pisze ze wystarcza na 20 cylindrów. oleju nie trzeba zmieniac bo preparat praktycznie sie do niego nie przedostaje, wtryskujesz to bezposrednio przez otwory na swiece. pozniej ''wypluwasz'' kręcąc rozrusznikiem na rozłączonym zapłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem w spreju i tubce ,sprey dam na cylindry a tubke do oleju bo ponoć tak można stosować , potem wymiana oleju .Może i ja zobaczę srebrne tłoki:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem w spreju i tubce ,sprey dam na cylindry a tubke do oleju bo ponoć tak można stosować , potem wymiana oleju .Może i ja zobaczę srebrne tłoki:grin:

dla tych ktorym sie nie chce czytac tego watku w calosci (64 strony)

1.mod odmy - nie pomaga na branie oleju

2.antykoks - nie pomaga na branie oleju

3.pozostale preparaty chemiczne dolewane do oleju - nie pomagaja na branie oleju

4.zmiana na gestszy olej - zmniejsza pobieranie oleju

5.zmiana pierscieni - u kilku osob nie pomogla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jakbyś czytał uważnie to to chyba darkle napisał że używał antykoksa i trochę mu pomogło :P mi wiele nie trzeba wystarczy żeby z pół litra na tysiać zrobić 200 ml :P i było by git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem z audi jak prawie wszyscy... auto mam od nie dawna .. Przejrzałem kilkanaście str. forum ale tyle tego jest ze dalej nie wiem jak najlepiej rozwiązać problem z olejem . Prosiłbym o konkretne wskazówki i podpowiedzi . Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem z audi jak prawie wszyscy... auto mam od nie dawna .. Przejrzałem kilkanaście str. forum ale tyle tego jest ze dalej nie wiem jak najlepiej rozwiązać problem z olejem . Prosiłbym o konkretne wskazówki i podpowiedzi . Z góry dziękuję

Patrz 3 posty wyżej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby Attis zrobił update swojego pierwszego posta, tam nadmienić, że wszelkie modyfikacje odmy g.... dają, bo każdy kto trafi pierwszy raz na ten wątek jest zbyt leniwy żeby go przynajmniej w większości przeczytać tylko w kółko pytają o to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...