Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jeszcze zostały kosmetyki 3M z czasów golfa, ale jakoś nie mam czasu i chęci tyle godzin mazać to po aucie :kwasny: , ale cena naprawdę śmieszna za twoją walizke. :slina:

Następnym razem weź tego więcej. :gwizdanie:

pozdro. :hi:

no właśnie...

trzeba było zabrać więcej dla kolegów :rolleyes:

elegancko, ale że ty taki cierpliwy... w zeszłym roku przed zlotem w bukowinie nie było już sił :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a co tam pod maską? kolejny unikat już skończony i założony??? dawaj fotki :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt pielęgnacji naprawdę dobry, ale dlaczego dałeś emblemat od kompresora?

Mam takie dwie tylko z czerwonymi kwadratami, jak ktoś chętny mogę odsprzedać :wink4:

Sorry za ot :) kosmetyka robi robotę, taki rtęciowy efekt wyszedł, który bardzo mi się podoba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt pielęgnacji naprawdę dobry, ale dlaczego dałeś emblemat od kompresora?

Mam takie dwie tylko z czerwonymi kwadratami, jak ktoś chętny mogę odsprzedać :wink4:

Sorry za ot :) kosmetyka robi robotę, taki rtęciowy efekt wyszedł, który bardzo mi się podoba :kox:

Z czerwonymi to ja tez mam ale one są wieśniackie. Cały urok to carbon. Ale i cena 150% większa, tak czy siak to zwykły gadget:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem z salonu Audi nowe Continentale sport contact 2z homologacją AO audi:) I póki co beda musiały wystarczyć, jak sie cos ciekawego trafi to dopiero zmienie. Nie będę teraz kół na siłę szukał :), nie ma obecnie nic ciekawego a jak juz jest to cena zaporowa.

26269732.jpg

28664942.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona godna polecenia szcególnie na suchej nawierzchni, na mokrym bywa nerwowa i nieprzewidywalna, no ale masz "q" więc może to nie zrobi różnicy w codziennym użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie dobrze na niej na suchym jezdzilo... na mokrym juz gorzej. SC3 na mokrym jest o wiele lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś te conti do mnie nie przemawiają...miałem 3 komplety..szybko się ścierają i średni bieżnik mają :) na suchym w ok..ale deszczyk spadnie i robi się ślisko :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie mi że ta opona nie ma za wiele wspólnego ze zwykła conti 2. Homologacja AO ma trochę zmienioną mieszankę co wpływa korzystnie na prowadzadzenie. Ważne aby na suchym było ok, a na mokrym może byc gorzej. Tak jak pisałem nie planuje jeżdzić na nich wiecej niż pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura Patroxa oblookana na Zlocie w BT :) MEGA zrobiona .... no i wyglada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie fura mega. Dopracowana w szczegółach. Wywalałeś DPFa że udało ci sie taką moc wykrzesać??

Patryk nie ma DPFa, ale taka moc jest do uzyskania nawet z filtrem :). Myśle, że na tym sie u Patryka nie skończy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto filmik z wczorajszego powrotu z Bukowiny. Sporo się u mnie pozmieniało, szczególnie mechanicznie jednakże nie chciałbym opisywać teraz tego gdyż nie jest to efekt finalny. Tak po którce to został zrobiony customowy intercooler i kompletny układ wydechowy.

http://www.youtube.com/user/EcuProject1#p/u/0/gJGsbaVst6Q

sam0645copy.jpg

sam0669b.jpg

222dv.jpg

71055216.jpg

sam0537q.jpg

33564006.jpg

10994478.jpg

88257090.jpg

70526800.jpg

sam0770p.jpg

sam0774d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu zdradziłeś rąbka tajemnicy, bo już myślałem, że się nigdy nie pochwalisz.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie a nie myślałeś by intercooler czarnym matem psiknąć? wtedy byłoby dyskretniej, no chyba że tak ma być to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...