Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto Mojsiuk Koszalin (czyli Mercedes Mojsiuk) :D ....Robią mojemu Bratu 123 CE i powiem ci że Kox... najlepszy Lekiernik w Zachodniopomorskim :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: :cool1: :evil:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 149,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mojsiuk raczej bedzie zbyt drogi na ta zabawe,niechcem tanio tylko dobrze ale sam fakt ze to autoryzowany servis merca troche straszy,zapytac zapytam o cene i zobaczymy...

Opublikowano

Witam. Najlepszy lakiernik na Zachodniopomorskie to chyba Matej-Kom w Darłowie. Tam robią każda fure profesjonalny sprzęt i komora wszystko co potrzebne w prawdziwej lakierni. Pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 20:41_________________________________________________witam :)mialem chwilowy przestuj na forum... kiedy jakiegos spota jeszcze zrobimy??widze ze wiecej ludzi sie z koszalina ujawnilo:)mozna zrobic jakies male spotkanie np. w Forum :)

Opublikowano

i Jak Panowie....Meeting Jakiś??

Opublikowano

Dziś czy jutro?

Opublikowano

Wsio Ryba..aby było wiecej Autek a nie 3 tylko... ;(

Opublikowano

w innych miastach mają ściśle określony dzień, godzinę i miejsce, kto chce przyjeżdża

a u nas tylko i wyłącznie propozycje

wiec jak już wcześniej proponowałem, zróbmy sondę kto komu, gdzie i októej pasuje

mi w tygodniu, od pn do pt, od 16 :gwizdanie:

odnośnie koszalińskiego tunera to sie nie wypowiadam, od czasu jak na moje pytanie udzielił mi odpowiedź:

" ile mocy wyciagnie się z golfa 4 tdika? odpowiedział 150ps" nie zapytał czy to ori 90, 100, 110,itd :confused4:

a jakbym przyjechał ARLem to też 150PS?? :gwizdanie: :kox:

środa ? po 16 ?

Opublikowano

to moze jutro ;) nie tak pozno w nocy ,tylko np po obiedzie o 15 na placu pod amfiteatrem? :)

a co do jakiegos stalego terminu ,to w srode po 16, np 0 16.30 moze byc:)

Opublikowano

Jutro pasi, człowiek zdarzy się wyspać. :wink4:

Opublikowano

Dobra to jutro o 15 na Placu koło Amfiteatru i Proszę już nie Marudzić :kwasny:

Opublikowano

no i ok :naughty: kto sie jeszcze pisze ;) ?

Opublikowano

Ja jestem chętny czekam tylko jak autko wróci z warsztatu :kwasny: niestety awaria zawsze w najlepszym momencie :wallbash:

Opublikowano

to jutro bedziesz ? : )

Opublikowano

bez autka ale wpadne popodziwiam chociaz wasze furki :gwizdanie:

Opublikowano

jak zdąrze do 15 do koszałka dojechać to też wpadne :tongue4:

Opublikowano

dawaj, ciekawie sie zapowiada, moze cos bedzie z tego jutro ; ) wezme aparat jak nie zapomnę :evil:

Opublikowano
  • Autor

a o której jutro jak by co??

Opublikowano

zaczynam zalowac ze sie wygrzewam w Italii , bo az nie wierze ze bedzie na spociku wiecej niz 3 autka :naughty:

Opublikowano

no jutro chyba o 15? chyba,ze moze Kolega z darlowa chcialby inaczej i wpadlby rowniez!

w italii chyba nie za goraco teraz, co?

Opublikowano

Nie ma co kombinować najwyżej się spóźnie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.